Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-01-2012, 21:00   #3081
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Gears of War 3

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
dzisiaj sprawdziłem ten sposób boostowania i na 33minut bostingu wpadło mi 80k z hakiem ... nie wiem czy to jakiś ekstra wynika ...ale moim zdaniem nie najgorszy .na szybko licząc z 88lvl bostując w ten sposób 100lvl powinien wpaść po jakiś 6,5h zabawy

Edit: czy aby czasami na najbliższy wekeend nie jest przewidziany jakiś event z XP x2 ?
Tylko przypuszczasz, czy masz jakiegoś linka na potwierdzenie, bo przydałby się jakiś mnożnik.
Stary 19-01-2012, 21:03   #3082
Dywan93
Znajomy
Dywan93 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Dywan93's Avatar

Reputacja: 5

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Swój! PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

http://allegro.pl/gears-of-war-3-dod...046820431.html
ktoś wie może jakie skiny do broni są do tego kodu? i czy to 5 x ten sam skin na każdą broń czy 5 róźnych skinów na wszystkie bronie .

Dywan93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2012, 21:10   #3083
Serek
Nowy
Serek Wkroczył na dobrą drogę

Serek's Avatar

Reputacja: 11

Cytat:
Napisał Dywan93 Zobacz post
http://allegro.pl/gears-of-war-3-dod...046820431.html
ktoś wie może jakie skiny do broni są do tego kodu? i czy to 5 x ten sam skin na każdą broń czy 5 róźnych skinów na wszystkie bronie .
Podejrzewam, że był to kod z Epic Edition, czyli jedna skorka na 5 broni
Serek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2012, 21:16   #3084
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

to jest ta skorka ktora trzyma adam fenix na zdjeciu, ta sama na 5 broni
Stary 19-01-2012, 21:30   #3085
Rabiolek
Początkujący
Rabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyć

Reputacja: 272

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Zapalczywy Go! Go! PSP/Vita  
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
w taki sposob 100 lvl bylby do nabicia w pare minut...
Jejku ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Chodziło mi o expa którego dostajemy w Arcade i który się liczy do onyxa a nie realny exp do poziomu.
Jeżeli nabiję sobie 110k expa i mogę to dostawać co parę sekund to nie będę wychodził po pierwszym razie do menu żeby zoabaczyć jak to sie przelicza na exp do poziomu.
Stary 19-01-2012, 21:38   #3086
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

to ty pisz tak zeby ludzie rozumieli, score w kampani zrecznosciowej jak i w multi nie jest expem : - )
Stary 19-01-2012, 21:52   #3087
EnX
Nowy
EnX Wkroczył na dobrą drogę

EnX's Avatar

Miasto: Sosnowiec

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Serek Zobacz post
Albo się wylogowujesz i logujesz bez wychodzenia z gry, albo zmieniasz drużynę na lokalną i z powrotem na otwartą
Za przeproszeniem dupa blada.... Jak nie mogłem dołączyć do znajomych grających na nowym mapach, tak nie mogę. Nie wiem co Epic tym razem spartolił, ale moje wybaczanie wszystkich błędów gry jest już na wyczerpaniu.
Wylogowywanie w trakcie gry, i logowanie ponowne nic nie daje. Po próbie dołączenia do meczu/przyjaciela wyskakuje komunikat "Utracono połączenie z Hostem" lub " Zmień ustawienie drużyny Xbox Live"
Na kilkadziesiąt meczy, udało mi się RAZ dołączyć do gry na nowych mapkach....
EnX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2012, 00:31   #3088
Serek
Nowy

Serek's Avatar

Cytat:
Napisał EnX Zobacz post
Za przeproszeniem dupa blada.... Jak nie mogłem dołączyć do znajomych grających na nowym mapach, tak nie mogę. Nie wiem co Epic tym razem spartolił, ale moje wybaczanie wszystkich błędów gry jest już na wyczerpaniu.
Wylogowywanie w trakcie gry, i logowanie ponowne nic nie daje. Po próbie dołączenia do meczu/przyjaciela wyskakuje komunikat "Utracono połączenie z Hostem" lub " Zmień ustawienie drużyny Xbox Live"
Na kilkadziesiąt meczy, udało mi się RAZ dołączyć do gry na nowych mapkach....
Zmiana ustawień drużyny na lokalną i potem z powrotem na otwartą jest dobrym sposobem. Chociaż inna sprawa, że dzisiaj musiałem tak zrobić 4 razy pod rząd, aby znaleźć mecz. Ostatecznie trafiłem na pusty serwer. Wczoraj też mieliśmy cyrki, ale ze znalezieniem gry będąc w grupie. Nic się na to nie poradzi. Epic spierd*lił, nie pierwszy raz z zresztą.

Obrzyn z większym zasięgiem od Gnashera, mimo, że od początku była gadka, że obrzyn jest skuteczny tylko na bardzo bliskie odległości. Niemożność grania od razu moją postacią, co jest dla mnie osobiście uciążliwe, bo często zmieniam serwery. Horde Command Pack (3 mapy do bestii, hordy, 2 postacie, rakiety i HCC które i tak było na płycie za 800MSP) a potem wydanie 5 darmowych map do multi. A teraz nawet sobie egzekucji nie można pograć, bo połączyli Warzone i Execution i zawsze znajduje mi mecz w Warzone... I jeszcze te cyrki z dołączaniem do gry.

Btw powinni dać osobne playlisty, dla tych co mają mappacki i osobne dla tych co ich nie mają.
Stary 20-01-2012, 03:52   #3089
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

wczesniej robili osobne playlisty z nowymi mapami, nie wiem czemu teraz zmienili zdanie. obrzyn jest teraz przeciez lipny, rzadko spotykam ludzi ktorzy go jeszcze uzywaja, raz ze zasieg ma spartolony to czesto mimo tego ze pownien trafic, nie trafia i jestem juz wlasciwie wystawiony na strzal.
Stary 20-01-2012, 08:50   #3090
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ja wręcz przeciwnie - wczoraj zagrałem 3 czy 4 gry i w każdej był przynajmniej jeden z obrzynem.

a mam pytanie - w GOW3 dalej są mnożniki w zależności od trybu gry Versus ? w KOTH zdaje się, że jest x0,5, tak ?
btw mam smaka na przynajmniej jeden prestiż w tej grze : D
Stary 20-01-2012, 09:37   #3091
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
dzisiaj sprawdziłem ten sposób boostowania i na 33minut bostingu wpadło mi 80k z hakiem ... nie wiem czy to jakiś ekstra wynika ...ale moim zdaniem nie najgorszy .na szybko licząc z 88lvl bostując w ten sposób 100lvl powinien wpaść po jakiś 6,5h zabawy

Edit: czy aby czasami na najbliższy wekeend nie jest przewidziany jakiś event z XP x2 ?

Stary, a jaki to jest ten super mega sposób na boostowanie rangi?
Stary 20-01-2012, 13:21   #3092
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Arcade->Act II, chapter 2->kroisz wszystko bez straty życia->kończysz chapter setki razy i masz wysoką rangę w kilkanaście godzin. Między checkpointem, a końcem chapteru jest jakieś 6 sekund.
Stary 20-01-2012, 14:11   #3093
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Z reaverami w Anvil Gate jest szybciej, tak mowi matematyka .
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2012, 17:19   #3094
Serek
Nowy

Serek's Avatar

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Z reaverami w Anvil Gate jest szybciej, tak mowi matematyka .
Ostatnio chciałem to sprawdzić. Nabiłem ok 1 000 000 punktów na insane, doszedłem do końca chapteru. Po podsumowaniu chciałem wczytać checkpointa i gra wczytała mi następny chapter, czyli wygląda na to, że trzeba by było wyczyścić pamięć podręczną i robić to offline.
Stary 20-01-2012, 17:55   #3095
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

What a great #GearsWeekend we have coming up! “Winning Weekend” features double XP in Versus gametypes, and every time your team wins a match in Multiplayer, Horde, or Beast, you will be given bonus XP.

By popular request, Execution has been changed to KOTH in the Alpha playlist. Be sure to hop in and let us know what you think! The events start this morning at 9:00 AM Eastern and run through Monday, January 23 at 9:00 AM Eastern.

http://epicgames.com/community/2012/...ekend-winning/
Stary 20-01-2012, 18:49   #3096
EnX
Nowy
EnX Wkroczył na dobrą drogę

EnX's Avatar

Miasto: Sosnowiec

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Serek Zobacz post
Zmiana ustawień drużyny na lokalną i potem z powrotem na otwartą jest dobrym sposobem. Chociaż inna sprawa, że dzisiaj musiałem tak zrobić 4 razy pod rząd, aby znaleźć mecz. Ostatecznie trafiłem na pusty serwer. Wczoraj też mieliśmy cyrki, ale ze znalezieniem gry będąc w grupie. Nic się na to nie poradzi. Epic spierd*lił, nie pierwszy raz z zresztą.
Chociaż dobrze że mój problem nie jest odosobniony, cóż mam nadzieję że Epic coś z tym zrobi...
EnX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2012, 01:35   #3097
marcin4500
Nowy
marcin4500 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

i
Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Sposob jest opisany na TA, przy opisie achiva za egzekujcje Raamem na Minhu-w jednym z komentarzy.W naszym przypdaku zadzialalo, wiec czytaj i probujcie.

Niestety nie mam konta na TA.
Zmienialiscie ustawienia regionalne/jezyk w konsoli? Czy nic nie zmienialiscie?
marcin4500 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2012, 03:39   #3098
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

To co za problem zalozyc, kilka minut roboty, a stronka bardzo fajna, taki FB dla graczy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2012, 08:20   #3099
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Mam taki problem jakiś czas temu wyzerowało mi lvl było to spowodowane błędem gry podczas ładowania meczu ...... no i efektem tego jest zbugowany medal za hordę którego mi nie zalicza pomimo przejscia hordy (50 fal) na każdym poziomie trudności .
Kiedyś czytałem /słyszałem ze jest na to jakiś sposób ale nie kojarzę dokładnie o co chodziło ... podobno trzeba usunąć grę z hdd i zainstalowac ponownie ... traci się wtedy wszystkie medale za kampanie itp itd .. ale co z lvl i innymi medalami .... mam 91lvl i kilka onyxów i jakoś nie uśmiecha mi się 3 raz wbijać wszystko od zera

ktoś może potwierdzić ten sposób albo podać jakiś sprawdzony jak usunąć ten błąd ?
Stary 26-01-2012, 01:08   #3100
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Czytałem na innym forum albo może nawet i tu, że jest sprawdzony sposób na to (ja osobiście tego nie testowałem bo nie miałem tego problemu). Wystarczy skasować save oraz cache i profil. Później odzyskujesz profil, odpalasz grę i powinno być spoko. Oczywiście przed zabiegiem nie odpalaj gry i nie graj, bo Ci się nadpiszą statystyki. Raiders jeżeli będzie ten sposób działał to daj znać.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania