Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba wam sie pomysł nowego modelu Xboxa 360 ??
Tak 71 72.45%
Nie 27 27.55%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-06-2010, 19:17   #141
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: NOWA WERSJA XBOXA 360

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Wychodzi nowa wersja X360, która ma konsoli odczepić metkę "technologicznej kupy złomu". Jeszcze w czasie trwania targów pojawia się taki filmik, więc go wklejam póki temat jest jeszcze świeży, a wy mi piszecie, że prowokuję. Poddaje się ...
Ale to jest tak, jakbym złapała włączony odtwarzacz DVD z płytą w środku i zaczęła nim potrząsać, a potem wkurzyła się, że coś się stało. Bez przesady.

I owszem, sama - mimo posiadania xboxa - uważam go za złom w kwestii technologii i designu. Ale z innych powodów niż ten.
Stary 16-06-2010, 19:49   #142
Kaggar
Początkujący
Kaggar Wkroczył na dobrą drogę

Kaggar's Avatar

Reputacja: 10

xbox 360 Slim bedzie w dystrubucji, a co bedzie jego slabsza wersja? Nie mam na mysli Elite i Arcade z 65nm. Ja bym chetnie kupil Slim 45nm bez Wifi (szczerze nie potrzebne mi) z mniejszym dyskiem 120gb by starczylo. Design lekko mi sie nie podoba bo jest metalik No i w przystepnej cenie.
Kaggar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2010, 20:04   #143
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Kaggar Zobacz post
xbox 360 Slim bedzie w dystrubucji, a co bedzie jego slabsza wersja? Nie mam na mysli Elite i Arcade z 65nm. Ja bym chetnie kupil Slim 45nm bez Wifi (szczerze nie potrzebne mi) z mniejszym dyskiem 120gb by starczylo. Design lekko mi sie nie podoba bo jest metalik No i w przystepnej cenie.

Ludziom to się nigdy nie dogodzi .... a niby w jakiej cenie jest nowy X? za ile byś go chciał ?99zl ?
Stary 17-06-2010, 12:19   #144
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  
Liczba Osiągnięć: 12

No dokładnie, ja na początku myślałem, że cena nowe xboxa 360 będzie podjeżdzała pod cenę ps3, więc MS bardzo miło mnie (nas) zaskoczył wyceniając go jak elite

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2010, 13:41   #145
Rapek
Nowy
Rapek Wkroczył na dobrą drogę

Rapek's Avatar

Miasto: zinąd

Cytat:
Napisał Raczok Pl Zobacz post
No dokładnie, ja na początku myślałem, że cena nowe xboxa 360 będzie podjeżdzała pod cenę ps3, więc MS bardzo miło mnie (nas) zaskoczył wyceniając go jak elite
Cena nowego X'a jest bardzo opłacalna jak ostatnio sprawdzałem ile kosztuje dys twardy oraz adapter WI-Fi na Amazonie to aż się przeraziłem.Po prawie 80$ za każdą cześć a do tego trzeba było posiadać konsolę. Więc po przeliczeniach MS odwalił kawał dobrej roboty [znaczy ceny]

Czy ktoś z was doszedł do wniosku, że jak Sony zaprzestało produkcji PS3 Fat z dotykowym panelem oraz Piano Black, to MS zaczęło takowe produkować. Czyżby zbieg okoliczności?

109 dni do Kupna Xbox'a
Rapek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2010, 14:17   #146
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Akurat piano black to największe zuo tego świata.
Stary 17-06-2010, 22:20   #147
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ten M$ to sprytny. Wyciągnęli czerwone światełka z konsoli i teraz nie będzie już RRoD'a. Najwyżej Green Ring of Death.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2010, 23:13   #148
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Kaggar Zobacz post
spokojna głowa M$ zapowiedział że bedzie wersja Arcade nowego Xa pewnie zabraknie WiFi oraz dysku twardego, ciekawe ile bedzie kosztował obstawiam 199$

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 17-06-2010 o 23:15
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2010, 23:14   #149
M4rUd41
Stały bywalec
M4rUd41 Wkroczył na dobrą drogę

M4rUd41's Avatar

Miasto: Cz-wa/Schifferstadt
Reputacja: 16

Lista Osiągnięć

Ciekawe czy naprawdę jest tak cichy jak mówią... Mnie osobiście poziom głośności pracy starego klocka nie przeszkadzał, ale ten podobno jest prawie bezszelestny ;>
M4rUd41 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2010, 23:17   #150
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

mnie doprowadza do szału w nocy mimo tego że gram na słuchawkach w dalszym ciagu go słysze, PS3 wygrywa bezapelacyjnie na tym polu zobaczymy jak bedzie z x360 slim
Stary 17-06-2010, 23:26   #151
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
mnie doprowadza do szału w nocy mimo tego że gram na słuchawkach w dalszym ciagu go słysze, PS3 wygrywa bezapelacyjnie na tym polu zobaczymy jak bedzie z x360 slim
Xklocek tak nie hałasuje, gdy masz zainstalowane gry na dysku twardym, więc jeżeli chcesz poświęcić 5 minut i trochę miejsca na dysku (o ile nie masz arcade) to zrób to

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2010, 23:27   #152
M4rUd41
Stały bywalec
M4rUd41 Wkroczył na dobrą drogę

M4rUd41's Avatar

Miasto: Cz-wa/Schifferstadt
Reputacja: 16

Lista Osiągnięć

Dokładnie, ja odpalam wszstko z dysku i jest całkiem znośnie
M4rUd41 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2010, 01:49   #153
Mr Perfect
No-life

oczywiście że gram z dysku w innym przypadku już dwno bym tą konsole wywalił do śmietnika tylko co z tego skoro wiarkai są do dupy i wyją w dzień da sie znieść ale w nocy szału można dostać
Stary 18-06-2010, 04:50   #154
Kaggar
Początkujący
Kaggar Wkroczył na dobrą drogę

Kaggar's Avatar

Arcade jesli bedzie bez dysku troche lipa, oby sie dalo dokupic dysk 120gb, nie jakos specjalnie drogo w prownaniu do zestawu z 250gb i wifi xD
Kaggar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2010, 13:27   #155
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Właśnie sprytnie zrobili z tymi dyskami, bo skończy się ich przekładanie na nowe gołe konsole i prędzej czy później, ludzie będą kupować sprzęt od nowa.
Stary 18-06-2010, 14:09   #156
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 

Po parunastu latach wreszcie dokładają WIFI, które powinno być od dawna (tym bardziej, że to zdzierstwo w Polsce było kupić tą nakładkę).

Przynajmniej dobrze, że pozwolą na migrację kont, ale pytanie czy warto ją będzie robić ...

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2010, 15:02   #157
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał Silencer PL Zobacz post
Po parunastu latach wreszcie dokładają WIFI, które powinno być od dawna (tym bardziej, że to zdzierstwo w Polsce było kupić tą nakładkę).

Przynajmniej dobrze, że pozwolą na migrację kont, ale pytanie czy warto ją będzie robić ...
jeżeli wolisz wspierać gospodarke innego kraju i kupować z innych kont to nie warto, jezeli jestes troche patriotą to tak, pamietaj o tym że wszystko co kupujesz na XBL jest opodatkowane a podatek idzie do tego kraju na którym masz konto wiec warto sie zastnawić nad tym co sie robi

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 18-06-2010 o 15:04
Stary 18-06-2010, 15:57   #158
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Frezer gry też są opodatkowane a ich nie kupujesz.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2010, 16:10   #159
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Frezer gry też są opodatkowane a ich nie kupujesz.
Epic ownage
Stary 18-06-2010, 16:31   #160
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
jeżeli wolisz wspierać gospodarke innego kraju i kupować z innych kont to nie warto, jezeli jestes troche patriotą to tak, pamietaj o tym że wszystko co kupujesz na XBL jest opodatkowane a podatek idzie do tego kraju na którym masz konto wiec warto sie zastnawić nad tym co sie robi
Poza tym niestety nie moge sie z Toba zgodzic - obecnie i tak trzeba kupowac zdrapki - a te sie kupuje tutaj na miejscu od firm/osob prowadzacych dzialanosc gospodarcza (ktore w zwiazku z tym musza odprowadzic podatki na rzecz naszego pieknego panstwa od tego za ile dana zdrapke sprzedadza - chociaz zapewne wiekszosc pedzi biznes na czarno).

Tu bardziej jest kwestia dostepu do dodatkow - bo jesli natrafisz na blokade regionalna to znowu trzeba bedzie odpieprzac kombinacje z VPNami tylko by polozyc lapy na takim dodatku.

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania