Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-09-2013, 14:44   #741
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Darmowe gry XBLA, dodatki itd.

Logowałem się dzisiaj na xbl i mi wyskoczyło żeby dodać zapasowy email, już myślałem, że info o banie, kurwaza każdym razem teraz tak będzie.
Stary 29-09-2013, 14:52   #742
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

To się nazywa dopiero życie na krawędzi teraz

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 14:55   #743
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

to jest głupota jak już to powinni banować tylko konsole jak 5 lat temu za Verbatimki hehehe
Stary 29-09-2013, 15:14   #744
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ciekawe jak długo będą to ciągnąć. Jeśli po weekendzie przez kilka dni nie będzie nowych doniesień o banach, to może dadzą już spokój. Ja tylko mam nadzieję, że moje główne konto zostawią w spokoju, zwłaszcza że nic z tego Omanu nie włączyłem. Jak się za mnie wezmą, to będę zły na siebie i na MS, że za taką głupotę wszystko poszło w pizdu. Z drugiej strony, jak się nad tym zastanowić, to będę miał wtedy dobry powód, by skończyć z gierkami. Przynajmniej w takim stopniu, jak jest obecnie. Za dużo czasu i pieniędzy na nie marnuję
Stary 29-09-2013, 15:31   #745
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Z drugiej strony, jak się nad tym zastanowić, to będę miał wtedy dobry powód, by skończyć z gierkami. Przynajmniej w takim stopniu, jak jest obecnie. Za dużo czasu i pieniędzy na nie marnuję
Coś w tym jest

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 15:56   #746
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ja juz bym chyba wolal bana na konto niz na konsole, przynajmniej hajsu nie trzeba wydawac : P
Stary 29-09-2013, 16:09   #747
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Czy ja wiem, wszystkie prestiże na kal of djuti.....

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 16:11   #748
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ja juz bym chyba wolal bana na konto niz na konsole, przynajmniej hajsu nie trzeba wydawac : P
co ty gadasz ile teraz goła konsola kosztuje ? zbanowaną wystawiasz na allegro dopłacasz kilka stówek i jedziesz dalej z koksem, gdyby mi konto zbanowali oczywiscie bym się ostro wpienił a po tygodniu grałbym dalej w końcu gram dla fanu a nie konta bez przesadyzmu ludzie!!! zwłaszcza ze nadchodzi nowa generacja a tam osiągniecia bedą naliczane oddzielnie hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 29-09-2013 o 16:15
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 16:33   #749
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

no to sam sobie zaprzeczasz, zreszta czemu by to mnie mialo dziwic.

ban na konsole - pare stowek do wydania tak czy siak
ban na konto - nie trace wlasciwie nic poza historia grania, ewentualnym wykupionym goldem ale teraz i tak kupuje go z miesiaca na miesiac to najwyzej strace niecale 20zl.
Stary 29-09-2013, 17:00   #750
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

niema co sraka ostatnio jest, pytanie ile to będzie trwało. Coś czuję że warner bros. mogło mieć wpływ na tą akcję, chyba nie podeszło im że ludzie grają w injustuce za frajer. No bo mało prawdopodobne że ktoś mógłby wywierać presję za resztę tytułów, bo nie ukrywajmy nie były one najwyższych lotów. Swoją drogą za bulletstormy, Assassiny i borderlandy nikt takich kroków nie podjął. Duża szansa że była to po prostu zwykła prowokacja, żeby wyłapać i wybić tych wszystkich łowców okazji.
Stary 29-09-2013, 17:10   #751
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

gdzies w biurach msu 'ej chlopaki zrobmy prowokacje, dajmy troche crapow na jakiejs rynki z dupy i zobaczmy kto je bedzie sciagac. to na pewno beda jacys podludzie co tylko kradno i oszukujo wiec ich pobanujemy' '-ale przeciez pewnie placa za golda, kupuja jakiejs gierki chociazby za msp to mamy z nich tak czy siak zyski, w ten sposob sie ich pozbedziemy, wpada nowa generacja to watpliwe ze kupia ponownie xboxa' '- i tak to zrobmy to genialny plan huehuehue'

:>
Stary 29-09-2013, 17:38   #752
XnoniX
Początkujący
XnoniX Wkroczył na dobrą drogę

XnoniX's Avatar

Miasto: Tuchów
Reputacja: 10
Send a message via Skype™ to XnoniX

wspolczucie. nie pierwszy raz ms daje d...

Ostatnio edytowane przez XnoniX : 29-09-2013 o 17:54
XnoniX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 17:44   #753
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ta szukajcie dziury w całym - prowokacja haha. To zwykła ekspansja LIVE na kolejne rynki, ktoś dał ciała i tyle w temacie. Kropka.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 17:48   #754
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Jakby kubersa i frezera zbanowali to nie mieli by podstaw do reklamacji bo i tak piraty u nich piętrzą się metrami
Stary 29-09-2013, 17:55   #755
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

no beka fest, jesli te 2-3 plyty ktore sie umnie walaja to sa dla ciebie pietra to niezlym kurduplem musisz byc snejk, i mowie to ja - ktos do wysokich nie nalezy hehe ;}

+5 lat grania gdzie pare tysi na gierki dla dzieci poszlo :f
Stary 29-09-2013, 18:01   #756
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Domyślnie Darmowe gry XBLA, dodatki itd.

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
gdyby mi konto zbanowali oczywiscie bym się ostro wpienił a po tygodniu grałbym dalej w końcu gram dla fanu a nie konta bez przesadyzmu ludzie!!!

I tak od nowa? Z żenująco niskim gamerscorem? hehehe
Stary 29-09-2013, 18:11   #757
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
gdzies w biurach msu 'ej chlopaki zrobmy prowokacje, dajmy troche crapow na jakiejs rynki z dupy i zobaczmy kto je bedzie sciagac. to na pewno beda jacys podludzie co tylko kradno i oszukujo wiec ich pobanujemy' '-ale przeciez pewnie placa za golda, kupuja jakiejs gierki chociazby za msp to mamy z nich tak czy siak zyski, w ten sposob sie ich pozbedziemy, wpada nowa generacja to watpliwe ze kupia ponownie xboxa' '- i tak to zrobmy to genialny plan huehuehue'

:>
hehehe teoria spiskowa zawsze w cenie, podtrzymuje żywotność tematu
Stary 29-09-2013, 19:14   #758
t-sas-g
Początkujący
t-sas-g Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Jastrzębie - zdrój
Reputacja: 2

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Konsekwentny Zbieram puchary Achievement Whore 

Jestem nowym użytkownikiem x360 więc nie wiem o co chodzi.
Zpromocji pobrałem wszystko oprócz ANGRY BIRDS - nie zdążyłem.
Mam 8 kont:pl usa słowacja rosja maroko - zmigrowałem do pl oman - zmigrowałem do pl oman(2) bośnia.
Kilka minut temu postanowiłem sprawdzić wszystkie konta - poczytałem sobie o tych banach na kilku forach.
Jechałem po kolei
konsola - ok
pl - ok
usa - ok
slowacja - ok
maroko i oman zmigrowane do pl - ok
bosnia i oman (2) - BAN I NFO O BANIE NA POCZCIE.
Myślę przecież banują konsole i konto główne - wieć wywaliłem 2 gry ( dark i bloodforge ) - i z historii pobierania pobieram od nowa - idą jak burza. ( bloodforge - marokanskie konto przeniesione do pl dark - oman zmigrowany do pl.
Może ktoś mi wytłumaczy czemu nie mam bana na konsoli i koncie głownym.
t-sas-g jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 19:16   #759
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Bo nie każdy co do joty musi dostać bana ; f. Chyba, że jeszcze przyjdzie kolej, ale wątpię - jak do tej pory nie masz to pewnie nie dostaniesz.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2013, 19:18   #760
t-sas-g
Początkujący
t-sas-g Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Jastrzębie - zdrój
Reputacja: 2

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Konsekwentny Zbieram puchary Achievement Whore 

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Bo nie każdy co do joty musi dostać bana ; f. Chyba, że jeszcze przyjdzie kolej, ale wątpię - jak do tej pory nie masz to pewnie nie dostaniesz.
Jak nie mam - oman(2) i bosnia BAN
Szkoda że nie zmigrowałem ich do pl - oman(2) - injustice bosnia - rayman

Ostatnio edytowane przez t-sas-g : 29-09-2013 o 19:20
t-sas-g jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania