Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-08-2011, 20:44   #281
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Jakie słuchawki z mikrofonem ?

@OCC Senior: wychodzi na to, że po prostu utożsamiasz pliki o niższym bitracie z najzwyklejszą słabą jakością. Najczęściej tak jest, że internetowe ripy albumów muzycznych w mniej niż 320 kbps to jakieś gów.no nagrywane z radia, youtube'a czy innych streamingów. Sprzęt dla zwykłych zjadaczy chleba ma małą szansę na rozróżnienie 192 a 320 kbps. Sam więc byłem zdziwiony jak na sprzęcie mojego taty (jakiś tam średni model Yamahy Pianocraft z głośnikami i subem nieco lepszym niż standard) porównałem jakość sygnału cd z mp3 z mojego iphona. Wtedy zaczyna wszystko wyłazić. Mp3 wyraźnie wtedy ścina nieco górę i dół, dźwięk jest płaski i nie ma przestrzeni, a muzyka brzmi jak puszczana z radia. Dlatego wszystkie swoje płyty teraz ripuję na kompa w .m4a (Apple Loseless), gdzie bitrate waha się między 800 a 1000 kbps. Różnicy w słuchawkach nie słyszę, ale przynajmniej nie ma wstydu jak podłączę się do czegoś dobrego

e: @Assassin wychodzi na to, że w subwooferze masz po prostu wzmacniacz do głośników i tam podłączasz Xboxa. W przypadku słuchawek, które podlinkowałeś bierzesz czincze od Xboxa i montujesz na ich końcówkach kable od tych Trittonów. To wyprowadza ci dźwięk do słuchawek i zarazem przedłuża sygnał z czinczy tak, że możesz je nadal wpiąć do tego twojego suba.

Zresztą poszukaj na yt frazy "ax 180 setup", tam będziesz miał wszystko pokazane, bo trudno to słowami wytłumaczyć.

Ostatnio edytowane przez kubek : 14-08-2011 o 20:51
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2011, 01:42   #282
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Nie jedna z tego forum ma w domu Tritton-y AX 720 ale nie każdy jest takim dobrym człowiekiem żeby wyciągnąć pomocną dłoń , chwycić miarkę w swe ręce i podąć mi długość kabla optycznego dodawanego do zastawu (strzelam że to 1 metr , max 1,5) . Gwarantuje soczystego plusa za poświecenie tych 30 - 40 sek. na te iście ciężkie zadanie, które dla mnie będzie prawie ze zbawienne Jeżeli owa postać dysponuje około 15-20 dodatkowymi sekundami to również może zmierzyć długość kabla od "pudełka" do słuchawek . Z góry dziękować

Aha . Apropo pudełka/miksera/tego czegoś gdzie wszystkie kable są podpinane . Jaka jest różnica (poza wizualna) między zestawem z tym pudełkiem :

a tym pudełkiem :

Ktoś mnie oświeci w tej kwestii ?
Stary 16-08-2011, 03:36   #283
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Bialy amp dodawany jest do AX720, siwy do wersji PRO. Poza wygladem i wielkoscia to chyba nie wiele sie roznia, moze troche pod wzgledem technicznym ale na ile to nie mam pojecia. Sprawdz na stronie Trittona, tam powinno cos byc.

Kabelek optyczny w moich AX720 mial cos kolo metra dlugosci i to nawet chyba nie tyle, jest bardzo krotki i bardzo cienki. Kabel od sluchawek do amplifiera w AX720 jest dosc dlugi, nie mierzylem ale tak na oko to z 5 metrow bedzie mial

Ostatnio edytowane przez WiZi : 16-08-2011 o 03:53
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2011, 10:05   #284
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@wjehu
ja dziś wieczorem pomierzę, jak wrócę z pracy... o ile mnie ktoś nie uprzedzi i nie sprawdzi tego wcześniej. ale w sporym przybliżeniu już teraz mogę potwierdzić rozmiary podane przez Wiziego.

a skoro już się tu odezwałem - istnieje możliwość podpięcia jednego zestawu słuchawkowego do dwóch konsol jednocześnie ?
Stary 16-08-2011, 12:38   #285
I Tom3k I
Nowy
I Tom3k I Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11

A więc tak mam AX PRO około tygodnia i mogę z czystym sumieniem polecic ci te słuchawki specjalnie dla Ciebie zmierzyłem sam kabel optyczny ma 90cm i jest bardzo cienki a długość razem z mikserem wynosi 110cm.Jak masz jakieś pytania co do AX PRO służę radą
I Tom3k I jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2011, 12:51   #286
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

zimzvm: nie wiem czy da sie rozdzielic sygnal optyczny. z drugiej strony nie moge sobie wyobrazic potrzeby podlaczania dwoch ixsow do jednych sluchawek. jest natomiast odwrotna mozliwosc: podlaczenie dwoch sluchawek do jednego dekodera DD (to szare pudelko).
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2011, 12:59   #287
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

@OCC
ja raczej myślałem o podłączeniu do X360 i do PS3 jednocześnie. tak żebym nie musiał przepinać kabla, jak mnie najdzie ochota na pogranie na drugiej konsoli.
Stary 16-08-2011, 13:02   #288
I Tom3k I
Nowy
I Tom3k I Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11

raczej nie idzie bo wyjście optyczne masz tylko 1 w mikserze
I Tom3k I jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2011, 13:03   #289
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

@Tom3k
to akurat wiem ; ]
pytałem raczej o możliwość dynamicznego dzielenia pomiędzy konsolami jakimś przełącznikiem czy coś.
Stary 16-08-2011, 14:21   #290
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

googlowanie boli?
http://www.video-play.pl/index.php/42,238
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2011, 14:31   #291
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

nie boli, ale najwyraźniej przyjąłem złą metodykę szukania ; ]
dzięki za link !
Stary 17-08-2011, 17:18   #292
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Jak ktoś ma już jakieś dobre słuchawki to polecam taki bajer, 130zł na allegro - http://steelseries.com/products/cons...audio-mixer-xb. Jak to działa to odsyłam na jutjuba.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 17-08-2011 o 17:23
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2011, 10:15   #293
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

sorry ze w tym temacie ale wszyscy zainteresowani sluchawkami powinni to zobaczy

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2011, 11:01   #294
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

słuchawki na wypasie !!!! super !!!

szkoda,że na Xa takich brak....

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2011, 11:06   #295
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

tylko ze moga byc albo bardzo ciezkie albo ladowanie po 3 godz sesji

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2011, 15:32   #296
SnaQ PL
Znajomy
SnaQ PL Wkrótce będzie sławny

SnaQ PL's Avatar

Miasto: Zakopane
Reputacja: 66

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Jak ktoś ma już jakieś dobre słuchawki to polecam taki bajer, 130zł na allegro - http://steelseries.com/products/cons...audio-mixer-xb. Jak to działa to odsyłam na jutjuba.
Mam, fajna sprawa, może nie idealnie dopasowane do kształtu pada ale podpiąłem swoje słuchaweczki Platronicsa i mogę bezproblemowo grać w nocy.
Stary 25-08-2011, 15:52   #297
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dobra wróciłem do domu, no i chce sobie zakupić te słuchawki. Wybór padł na http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz...778240235.html

Dobry wybór jeżeli chodzi o słuchawki do grania i słuchania muzyki?

Może mi ktoś kto ma te słuchawki napisać jak się na tym słucha muzyki? Najlepiej ktoś kto w metalu albo rocku gustuje.

EDIT: Jeszcze jedno pytanko: 280zł to dobra cena za ten sprzęt?

Ostatnio edytowane przez Assassin : 25-08-2011 o 15:59
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2011, 16:11   #298
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Przede wszystkim to nie są słuchawki do słuchania muzyki. Dźwięk jest ok, z dynamicznym basem, wyraźnym środkiem i górą. Niestety, nadal jest to poziom zwykłych słuchawek stereo za ~100zł. Poza tym nie wyobrażam sobie słuchać muzyki wpinając jeden kabel do wyjścia jack, a drugi pod usb.

Do gier są świetne, zarówno w multi jak i w singlu niczego nie brakuje. Problemem są tylko kable.

Cena mogłaby być lepsza. Ja w maju kupiłem takie same za ok. 250zł na Allegro.

PS. nie wiem po chu ja to piszę jak to samo pisałem parę postów wcześniej.

Ostatnio edytowane przez kubek : 25-08-2011 o 16:14
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2011, 16:25   #299
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dobra, lepsze to niż douszne, kupuje, dzięki.
Stary 05-09-2011, 00:13   #300
wujekz
Guest

Reputacja:

http://www.turtlebeach.com/products/...force-px5.aspx
Mają wszystko co trzeba.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
słuchawki, tritton, turtle beach

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania