Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-05-2012, 17:13   #181
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Max Payne 3

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
powiedzial gosc z 'podmiejsko' :f

w gazetce realu jest mp3 za 189zl, pozniej sie tam jeszcze raz przejde pod wieczor i zobacze.
Foregtaboutit, to będzie jak z mw2 kiedyś, dwie sztuki na półkę, nerdy rano gwizdęły obie sztuki, a reszta pod ladą dla pracowników/zainteresowanych .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2012, 17:44   #182
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

W Saturn Gdańsk miał byc w cenie 189 pln,piszę miał byc bo o godz 14 jeszcze nie mieli !!!
Poszedłem do RTVAGD w ETC i kupiłem za 199 bez łaski,czekania...

Gra jest na 2ch płytach...

Od Zera Do Bohatera

Ostatnio edytowane przez dude0666 : 18-05-2012 o 18:31
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2012, 18:20   #183
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

ja dzisiaj dałem równe 200 złociszy z wysyłką bez konieczności ruszania dupencji z domu
co prawda przyjdzie po weekendzie, ale i tak mam do ogrania bezkonkurencyjny tytuł AAA na weekend (ghostbustersi Sanctum of Slime)
Stary 18-05-2012, 18:57   #184
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

A ja jestem wq-ny bo 3 tygodnie temu kupiłem pre-ordera za 189 + 11zł. Wysyłka miała się zacząć 15 maja a te dziady dopiero dzisiaj go (teoretycznie) wysłały.
Pozostanie obsmarować ich odpowiednio w komentarzu.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2012, 19:07   #185
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

a moja cudowna kopia juz w moim plecaczku ,teraz pozostaje czekac az sie dostane do domku zeby rozpoczac przygode z Maxem
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2012, 20:54   #186
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

smignalem jeszcze raz do saturna, przy okazji do tesco bo jest zaraz obok ale i tak nie ma, jesli chce miec na weekend to chyba do kato bede musial jechac : |
Stary 18-05-2012, 22:43   #187
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

prawdziwa tabliczka z jednego ze sklepów sieciowych na dziale z grami: "BRAK DIABLO III NABLIŻSZY PRZEWIDYWANY TERMIN DOSTAWY 29 MAJA"
Stary 18-05-2012, 23:15   #188
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

kogo tam jakiejs diablo obchodzi : d
Stary 18-05-2012, 23:32   #189
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ooo nie odrzucajcie nowego diablo jest praktycznie doskonałe pod każdym względem, przed premierą przyrzekłem sobie że bede tylko grał w max payne 3, ale gdy dostałem juz diablo no to nie ma dnia zebym nie zagrał tak wciąga, chociaż ja tam jakiś fanem diablo nigdy nie byłem, ale wracając do tematu fabuła wciaga, gre juz przeszedłem, ale tryb nwe york minute jest chlernie trudny jestem w 3 rozdziale i nie moge sie ruszć jak zainiesz to chapter od nowa a cut scenki troche długie bo w nich zawarty loading jest, wiec trzeba je ogladac do pewnego tam momentu
Stary 18-05-2012, 23:33   #190
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

nie byłeś nigdy fanem Diablo, bo nie mogłeś. jak Diablo 2 miało premierę, to Ty jeszcze srałeś pod siebie. więc Twoja opinia nikogo !
Stary 19-05-2012, 00:20   #191
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Za dużo zasranych błysków na custscenkach, a tak to gra zajebista . Muszę przyznać, że łatwo nie jest, trzeba używać osłon na rambo to tylko easy mode, heh. Grałem z godzinę, a parę epic momentów już było oby to się utrzymało do końca gry :-).
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-05-2012, 06:42   #192
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja jestem prawdziwym hardkorem, nie takim casualem jak Frezer choćby, więc gram od razu na Hard bez asysty celowania. W jednym czy dwóch momentach było ciężko (na stadionie), ale to głównie dlatego, że amunicji nie miałem za dużo Na razie bardzo mi się podoba, bo dostałem to, czego oczekiwałem - dobry film akcji. Podobnie jak Mando, wkurzają mnie tylko te filtry na przerywnikach (zakłócenia takie jakby). Za dużo tego...
Stary 19-05-2012, 09:56   #193
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

pisze dla informacji do zimzvm gdy wyszło diablo 2 to miałem juz za soba całkiem spory "staż" na pegazusie oraz najwiekszych hitach na pc np. aoe, commandos wolfenstein 3d itd wiec nie mów że nie wiem co ta diablo
Stary 19-05-2012, 10:08   #194
Paqito
Stały bywalec
Paqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykład

Paqito's Avatar

Miasto: Jelenia Góra
Reputacja: 463

Czy można zainstalować tylko płytkę z SP tak jak w BF3?

----------------------------------------------------
This is how we live, every single night
Take that bottle to the head, and let me see you fly
Paqito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-05-2012, 11:12   #195
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

nie wymagane sa obie plyty tak podzielili fabułe
Stary 19-05-2012, 11:32   #196
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
kogo tam jakiejs diablo obchodzi : d
Mnie.W ogole konsoli nie wlaczylem odkad gram w diabelka, bo po co?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-05-2012, 12:03   #197
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
... W jednym czy dwóch momentach było ciężko (na stadionie), ale to głównie dlatego, że amunicji nie miałem za dużo ...
Na stadionie jest przynajmniej jeden moment gdzie jest nieskończony spawn przeciwników - trzeba biec przed siebie przez trybuny i dostać się do następnego pomieszczenia, bo inaczej nas zaleją, a na trybunach to ani osłony dobrej, ani za bardzo poszaleć z shootdodge nie można. W ogóle shootdodge często jest niedźwiedzią przysługą ze względu na względnie realistyczne wstawanie Maxa z podłogi i to, że często walczymy w ciasnych pomieszczeniach z dużą ilością gratów. Ale i tak prawie cały czas się rzucam i rzadko z osłon korzystam, ale na old shoolu trzeba będzie chyba taktykę zmienić.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-05-2012, 12:14   #198
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Diablo ssie pauke i nikogo
Stary 19-05-2012, 12:43   #199
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
W ogóle shootdodge często jest niedźwiedzią przysługą ze względu na względnie realistyczne wstawanie Maxa z podłogi i to, że często walczymy w ciasnych pomieszczeniach z dużą ilością gratów.
Pamiętaj, że póki nie ruszysz lewą gałką to Max nie wstanie i możesz na leżąco strzelać.
Stary 19-05-2012, 13:33   #200
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wiem, wiem, ale rzecz w tym, że w większości sytuacji (jak zostanie jeden w polu widzenia to go z chęcią z pozycji leżącej kasuję) wole wstać i znowu być w ruchu, w MP3 jakoś uczulony jestem na bezruch. To pewnie nawyk wyniesiony ze Stranglehold i WET.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania