Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-12-2011, 09:44   #101
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Forza Motorsport 4 - Malowania

A gdzie tam, malowanie robie dla siebie a przy okazji wyladuje na storefront, Nascarowcy beda sie o to zabijac a stock cars nie maja wygladac tylko jezdzic
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 01:29   #102
M4rUd41
Stały bywalec
M4rUd41 Wkroczył na dobrą drogę

M4rUd41's Avatar

Miasto: Cz-wa/Schifferstadt
Reputacja: 16

Lista Osiągnięć

Malowanie bomba ^^ Kurcze przypomniało mi się jak zaczynaliśmy (w sumie to ja troszkę po tobie ;p) w F3... Mnie po czasie brakło cierpliwości, a ty... Ładnie się wybiłeś ^^

---------- Wiadomość dodana 00:29 ---------- Pierwotna wiadomość Wczoraj opublikowana 22:42 ----------

Lol, właśnie przejrzałem calutki temat z FM3 Znów mnie wzięło na malowanie ;P Aczkolwiek chętnie bym zaczął już w FM4 ;/
M4rUd41 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2011, 21:50   #103
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Dwa projekty na konkurs polskiego forum forzy , miało być w miarę prosto i schludnie

Oczywiście gdyby ktoś był zainteresowany projekt mogę udostępnić , ale cicho sza
Stary 13-12-2011, 22:08   #104
M4rUd41
Stały bywalec
M4rUd41 Wkroczył na dobrą drogę

M4rUd41's Avatar

Miasto: Cz-wa/Schifferstadt
Reputacja: 16

Lista Osiągnięć

Ten pierwszy mi sie podoba Dobra robota
M4rUd41 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2011, 05:20   #105
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Bardzo ladnie Luke, powodzenia w konkursie
Dobra panowie, udalo sie wszystko pomiescic na prawej stronie auta a wiec malowanie zostanie ukonczone Do zrobienia zostal jeszcze tyl ale z tym to juz nie powinno byc problemu. Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to bedzie gotowe pod koniec tygodnia, znaczy sie weekendu

Ponizej ukonczona juz prawa strona...

Stary 15-12-2011, 14:58   #106
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki Panowie , lejecie miód na me serce Na tego Stock Cara czekam jeszcze bardziej niż na z Epic Mickey . Nabędę dla samego taza i kojota
Stary 15-12-2011, 16:44   #107
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

WiZi, naprawdę szacun i siekierka, miód dla oka jak się to ogląda, nic dziwnego że T10 to docenia samo z siebie, mi poza parę mazów i napis ownon nigdy nie chciało się wyjść ;]

Luke86PL, ten pierwszy spoko, ale logotypów nie powinno się w odbiciu lustrzanym dawać, nawet jeśli dobrze wyglądają
Stary 17-12-2011, 01:14   #108
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Pamietacie jak mowielm wam jakis czas temu, ze niedlugo bede mial dla was niespodzianke? No coz, nie jest to jeszcze w 100% pewne, bardziej 90% w tej chwili a ostateczna odpowiedz bede mial na poczatku stycznia ale powiem wam o co chodzi? A chodzi o to, ze jeden z moich projektow (zaden z tych ktore widzieliscie) moze pojawic sie na prawdziwym samochodzie, kontaktowali sie ze mna ludzie z Nissana i wlasciciel teamu. Zrobilem im z 12 projektow, wedlug ich wytycznych oczywiscie i zdecydowali sie na ten jeden, ktory spelnial wszystkie wymagania i najbardziej im sie podobal. Na chwile obecna nadal prowadzimy rozmowy i jest kilka czynnikow, ktore moga jeszcze stanac na przeszkodzie ale poki co, jestem dobrej mysli. Trzymajcie kciuki panowie, jak bede mial wiecej szczegolow to dam znac
Stary 17-12-2011, 01:23   #109
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

O w mordę, powodzenia
Stary 17-12-2011, 08:34   #110
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie bede dziekowal co by nie zapeszyc

Troche to trwalo ale w koncu jest, malowanie zostalo ukonczone. Zeszlo mi z tym prawie dwa tygodnie, godziny spedzone w edytorze czy tez na poszukiwaniu starych fotek aby w pelni odwzorowac to malowanie mozna liczyc w dziesiatkach. Mam nadzieje, ze efekt koncowy sie podoba i ze ten czas nie pojdzie na marne i malowanie dobrze sie sprzeda, bo jesli tak, to mozecie sie spodziewac wiecej takich oldschoolowych malowan. Jesli ktos da sie namowic na pobranie to niech pamieta aby zostawic te 5 gwiazdek w ocenie, bardzo duzo to pomaga.

Nie zawracam wam dluzej gitary i przedstawiam ukonczone juz malowanie, przed wami 2002 #8 JR Motorsports Gossamer/Looney Tunes Rematch Chevy Monte Carlo.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 17-12-2011 o 08:36
Stary 17-12-2011, 10:36   #111
Paqito
Stały bywalec
Paqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykład

Paqito's Avatar

Miasto: Jelenia Góra
Reputacja: 463

No to trzymam kciuki za Nissana! To będzie naprawdę wielkie osiągnięcie. Czekam z niecierpliwością.

Malowanie oczywiście pobiorę. Pozdro!

----------------------------------------------------
This is how we live, every single night
Take that bottle to the head, and let me see you fly
Paqito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-12-2011, 15:05   #112
Luke86PL
Uzależniony

Luke86PL's Avatar

Lista Osiągnięć

No to pogratulować , również trzymam kciuki za powodzenie negocjacji .
Stary 17-12-2011, 16:20   #113
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Wielkie gratki WiZi, z takim talentem to była tylko kwestia czasu aż ktoś się po ciebie zgłosi .

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-12-2011, 23:37   #114
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Bardzo dziekuje wszystkim za wsparcie, po prostu zalezy mi aby ten projekt dobrze sie sprzedal, za duzo czasu nad nim spedzilem aby teraz hejterzy mi to zepsuli
Stary 18-12-2011, 20:40   #115
mistrz77
Początkujący
mistrz77 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 63

Do WiZi'ego to mi brakuje ale myślę że jak na początek to nie ma tragedii
Aha ten projekt Nissana to też 370Z ?

Nie dodałem zdjęć z przodu i z boku ale można obejrzeć na witrynie
Do ściągnięcia z witryny , tag roand PL
I tu jeszcze dwa

Ostatnio edytowane przez mistrz77 : 18-12-2011 o 20:45 Powód: dopisek
mistrz77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-12-2011, 10:03   #116
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak to takze Nissan 370Z, nie bedzie to jakas wywalajaca w kosmos farba, bo nie tego chcieli ale minimalistycznie i bardzo ladnie

Zracji tego, ze na poprzednim malowaniu nie zalapala sie najlepsza postac i glowny debesciak Looney Tunes, wiec postanowilem temu zaradzic, ponizej bohater nastepnego malowania

Stary 19-12-2011, 15:39   #117
mistrz77
Początkujący

Mi się póki co twój 370Z Green-Up najbardziej podoba ale mam pare projektów z twojej witryny
Aha mógłbyś coś podobnego do tego zrobić na jakimś fajnym aucie ?
http://vodpod.com/watch/2339791-forz...r-bmw-painting
Próbowałem ale mi coś nie idzie , jeszcze popróbuje wieczorem jakby się udało to wrzucę.

Ostatnio edytowane przez mistrz77 : 19-12-2011 o 15:42
Stary 19-12-2011, 16:08   #118
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

duffy mistrz, rewelacja :] również przyłączam się do wspólnej akcji trzymania kciuków na nissana, ja, Błajan i jego żona! fajne jest to że za pasję i dobrą, ciężką robotę można zostać jeszcze w naszych czasach naprawdę nagrodzonym
Stary 19-12-2011, 16:45   #119
mistrz77
Początkujący

Mam parę zdjęć , jakość troche do dupy bo robiłem telefonem a póki co nie będę miał golda chyba że będzie jakiś bonus na święta chociaż na weekend
Mam nadzieję że nie ma takiej strasznej lipy
Co do naklejek to tylko rockstar i tapout ściągane bo niezbyt wychodziły

Stary 23-12-2011, 07:15   #120
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cosna swieta, na ta ponura pogode, cieple i kolorowe malowanie, replikasamochodu Steve Park AOL/Looney Tunes Back in Action. Ciezko bylo z warstawi jak cholera ale jakos sie uporalem, mam nadzieje, ze sie podoba. Pobrania i oceny bardzo mile widziane. Jest to ostatnie malowanie przed swietami, wiecej po swietach.

Z racji tego, ze nie bedzie juz kiedy, chcialem zyczyc wszystkim Wesolych Swiat, trzymajcie sie cieplo

Pozdrowienia, WiZi

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania