Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-08-2014, 00:45   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 7958

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Hellblade

Prezentacja na Gamescomie mnie zaciekawiła, to sobie temat założę.

I jeszcze jakiś dev diary.

http://www.gametrailers.com/videos/0...e-announcement
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2014, 12:18   #2
Yap
Uzależniony
Yap Wzór dla innychYap Wzór dla innychYap Wzór dla innychYap Wzór dla innychYap Wzór dla innychYap Wzór dla innychYap Wzór dla innych

Yap's Avatar

Reputacja: 877
Domyślnie Odp: Hellblade

Szukalem wlasnie tematu, a tu prosze.

Gry od NT bardzo mnie kreca. Wprost uwielbiam Heavenly Sword, swietnie bawilem sie przy Enslaved, a ostatni DmC rozprulem na ile sie dalo przed wyjazdem. Swietne gierki.

Teraz bedziemy mieli do czynienia z gra, ktora wydaje sie byc analogia do HS, ale nia nie jest. Bohaterka, o imieniu zdaje sie Senua, przypomina Kai (protegowana Nariko) tak bardzo, ze nie idzie nie zauwazyc nawiazania do pierwszej duzej gry od NT. Samo studio odcina sie tym projektem od jakiejkolwiek poprzedniej swojej gry. Jest to zupelnie nowe IP nie majace nic wspolnego z poprzedniczkami od tworcy Heavenly Sword. Design glownej postaci, tytul i pewnie gameplay mowia czy beda mowic co innego. Wyczytalem gdzies rowniez, ze Hellblade ma byc dostepne tylko w wersji cyfrowej, na razie tylko na PS4, ale jak to wyjdzie to zobaczymy.

Ostatnio edytowane przez Yap : 02-09-2014 o 00:12
Yap jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2014, 12:24   #3
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 5968

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

ja też.......,spodziewam się udanego slashera, w końcu ludzie od DMC (2013),musi być dobrze, oczywiście dla tej gry(jak okaże się spoko) jestem w stanie kupić Ps4,
Stary 01-09-2014, 16:06   #4
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

światy Ninja Theory są konkretne, boję się tylko, że jeżeli w dystrybucji cyfrowej dali to nie będzie to pełnoprawna gra AAA, tym samym w jakiś sposób uproszczona w rozgrywce lub fabule.
Stary 28-01-2016, 14:34   #5
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 5968

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

robi się ciekawie

Stary 10-08-2017, 12:01   #6
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5093

gra juz wyszla na ps4/pc. slasher to zaden (na cale szczescie) ale wyglada i po jakichs 30 minutach gry jest zajebiscie.

klimat jak z rise of the valhalla z mikelsenem.
Stary 10-08-2017, 12:04   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10023

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Recenzje też dobre. Będzie trzeba dopisać do listy "kiedyś zagram".
Stary 15-08-2017, 20:50   #8
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3037

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Przeszedłem, więc kilka słów ode mnie. Gierka jest dziwna. Po pierwsze wyższa szkoła liniowości, po drugie sztywna, zajebiście powtarzalna walka, czasem składająca się na bezsensownie długie sekwencje, w końcu też nierówny poziom trudności (może stąd opcja 'auto' mająca dostosować się do skilla, na normalu bywa czasem niezłe zamieszanie). Graficznie jest dobrze, zdarzają się fajne widoczki, idealne do strzelania screenów. Z drugiej strony straszą tekstury z poprzedniej epoki, a śmigające na tym samym silniku Zaginięcie Ethana Cartera było wyraźnie ładniejsze. Największe atuty to rewelacyjna oprawa dźwiękowa (muzyka, głosy w głowie bohaterki) i całkiem niezła warstwa zagadkowa. No może jeszcze starcia z szefami. Długość rozgrywki daje radę (szczególnie liżąc ściany), jeżeli ktoś lubi tego typu klimat (kojarzył mi się m.in. z TR z 2013 roku i Dante's Inferno) to można rozważyć zakup za pełną cenę. Ode mnie 7+/10.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania