Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-08-2011, 15:13   #3301
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Call of Duty: Black Ops

Dlatego cod to jest gra w głównej mierze drużynowa, co z tego, że dobrze grasz ale jak trafisz na burgerów to nawet przy dobrym wyniku mecz będzie przegrany, na dominację najlepiej to 1-2 osoby zostaje przy punkcie, przy którym się respią, a reszta napierdala na B, a tak to gawiedź siedzi sobie i w 6 przejmują jeden punkt :P
Zresztą nie mówie tylko o dominacji(Bieganie sobie po drugiej stronie mapy i szukanie killa gdy trzeba rozbroić bombe rlz)
btw. CoD to gra zesłana przez boga, 60fps rlz xD

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2011, 15:20   #3302
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 

ja mam poprostu wrazenie ze lvizz poszedl na dominacje i biegal slepo na punkt , sorry ale tak nic sie nie wygra a killstrejki coraz czesciej pojawiaja sie w grach i nawet w najnowszym resistancie beda

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2011, 15:57   #3303
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
btw. CoD to gra zesłana przez boga, 60fps rlz xD
Wojtek, a prawa autorskie ? Wisisz piwo :P tylko nie żadnego desperadosa dla gejów bleeee
Stary 28-08-2011, 16:36   #3304
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

kasztelan niepasteryzowany xD!, tylko, że musze jechać busem 10 min by go kupić, u mnie same sikocze

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 28-08-2011, 18:18   #3305
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

jak dla mnie to killstrejki w black opsie sa pochrzanione i juz lepiej wypadly w mw2, mimo tego ze tam na niebie moglobyc ich po prostu wiecej. ciezej bylo zdobyc te wyzsze jak choppery/ac130, nie bylo psow i cala gra tak bardzo nie zalezala od nich. zobaczymy jak to w mw3 wyjdzie ;f
Stary 28-08-2011, 18:26   #3306
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ciezej bylo zdobyc te wyzsze jak choppery/ac130
Rzeczywiście ciężej Predator, a potem Harrier sam nabijał
Stary 28-08-2011, 18:27   #3307
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 

przeciez w mw2 bylo o wiele latwiej zdobyc strzelca predator , harier i tyle w tym temacie razor pierwszy

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2011, 18:43   #3308
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Powiem tak, jeśli miałeś ustawienie pave low + chopper gunner + nuke, to po zdobyciu pave lowa(9killi) Masz 90% pewności,że skończy się to nukem :P

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 28-08-2011, 18:44   #3309
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dla mnie w cholere latwiej bylo w black opsie, w mw2 perk pozwalajacy miec 1ego killa mniej do killstrejkow byl zamiast mocy obalajacej, czyli pozbawial dosc waznego perka ktorego uzywalem nontoper. harrier zwykle zaraz po przylocie dostawal strzala i nie za czesto ubijal wiecej niz 1-2 osoby :f
w bo wystarczylo 8 osob ciachnac, do tego sam choper jest mocniejszy przynajmniej w momencie kiedy gralem w to ostatni pare miesiecy temu, nie wiem czy cos tam pozmieniali znowu.
+ w mw2 kazdy biegal przepakowany i latwiej bylo po prostu zginac lol
Stary 28-08-2011, 18:49   #3310
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

tyle w temacie o mocy cg w mw2 :P

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 28-08-2011, 19:02   #3311
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ale o czym to swiadczy, ze niby w bo tak sie nie dzialo? zreszta ja gram tdmy zwykle gdzie ludzie sa jakos bardziej rozproszeni i nie cisna do 2-3 punktow na mapie.
Stary 28-08-2011, 19:21   #3312
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Naprawione respy(troche xD) i brak czerwonego kwadracika zaraz przy respie, i mało kiedy wbijesz tyle killi chopperem w bo jak w mw2

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 05-09-2011, 14:08   #3313
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Gdyby ktoś nie wiedział :

Darmowy Premium Theme za kupno ostatniego Map Packa można pobrać z nowej zakładki Free Offers (Multiplayer > Store > Free Offers) .

Do zassania OST (20 mp trójek) potrzebny jest ośmiocyfrowy kod (Zombie > Split Screen/Local > Ostatnia zakładka) . Wbijamy na stronę : http://www.callofduty.com/blackops/dlc/zombies - kod + GT = Download . Enjoy
Stary 05-09-2011, 19:56   #3314
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakie to są chuje, a za wszystkie poprzednie map-packi, które kupiłem to bonusu nie ma, może nie pomyśleli o tym, że ktoś w głównej mierze się skupia na multi, i też czeka na jakiś bonusik

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 06-09-2011, 04:21   #3315
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

W koncu odkrylem tryb dla siebie:pure TDM:zero killstreakow, zero attachmentow.Bardzo fajnie sie gra, dzis spedzilem troche czasu w multi BO.Swiat sie konczy...
Wiem, wiem:killstreaki to esencja CoD, ale co poradze, ze dla mnie to najbardziej zjebany element gry, niszczacy fun i wprowadzajacy zbyt duzy element losowy.A w pure trzeba sie troche napracowac, zeby pozdobywac punkty:nic dla nas nie pracuje-zadne choopery, z dupy wziete psy, radary, ninja uber perki i co tam jeszcze.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 09:05   #3316
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

świat się nie kończy, po prostu COD to solidne multi, do którego trzeba się przekonać. MW2 na mnie w ogóle nie podziałało. dopiero CODBO. a i to po drugim map packu. na tych czterech mapkach spędziłem nieco swego czasu... który uważam za dobrze spożytkowany. COD jest grywalny. nawet bardzo. trzeba się po prostu przyzwyczaić do tego gejmpleju. ot co.
Stary 06-09-2011, 16:17   #3317
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Gdzie znajdę rangi i odznaczenia do black ops? Nigdzie nie mogę tego dorwać.
Stary 06-09-2011, 16:58   #3318
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Reputacja: 477

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
wprowadzajacy zbyt duzy element losowy
Losowy? Przecież szansa na wylosowanie czegokolwiek dobrego z paczki jest mikroskopijna...a tak, to wysokie streaki w 99% mają dobrzy gracze, którzy na nie zasłużyli...

Ostatnio edytowane przez R4ZOR : 06-09-2011 o 17:43
R4ZOR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 17:40   #3319
lik0s PL
Stały bywalec
lik0s PL Wkrótce będzie sławny

lik0s PL's Avatar

Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Promotor Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 9

Ej, czy Wy też macie nadal double Xp i nuketown 24/7 ?
lik0s PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 18:49   #3320
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165

Cytat:
Napisał lik0s PL Zobacz post
Ej, czy Wy też macie nadal double Xp i nuketown 24/7 ?
To z okazji Święta Pracy w Stanach. Jeszcze przez jakąś godzinę można zbierać double xp.

Ostatnio edytowane przez Libertador : 06-09-2011 o 18:53
Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania