Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-03-2011, 12:27   #121
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Crysis 2

Cytat:
Napisał evilonePL Zobacz post
Właśnie skończyłem gierkę na pc (Beta) średnio :/ ...
Piractwa nie popieram, ale mam do Ciebie pytanie o poziom trudności. Ile ich jest i który to veteran (bo rozumiem, ze "super żołnierz" to najwyższy)?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2011, 13:25   #122
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Piractwa nie popieram, ale mam do Ciebie pytanie o poziom trudności. Ile ich jest i który to veteran (bo rozumiem, ze "super żołnierz" to najwyższy)?

Hahaha, musiales dodac.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2011, 13:37   #123
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Nie wiem jak on skończył tą betę jak nonstop się wysypuje. Musiał mieć dużo cierpliwości
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2011, 13:40   #124
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Hahaha, musiales dodac.
Ooo livzzz, żeś do tematu wniósł w cholerę. takiego posta to po Baczku się spodziewałem,a nie po jego tacie piszącym morza tekstu o grach, które od pół roku powinien mieć scalakowane.

Żarty na bok - piractwo mnie zniesmacza dogłębnie, wiec zadając pytanie komuś korzystającemu z piractwa, pytanie z czystej ciekawości, mimo wszystko czułem potrzebę odcięcia się od tego procederu.

Sprawa wycieku wczesnej wersji na PC jednak sprawiła, ze lepiej myślę o Sterlingu z Destructoida.

http://tnij.org/sterlingocrysis2

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 02-03-2011, 14:10   #125
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Playing this game maxed out on an i7 920, 6 GB of RAM, and an ATI 4870. It's definitely a console port. The game has a delay in physics when you shoot the wall, same as the 360 demo, and not as much physics effects as the first Crysis. - Taka wypowiedz goscia w zwiazku z c2 na pcta.Tez pogralem jakies 2:30 h w demo multi na pcta no i jednak jakos tak nie porywa mnie.
Stary 02-03-2011, 14:37   #126
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Ooo livzzz, żeś do tematu wniósł w cholerę. takiego posta to po Baczku się spodziewałem,a nie po jego tacie piszącym morza tekstu o grach, które od pół roku powinien mieć scalakowane.
Pisze, bo lubie, tak samo, jak lubie picie alko.Ja przynajmniej mam wycalakowane, bo Ty z Bo kulejesz, Kotick ma ponoc Twoje zdjecie na scianie z napisem 'Tych klientow nie obslugujemy'

A co do tematu-nowego dema nie sciagam, pierwsze mnie odrzucilo, slabiutkie to multi, nie wiem czy w ogole kupie Crysis 2, bo 25-go wychodzi co?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2011, 14:45   #127
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Pisze, bo lubie, tak samo, jak lubie picie alko.Ja przynajmniej mam wycalakowane, bo Ty z Bo kulejesz, Kotick ma ponoc Twoje zdjecie na scianie z napisem 'Tych klientow nie obslugujemy'

A co do tematu-nowego dema nie sciagam, pierwsze mnie odrzucilo, slabiutkie to multi, nie wiem czy w ogole kupie Crysis 2, bo 25-go wychodzi co?
Good one .

Ta, premiera jest 25 marca, ale w Polsce pewnie znowu będzie dostępny już 4 dni wcześniej . EA GB tez tak wcześnie do sklepów dostarcza?
Martwię się jedynie o ten dubbing - oby na płycie była też oryginalna wersja językowa.

Stary 02-03-2011, 14:47   #128
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

W ogóle wiadomo coś o tym dubbingu? EA coś się nie chwali nim, więc raczej znanych nazwisk nie będzie. Może to wyjść grze na plus.
Stary 02-03-2011, 15:02   #129
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Może się skończy tak jak z dubbingiem do Forgotten Sands - w końcu go nie było, a zamiast tego dano napisy.
Na początku nie rozumiałem dlaczego dubbingują Crysis'a 2, ale teraz chyba już wiem. PEGI 16 - oto odpowiedź. Z założenia gra nie jest adresowana wyłącznie do dorosłych, a niestety, choć i wśród dorosłych nie brak takich osobników, to jednak najwięcej nie lubiących czy po prostu nie umiejących czytać na sensownym poziomie (w miarę szybko i ze zrozumieniem) jest wśród młodzieży.
Podejrzewam, że gdyby C2 otrzymał 18 od PEGI to by były tylko napisy.

P.S. Jak kogoś obraziłem to przepraszam...ale niech się nauczy czytać .

P.P.S. To nie jest żart, już dwa razy w tym roku oglądałem film w towarzystwie osoby, która narzekała na to że nie ma lektora/dubbingu, bo jej się nie chce czytać (w obu przypadkach był to chłop 25+ lat).

Stary 02-03-2011, 15:11   #130
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

To nie to decyduje o pełnej lokalizacji, tylko czy warto wydać te pieniądze. EA wierzy, że Crysis 2 dobrze się w Polsce sprzeda (znana marka, zwłaszcza wśród pecetowców, strzelanka, spory marketing) i dlatego postawili na ten właśnie tytuł. Poza tym jest taniej niż dubbingowanie Dragon Age II.
Stary 02-03-2011, 15:49   #131
evilonePL
Znajomy
evilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyć

evilonePL's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 269

Jak by była dobra to bym bez wahania kupił na xsa albo ps3
Jedyny problem jaki miałem z grą to nie dało rady ponownie odpalić po minimalizacji pomijam błędy typu śmieszne upadanie przeciwników przecież to beta
@Wrog Crysis 1 z tego co wiem sprzedał się tragicznie Większość ludzi zassało go z neta tylko żeby zobaczyć grafikę i wywalić
a poziomy są takie
Załączone Grafiki
File Type: jpg crysis2.jpg (64.3 KB, 23 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez evilonePL : 02-03-2011 o 15:54
evilonePL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2011, 21:55   #132
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

pogralem jeszcze dzisiaj, jak lagi zniknely to zrobilo sie calkiem grywalnie, super ze mozna wszedzie wejsc, niewidzialnosc czy armor nie sa przepalerowane jakies, fulla i tak raczej kupie ale przyznam ze wyglada to w chwili obecnej calkiem niezle ;f
Stary 02-03-2011, 22:00   #133
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ja tam łykam, graficznie chyba da rade no i będzie po polskiemu, ciekawe czy singiel będzie ciekawy bo o długość to nawet nie pytam hehehe
Stary 02-03-2011, 22:20   #134
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Demko max dobre, wciągnęło mnie rano maksymalnie - z początku irytujące było, ale wystarczyło 3 min biegania i jest zajebiście, sprzedam nerkę za tą gierkę, o LOL
Stary 02-03-2011, 22:30   #135
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
Demko max dobre, wciągnęło mnie rano maksymalnie - z początku irytujące było, ale wystarczyło 3 min biegania i jest zajebiście, sprzedam nerkę za tą gierkę, o LOL
to nisko cenisz swoje organy hehehe
Stary 02-03-2011, 22:32   #136
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Ej mam jakieś max problemy z pograniem w to demko - w zasadzie nikogo nie wyszukuje do gry, wtf? Nie wierzę, że już nikt w to nie gra...
Stary 02-03-2011, 23:33   #137
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Ściągnąłem, nie wierzyłem, że coś poprawią i...myliłem się! Tak jak od pierwszego dema odbiłem się z hukiem przez lagi i nieprecyzyjne sterowanie, tak drugie od razu mi się spodobało. Lagi zostały zminimalizowane do poziomu innych sieciowych strzelanek, a sterowanie jest bardzo dokładne, jak na razie jest super, a ponoć single również zacny
Stary 04-03-2011, 01:21   #138
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Dwa błędy ogarnąłem w tym demku

1) SkyLine - wbiłem się do tego budyneczku, gdzie są te maszyny do ćwiczeń, schodami wbiegam na górę, stealth + pod ścianę i w tym momencie zmiana hosta - po zmianie hosta nie widać mojego hud'a w ogóle, oprócz celownika - cały czas pika mi komunikat "low energy", ale jestem non-toper niewidzialny - ściągnąłem chyba ze 6 typa, zanim popełniłem samobójstwo.

2) Strzelanie przez barierki/osłony - nie wiem jak tutaj wygląda (czy też ma wyglądać) sprawa scanowania ścian, ale do krwy nędzy - jak mam ramę od rowera i przez nią strzelam i naboje nie sięgają przeciwnika = nic fajnego. Może to moje subtelne odczucia, ale powinno to być jakoś naprawione.

Poza tym wkurwia mnie niemiłosiernie sposób, w jaki rzucane są granaty - równając do innych popularnych shooterów: w BC2 rzuca, jakby to był kamyczek (ale ten sposób najbardziej mi odpowiada), w BO rzuca, jakby chciał, ale nie mógł (tutaj tempo rozgrywki szybsze zdecydowanie, to czemu ciska tym granatem, jakby go z majtów wyciągał?!), a w C2Demo rzuca tym nadem, jakby jechał na łyżwach i miał się zaraz wypierdzielić, do tego cały ekran wtedy jakieś dziwne wygibasy robi, jakby był pijanym po raz pierwszy gimnazjalistą... Rozumiem, że do wszystkiego się można przyzwyczaić, ale tutaj to deczQ wkurza.

A same tryby gry - w zasadzie nie wiem, cisnąłem tylko cośtam Instant, jakiegoś Team DeadMocza i sprawdza się on ok, ten drugi tryb, który odblokowywujemy po którejś z kolei randze (dużo czasu to nie zajmie, 10range wbiłem w ok. 1,5-2h) to Sztab z CoDów - podbij do punktu i stój blisko niego, żeby cisnąć punkty. Ale sprowadza się to do jednego - deszczu granatów. Jak tylko drużyna, która musi odbić punkt podbiega do niego powinna posłać wszystkie granaty na punkt - milion fragów gwarantowane. Zobaczymy, co tam jeszcze wymyślą.
Stary 04-03-2011, 04:26   #139
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

W ogóle pomysł ze granat trzeba najpierw wyciągnąć na niewygodnym d-padzie, potem koslawo rzucić jest idiotyczny. Uzylem go w tym demie raz bo to jest tak cholernie niewygodne ze w trakcie szybszej akcji kompletnie nieopłacalne.
Stary 04-03-2011, 09:29   #140
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

W ogóle to sterowanie z dpada i odpalanie hologramu czy nanovision jest z deczka chore - z hologramem to zanim przełączy w klamce na hologram to trzeba odczekać moment, zanim mozna hologram puscic i pozniej tez nie od razu da sie wrocic do normalnego strzelania, a tak, jak mówisz Kuba - przy szybkiej akcji to trochę słabo. Takie nanovision olałem zupełnie, podobno jest tam jeszcze jeden tryb widzenia, jakiś taktyczny, nawet nie wiem, bo to cinżko z tym pograć. I w*rwiające jest też za każdym razem jak włączam armor/nanovision dzwiek "nanoarmour / nanovision enabled" - o rly, krwa? Liczę na jakąś opcję wyłączenia tego w pizdu w pełnej wersji, bo mimo, iż w ferworze walki jakoś to umyka to już nasłuchując przeciwników irytuje_as_fuck

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania