Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-03-2012, 18:28   #121
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: The Walking Dead

Moge Ci zdradzic, jesli chcesz.

Micchone mega postac, o ile przedstawia ja jak w komiksie, czyli pewnie nie.Dluzyzny straszne widze, 'budowle' odkryli pod koniec 12 zeszytu TPB, czyli koncowki 1 tomu w HC.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 18:36   #122
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

dawaj lvizz w spoiler co to sie tam dzieje, nie mam zamiaru czekac do jesieni zeby sie dowiedziec co to za postac ktora wrzucili na doslownie kilka sekund

odcin ogolnie taki sobie, poprzedni lepszy, lori i ten dzieciak to sa takie dwa ulomy ze sie nie dziwie ze rick zaczyna swirowac.
Stary 19-03-2012, 18:38   #123
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Raczej charakterystyczny budynek , spróbuj może podświetlić ekran trochę bo i mi się czasami wydaję że za ciemno .

Spoiler:
Ja tam jestem ciekawy co się stanie z Andreą , czy znajdzie grupe przy pomocy tej ''nieznajomej'' (co mało prawdopodobne) czy ona jest z innej grupy czy pracuje sama (opcja 1 raczej bardziej prawdopodowna) i czy każę Andrei dołączyć się do grupy jeśli do niej należy
.
Stary 19-03-2012, 21:33   #124
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post

true =p
Srsly, true jak ch*j Miałem skrytą nadzieję, że
Spoiler:
W ataku na farmę to Lo-chciałam, żeby Rick zabił Shane'a, ale jak to zrobił to mam focha-ri i głupie dziecko pierdolnęli deada.

Ostatnio edytowane przez CzarO17 : 19-03-2012 o 21:48
CzarO17 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 22:21   #125
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

to co to za budynek ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 22:27   #126
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Spoiler:
Wiezienie, kurwamac
Stary 19-03-2012, 22:37   #127
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

czaro:

Spoiler:
no to jakas masakra jest, jak sie lori dowiedziala ze rick jednak zyje to miala shane'a w dupie, potem sie w koncu zaskoczyla ze mimo wszystko uratowal jej zycie, opiekowal sie, mial w sumie lepszy wplyw na tego ich uposledzonego dzieciaka niz rick, ale jak mu odjebalo i rick go zabil to znowu foch na niego, co za geniusz ja wymyslil :F

lvizz a co byl za gosc/panna w kapturze z murzynami na smyczy?
Stary 19-03-2012, 22:41   #128
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Spoiler:
to je babka mifune czy sisiune, bedzie ja grala taka czarniawa, jak by jeden muzyn nie wystarczyl chociaz on tak genialnie gra ze nie wiem za co mu placa moze pujdzie na mielone w 3 sezonie

Jednak jakis helikopter byl co prawda rozpierdolu nie zrobil :/ ciekawe kto nim tam latal

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 19-03-2012 o 22:43
Stary 19-03-2012, 23:45   #129
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja pierdzielę, nie wiem czy to przez grę aktorską, czy tak tę postać po prostu wymyślili, ale ja bym sam chętnie odstrzelił Lori. Jak tylko się odzywa i zaczyna te swoje histerie, to mam ochotę wyłączyć serial w cholerę. Dzieciaka jeszcze rozumiem, w końcu mały gnojek, ale ona głupotą bije wszystkich. Sam finał ujdzie, chociaż ta
Spoiler:
ninja na koniec z zombiakami na smyczy
to ładny lol.
Stary 20-03-2012, 00:05   #130
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12779

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Bez kitu, ta Lori to taka głupia suka jest, że się odechciewa oglądać, ostatni odcinek przyzwoity, przynajmniej sporo strzelania było. Nie wiem czy następny sezon będę oglądać, dobrze by było gdyby chociaż aktorkę zmienili, bo już nie mogę na nią patrzeć.
Stary 20-03-2012, 00:53   #131
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

To dzieciaka Ricka zrobili uposledzonego?Aha, to dzieki, to mnie przekonalo zeby po ten syf nie siegac jednak, nei chce sobie psuc wrazen z jednego z najlepszych komiksow, jakie czytalem.

Spoiler:
Micchone to bardzo zagadkowa postac, cos sie w niej kryje dziwacznego, ale nie do konca wiadomo co, gada do siebie, jakby miala podwojna tozsamosc.Po tym co jej zrobil Governor w trzecim tomie, to juz jej chyba totalnie *********i.Zreszta, ona sie odwdzieczyla tez niezle:w ogole te sceny tortur sa tak swietnie zrobione....Zaczalem czytac czwarty tom, przekartkowalem i sobie zaspoilerowalem, ale co tam:Governor wraca, przezyl taka kaz, jaka mu Micchone sprawila, i atakuje wiezienie.Ale Wy biedaki nawet nie wiecie, kto ten Governor...
Stary 20-03-2012, 01:02   #132
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a ci goscie na smyczy to po co byli tak wlasciwie? jako przyneta w naglym wypadku czy co? :>

a ten dzieciak to jednak niezly zjeb sie,
Spoiler:
w jakiegos randomowego zombiaka sie bal wystrzelic przez co Dale zginal, a w Shane'a ktory byl jego takim drugim ojcem/wujkiem, ktoremu na nim zalezalo i w ogole to bez niczego mu headshota przydzwonil.
Stary 20-03-2012, 01:09   #133
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie, okazalo sie, ze zombiaki nie atakuja, jak sie takie talatajstwo na smyczy prowadzi, moze o zapach chodzi.Jeden to nawet byly chlopak, wiec na cos sie przydal.
Stary 20-03-2012, 08:19   #134
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

sie przypierdalacie Lori, aktorka bardzo dobrze gra. Zapominacie o jednym kobieta zmienna jest a do tego w ciazy, hustawki nastrojow zreszta wszyscy graja na bardzo dobrym poziomie sa bardzo wiarygodni (oczywiscie pisze tu o statystach grajacych zoombi) bo cala reszta ekipy to do wymiany

Stary 20-03-2012, 11:04   #135
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Lori powinni odstrzelić jak najszybciej bo odechciewa się oglądać przez tą rozchwianą szmatę. Sama burdelu narobiła a poźniej pretensje ma.

Final generalnie spoko, tylko weź tu teraz czekaj do jesieni.
Stary 20-03-2012, 23:02   #136
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Ostatni odcinek ciekawy. Zagadkowy helikopter, zagadkowe parcie zombie w jednym kierunku. Na miejscu Ricka potrząsnąłbym ciężarną bo idiotka opóźnia grupę. Czasem nie rozumiem scenariusza. Pod koniec zatrzymują się bo lecą na oparach a ileś tam czasu wcześniej stali na autostradzie gdzie były setki samochodów i jeden zombiak
Stary 21-03-2012, 01:19   #137
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

hah no wlasnie, tez o tym myslalem co za debile jak ruszali musieli przeciez wiedziec ze maja malo bryny, a obok stala setka aut czemu nie przepompowac z ktoregos. no chyba ze to same diesle byly a oni benzyniakami cisneli rofl : D
Stary 21-03-2012, 02:35   #138
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

W komiksie robia to, wiec kolejny powod zeby dac sobie spokoj.

Spoiler:
Skonczylem czwarty tom, nie moglem sie oderwac, tak dobre to jest, a probuje sobie dawkowac w autobusie i w pracy, nawet od Gyrosow mnie oderwalo.Slowko dla ludzi nieznoszacych Lori:ginie, zastrzelona ze swoja swiezo urodzona coreczka-scena jest mocna.Spodziewalem sie takiego zakonczenia, bo Ricka jednak nie ukatrupia, ale ginie masa ludzi, Governor przezyl kazn od Michonne-tak sie pisze-atakuje wiezienie, ale nie wszystko idzie jak zaplanowal, rzeznia straszna, koncowka taka:grupa sie rozpada, Rick zostaje sam ze swoim synem, cala reszta sie zmyla albo zginela.No powiadam Wam:cudo ten komiks jest.Teraz tak-jesli oni w trzecim sezonie dopiero trafili na wiezienie, co konczylo tom pierwszy, drugi tom jest o czyszczeniu miejscowki od zombiakow i ustawianiu sobie zycia, trzeci o odkryciu grupy Governora, a czwarty o ogromnym fiasku, to macie 10 sezonow jak nic zagwarantowanych....Mam taka chec kupic sobie kolejny tom, ze.....ale sie powstrzymam.
Stary 21-03-2012, 07:30   #139
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał FalsoVero Zobacz post
Ostatni odcinek ciekawy. Zagadkowy helikopter, zagadkowe parcie zombie w jednym kierunku.
Ostatni odcinek faktycznie niezły, podobało mi się to, że Rick w końcu zrozumiał, że metody Shane'a czasem są nieodzowne. Horda natomiast to IMO odwołanie do komiksu gdzie jest wyjaśnione jak się hordy tworzą - zombie zmierza w jednym kierunku, do niego dołączają się kolejne i idą przed siebie kilometrami póki coś nie zwróci ich uwagi. W tym odcinku dokładnie tak właśnie było.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2012, 09:56   #140
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
W komiksie robia to, wiec kolejny powod zeby dac sobie spokoj.
Rozumiem, że serial powstaje na bazie komiksu i trzymają się podstawy nie koloryzują(choć tego do końca nie jestem pewny bo nie czytałem) to w komiksie ciekaw jestem dlaczego autor nie uwzględniał czegoś takiego jak spuszczanie benzyny z baków innych pojazdów. Wcześniej już się to rzucało w oczy gdzie bezmyślnie uciekali przez tony mięsa byle wsiąść do swojego samochodu gdzie wokół było pełno innych pojazdów(otwartych). Ale jak już się przymknie oko na tą nieudolność to serial jest ok

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania