Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-12-2016, 17:02   #9761
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
i tak wychodzi ponad 4 stówki, co przekłada się na prawie 1/3 sumy potrzebnej na ps4 pro Dla mnie bezsensowna inwestycja.
lepsze to niż miał byś grać na kartoflu ja ci nic lepszego nie wymyśle sam wiesz jakie są ceny tego cudeńka
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2016, 19:03   #9762
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał murinus Zobacz post
lepsze to niż miał byś grać na kartoflu ja ci nic lepszego nie wymyśle sam wiesz jakie są ceny tego cudeńka
Wierze w twoje magiczne moce, napewno znajdziesz lepszą ofertę
Stary 04-12-2016, 19:08   #9763
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
Wierze w twoje magiczne moce, napewno znajdziesz lepszą ofertę
Haha dzięx ale na pewno w tym roku dobrej oferty nie znajdę a przyszłym roku może coś się zmieni wiadomo cena pada nadal się będzie wysoko utrzymywać,nie tylko ty jeden szukasz dobrej oferty pada elite ,trzeba czekać.A na to chwilę kup sobie ciepło kurtkę bo jest zima żebyś czasem mi przed Xboxem nie zachorował .

Ostatnio edytowane przez murinus : 04-12-2016 o 19:14
Stary 04-12-2016, 22:43   #9764
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Mam nadzieję, że Twoje oferty na Skorpiona nie będą przekraczać 2000 PLN. Każdy zasługuje na stabilne 30 FPSów w dobrej cenie.
Stary 05-12-2016, 17:30   #9765
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Myślę nad kupnem ładowarki i 4szt akumulatorów do pada, bo jednak trochę za dużo gram żeby ciągle zmieniać baterie. Ktoś korzysta i może polecić jakąś firmę? Domyslam się, że lepiej nie oszczędzać na takim zestawie, ale ile to wyniesie? Play&Charge tak średnio mi się widzi, bo nie gram po kablu i wolę mieć druga parę akumulatorów na wymianę gotową do gry.
Stary 05-12-2016, 17:32   #9766
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Tylko eneloopy.
Stary 05-12-2016, 19:02   #9767
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Dokładnie, stare Sanyo albo nowsze Advanced Panasonica a z ładowarek to na pewno coś 4-kanałowego, porządniejsze to 50-100. Bardzo polecam Tronic-i z Lidla robione w jakiejś czeskiej fabryce. Akusy w padzie spokojnie 2 tygodnie wytrzymują.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2016, 19:26   #9768
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 832

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Proste, jedna z najlepszych: http://everactive.pl/ladowarka-everactive-nc-1000-plus
Co do akumulatorkow, najlepsze - https://www.amazon.com/dp/B009NEKAEA
Jezeli nie masz gdzie dostac to drugie miejsce eneloopy.
Stary 07-12-2016, 13:41   #9769
SETH
Nowy
SETH Zobaczymy co z niego wyrośnie

SETH's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 0

Ja wczoraj kupiłem lidlowe tronici za około 16 zł za cztery sztuki. Teraz są w jakiejś kolorowej wersji, nie wiem, czy lepsze wydajnosciowo w porównaniu do szarych oryginałów, czy też nic w tym aspekcie się nie zmieniło. Tak, czy inaczej poprzednia wersja tych akumulatorków wytrzymała że mną kilka lat ciorania na x360.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka
Stary 08-12-2016, 20:50   #9770
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Miasto: Polkowice
Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Wyginam śmiało ciało Ten jedyny 

Temat płacz: wczoraj kupiłem nowego pada( ten biały z xbox s), dzisiaj przy moich grabach po sesji w fifę 17 już coś tam w środku lata, znowu spierdzieliłem lewą gałkę analoga i muszę stwierdzić jedno pady do XO to największe gówno jakie microsoft stworzył bez kitu. Posiadam dwa pady z x360 na których gram na kompie, zakupione były w 2008 roku do tej pory nie widać i nie czuć po nich tylu lat użytkowania tylko ja tak mam?
Znalazłem na allegro serwis który niby te pady naprawia za 39zł wyślę te 3 pady zobaczę co z tego będzie( jeden z padów ma jeszcze gwarancję ale oczywiście przesiałem paragon zakupu) nie wiem naprawiał ktoś pady w serwisie nie microsoftu? Potem wyślę tego nowego czwartego pada do serwisu microsoftu i spakuje w paczkę go razem z własnym gównem i spytam czy jest jakaś różnica ? Dolewając oliwę do ognia jak wpadam do bracholka i cioramy w fifę na ps4 pomimo że te pady wyglądają parchato nie potrafię tego pada zepsuć... przypadek? Nie sądzę!!! wrrr...

Ostatnio edytowane przez mluc83 : 08-12-2016 o 20:55
mluc83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2016, 20:57   #9771
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Do gwarancji paragonu nie potrzeba, rejestrujesz pada na zakładce serwisowej na xbox.com, zgłaszasz awarie paroma kliknięciami, wysyłasz i czekasz na odesłanie.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2016, 21:37   #9772
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Do gwarancji paragonu nie potrzeba, rejestrujesz pada na zakładce serwisowej na xbox.com, zgłaszasz awarie paroma kliknięciami, wysyłasz i czekasz na odesłanie.
próbowałem zarejestrować pady... nie można i jak ostatnio dzwoniłem do serwisu babka uświadomiła mnie że nie można, do oddania do serwisu pada wymagany jest dowód zakupu,mam teraz wyrzuty sumienia moja konsola dostała mele i z buta gdzie nigdy na nią nie miałem prawa narzekać w przeciwieństwie do x360 która była 3 razy w serwise( rrod) ale te pady to masakra jakaś... miał być płacz to jest: wiiiiiiiiiiiiiiii......
Stary 08-12-2016, 22:17   #9773
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Cytat:
Napisał mluc83 Zobacz post
Temat płacz: wczoraj kupiłem nowego pada( ten biały z xbox s), dzisiaj przy moich grabach po sesji w fifę 17 już coś tam w środku lata, znowu spierdzieliłem lewą gałkę analoga i muszę stwierdzić jedno pady do XO to największe gówno jakie microsoft stworzył bez kitu. Posiadam dwa pady z x360 na których gram na kompie, zakupione były w 2008 roku do tej pory nie widać i nie czuć po nich tylu lat użytkowania tylko ja tak mam?
Znalazłem na allegro serwis który niby te pady naprawia za 39zł wyślę te 3 pady zobaczę co z tego będzie( jeden z padów ma jeszcze gwarancję ale oczywiście przesiałem paragon zakupu) nie wiem naprawiał ktoś pady w serwisie nie microsoftu? Potem wyślę tego nowego czwartego pada do serwisu microsoftu i spakuje w paczkę go razem z własnym gównem i spytam czy jest jakaś różnica ? Dolewając oliwę do ognia jak wpadam do bracholka i cioramy w fifę na ps4 pomimo że te pady wyglądają parchato nie potrafię tego pada zepsuć... przypadek? Nie sądzę!!! wrrr...

To że nie umiesz się obchodzić z padem, albo jesteś pechowcem to niczyja wina, to twój problem, i pochopne wyciąganie wniosków do niczego nie prowadzi Ja mam swojego pada od XO już prawie 3 lata i działa perfekcyjnie
Stary 08-12-2016, 22:27   #9774
mluc83
Stały bywalec

mluc83's Avatar

Lista Osiągnięć

Komuś udało zarejestrować pada XO na stronie Microsoftu tak jak było to za czasów x360?

---------- Wiadomość dodana 21:25 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:19 ----------

Manjak nie uruchamiaj mnie... Mam 2 pady z x360 i im przez 8 lat nic... Te same łapy smyrają nowe pady X0 i każdy kończy tak samo...

---------- Wiadomość dodana 21:27 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:25 ----------

Btw. Pech może zdarzyć się przy jednym padzie ale nie przy czterech
Stary 08-12-2016, 22:31   #9775
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wchodzisz na stronę serwisową i przy zarejestrowanej tam konsoli wybierasz opcję Wymień akcesorium. Potem postępujesz zgodnie z kolejnymi krokami, podajesz numer spod baterii i tyle.
Stary 10-12-2016, 15:55   #9776
ckast
Wariat

Wiadomo coś o zniżkach świątecznych ?
Stary 12-12-2016, 18:28   #9777
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Dziś na xbl ukazał sie Bastion w wersji na XONE i odzieżowy mogłem go pobrać za darmoche, pewnie przez to ze wersje z x360 miałem juz kupiona promocja ważna do 1.01.2017 brać i grać bo warto.
Stary 12-12-2016, 20:02   #9778
murinus
Banned

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
Dziś na xbl ukazał sie Bastion w wersji na XONE i odzieżowy mogłem go pobrać za darmoche, pewnie przez to ze wersje z x360 miałem juz kupiona promocja ważna do 1.01.2017 brać i grać bo warto.
daj link
Stary 12-12-2016, 20:45   #9779
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Tu masz linka https://www.microsoft.com/en-us/stor...n/bvvp3lxmlp85 , ja z poziomu konsoli ściągnąłem ale powinno działać.
Stary 13-12-2016, 18:02   #9780
murinus
Banned

Lista Osiągnięć

W dniach 15-20 grudnia będzie darmowy weekend w Call of Duty: Infinite Warfare na PS4/XO
Od czwartku będziecie mogli rozpocząć testy wszystkich podstawowych trybów gry: kampanii (dwie pierwsze misje), rozgrywek wieloosobowych oraz Zombies in Spaceland
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania