Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-12-2011, 15:58   #2841
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Gears of War 3

Cytat:
Napisał szamann Zobacz post
Chodzi oto że człowiek płaci to wymaga. Wszystko musi być na dopięty na ostatni guzik. Ale będę cierpliwy i poczekam
Wiesz, ten cały system Season Passów to ciągle nowość dla Xbox Live. Muszą to dopracować i nauczyć się tego używać.
Stary 13-12-2011, 16:03   #2842
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

A ja liczę na to, że jak wrócę około 20:00 do domu z roboty, to wszystko będzie już działać i dodatek zrobi freakin' ownage!!!!! :d
Stary 13-12-2011, 16:12   #2843
ramalith
Początkujący
ramalith Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

A jak dla mnie to jedna wielka ściema. Nie dość że ten cały season pass to jedno wielkie gówno, oprócz dodatkowych map do multi, gdzie się okazało że są darmowe dla wszystkich, to teraz specjalnie tak zrobili by niektórych naciągnąć 2x na koszta. U mnie 2 znajomych już dało się nabrać. Jeden zaspany po robocie nie doczytał i ściągnął, drugi nie mógł się doczekać i zassał. I właśnie na takich osobach zarobili 2x. Można ?? Można.

Ostatnio edytowane przez ramalith : 13-12-2011 o 16:15
ramalith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 16:15   #2844
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

jakos nie slyszalem zeby ludzie narzekali na dzialanie season passow w innych grach, zreszta tez mi nowosc mortal kombat i l.a. noire tez je mialy a wyszly ponad pol roku temu.
drugie dlc wydaja i znowu cos zjebali
Stary 13-12-2011, 16:26   #2845
Kremowy
Początkujący

Kremowy's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał ramalith Zobacz post
A jak dla mnie to jedna wielka ściema. Nie dość że ten cały season pass to jedno wielkie gówno, oprócz dodatkowych map do multi, gdzie się okazało że są darmowe dla wszystkich, to teraz specjalnie tak zrobili by niektórych naciągnąć 2x na koszta. U mnie 2 znajomych już dało się nabrać. Jeden zaspany po robocie nie doczytał i ściągnął, drugi nie mógł się doczekać i zassał. I właśnie na takich osobach zarobili 2x. Można ?? Można.
Mapy są darmowe dla wszystkich, ale chyba nie można na nich zagrać Horde mode, jeżeli nie masz Horde Command Pack, możliwe, że Bestii też nie. Nie sprawdziłem. Tak tylko mi się wydaje. Mam ziomeczka, który może grać ze mną na tych mapach, bo ja je kupiłem, ale on sam nie może na nich postawić prywata z Hordą, bo nie ma tych map. A prywata z TDM, albo KOTH może. Więc to chyba na tym polega.
Stary 13-12-2011, 16:31   #2846
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
jakos nie slyszalem zeby ludzie narzekali na dzialanie season passow w innych grach, zreszta tez mi nowosc mortal kombat i l.a. noire tez je mialy a wyszly ponad pol roku temu.
drugie dlc wydaja i znowu cos zjebali
Z L.A. Noire też był problem przy pierwszym nowym DLC, a w obu przypadkach szybciej było kupić bezpośrednio z Rynku niż za pośrednictwem Passa, więc kłopoty GoW3 to nic nowego i system ciągle nie jest dopracowany. Rozumiem niecierpliwość, ale bez przesady. Pisanie, że robią to specjalnie, by się nachapać też jest słabe.
Stary 13-12-2011, 16:34   #2847
ramalith
Początkujący
ramalith Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Co do map do hordy to masz rację. Tylko jak dla mnie i tak większości osób bardziej zależało żeby były na multi darmowe. Dla mnie powinni zrobic to na odwrót. Do hordy za darmo a na multi trzeba kupić. Bo tak teraz wyszło że jak na razie zapłaciłem za season pass i nic z tego nie mam. Kazdy liczyl na jakies konkretne dodatki i kupil a teraz wychodzi jedno wielkie G.
Stary 13-12-2011, 16:38   #2848
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dlatego napisalem 'lol' na koncu bo nie pisalem tego na powaznie, chociaz pare osob i tak sie juz nadzialo z tego co czytam.

ale to bylo pol roku temu, naprawde nikt tam nie wpadl na cos zeby zalatac takie sprawy? nie spodziewali sie ze cos sie mozesz zjebac skoro juz tak raz sie stalo?
do tego teoretycznie osoby z passem powinny byc ich numerem jeden, a na razie to poza mala oszczednoscia maja sie najgorzej.
Stary 13-12-2011, 16:42   #2849
Kremowy
Początkujący

Kremowy's Avatar

Lista Osiągnięć

To prawda. Oprócz tego, że dodatki są dla nas liczone po 600msp, nie ma więcej żadnych udogodnień. Season Pass pozwolił jedynie zaoszczędzić na dodatkach kupowanych osobno. Poza tym, nie ma żadnych bonusów. Wiedzieliśmy od początku, na czym to będzie polegać.
Stary 13-12-2011, 17:36   #2850
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Dlatego napisałem, że dopiero uczą się z tego korzystać... Poza tym może najpierw dodatek musi się pojawić dla wszystkich, by potem ktoś dodał go do danego Season Passa i odblokował dla osób z abonamentem. Tego się pewnie nie dowiemy.

---------- Wiadomość dodana 16:36 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:43 ----------

Tak jak myślałem:
"For those of you who have a Season Pass and have been charged for RAAM's Shadow, you will be refunded automatically in the next 5 days."

A ważniejsze:
Gears 3 Season Pass owners: Thanks for your patience on the RAAM's Shadow issue. It's being rectified and we'll confirm when it's sorted.

Z Facebooka:
We're currently investigating why Season Pass holders are being pointed to the wrong RAAM's Shadow offer. We're working to address this ASAP and will keep you updated with the latest. Thanks for your patience and stay tuned for updates!

Ostatnio edytowane przez wrog : 13-12-2011 o 17:38
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 17:52   #2851
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Dlatego napisałem, że dopiero uczą się z tego korzystać... Poza tym może najpierw dodatek musi się pojawić dla wszystkich, by potem ktoś dodał go do danego Season Passa i odblokował dla osób z abonamentem. Tego się pewnie nie dowiemy.

---------- Wiadomość dodana 16:36 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:43 ----------

Tak jak myślałem:
"For those of you who have a Season Pass and have been charged for RAAM's Shadow, you will be refunded automatically in the next 5 days."

A ważniejsze:
Gears 3 Season Pass owners: Thanks for your patience on the RAAM's Shadow issue. It's being rectified and we'll confirm when it's sorted.

Z Facebooka:
We're currently investigating why Season Pass holders are being pointed to the wrong RAAM's Shadow offer. We're working to address this ASAP and will keep you updated with the latest. Thanks for your patience and stay tuned for updates!
Dzięki wrogu za informacje mam nadzieję że jeszcze dzisiaj to naprawią, bo wieczorkiem przydało by się pograć. I jak widzimy kolejny poślizg w firmie Epic Games. Nie potrafią uczyć się na błędach tylko wykonują kolejne. No ale cóż czekamy dalej.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 17:58   #2852
Kremowy
Początkujący

Kremowy's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki wrogu za info. Już nie mogę się doczekać tego dodatku.
Stary 13-12-2011, 18:30   #2853
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

a po polsku ?
nie mam czasu wklejac w google tlumacza...
sciagac czy nie sciagac?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 18:31   #2854
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
a po polsku ?
nie mam czasu wklejac w google tlumacza...
sciagac czy nie sciagac?
Ściągać. U mnie już działa i właśnie dodałem do kolejki pobranych plików.

Ostatnio edytowane przez szamann : 13-12-2011 o 18:40
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 19:16   #2855
Kremowy
Początkujący

Kremowy's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale cisza. Pewnie wszyscy siedzą i grają.
Stary 13-12-2011, 19:38   #2856
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja sie zrzemnalem =p

ok juz dlc leci, troche to pewnie zajmie bo caly swiat teraz pewnie sciaga heh

no ja jebie co za dziadostwo, wrzucilem to do kolejki, wylaczam girsy, sprawdzam ile tam % juz jest a tu wywalilo plik z kolejki nozesz ***** mac : |

Ostatnio edytowane przez kbrs : 13-12-2011 o 19:45
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 19:47   #2857
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

nie da sie w tle sciagac jakas ujnia jest
jakos idzie po okolo 20 minutach 59%

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 13-12-2011 o 19:50
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 20:42   #2858
Rayearth
Znajomy
Rayearth Komuś podpadł

Rayearth's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: -8

Lista Osiągnięć
Widz 360 stopni Promotor Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 13

http://www.onlinecenter.pl/9046/Aktu...-of-War-3.html

Ciekawie się zapowiada okres przedświąteczny

Rayearth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 20:44   #2859
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

pytanie, wlaczylem sciaganie ponownie, doszlo do jakichs 60-70%, okna z paskiem postepu nie wylaczalem dopoki nie dostalem wiadomosci ktora chcialem przeczytac, teraz wchodze w sciagane i dodatku juz tam nie ma. to cholerstwo sie w koncu dalej sciaga czy juz nie?
Stary 13-12-2011, 20:46   #2860
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Mam to samo, nie rob nic, nie ruszaj, nie otwieraj wiadomosci, nie zamykaj okna.Wlasnie zaczalem sciagac, wiec chlopaki tak jak sie umawialismy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania