Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba wam sie pomysł nowego modelu Xboxa 360 ??
Tak 71 72.45%
Nie 27 27.55%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-03-2007, 11:39   #1
Qbas
Początkujący
Qbas Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Legionowo
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość Przybij piątkę! I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie NOWA WERSJA XBOXA 360

Co wy na nadchodzącą wersje Xboxa z wejściem HDMI ?? Moim zdaniem wszystko z tego zestawu można dokupić oprócz oczywiście wejście HDMI bo obudowa, nio minimalnie cichsze nośniki , dysk (co prawda za jaką kase :eek: :eek: :eek: ) ALE te przeklęte HDMi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Moim zdaniem to nie fair w stosunku do posiadaczy starych X'ow
Niooo i jeszcze BIll gadał cos o tym ze HDMI wcale nie jest potrzebne tej konsoli....

Qbas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 12:12   #2
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

No geju gadał, jak zawsze. W sumie jak dla mnie jako że nie mam jeszcze 360 to wybór by padł na czarnucha (niewiem tylko czemu na niektórych fotach kolor bardziej przypomina taką brzydką ciemną zieleń jakby...), a co do ludzi posiadających już 360 no to trudno. Kupili 360 bez HDMI i 120 GB dysku wiec teraz nie sądze ze nagle się rzucą na tą wersje...
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 13:02   #3
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Porpostu boją się Ps3, robią potężniejsze cacko, które rzeczywiście jest słabsze od Ps3, ale za tą samą cenę i kto to kupi? fani M$ mają albo kloca, albo inwestują w megakomputery na Vistę, innych źródeł nie znajdą
Stary 28-03-2007, 14:34   #4
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

I po co to komu? Gier zrzucać na dysk nie możesz więc nie widze sensu napalania się na to.
Stary 28-03-2007, 14:35   #5
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 

no ja mam to 60 GB ale czuje ze zaraz zacznie mi brakować :P

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 14:57   #6
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Darnok
Porpostu boją się Ps3, robią potężniejsze cacko, które rzeczywiście jest słabsze od Ps3, ale za tą samą cenę i kto to kupi? fani M$ mają albo kloca, albo inwestują w megakomputery na Vistę, innych źródeł nie znajdą
o lol...dlugo tak jeszcze bedziesz?...
gdyby M$ sie naprawde bal to by zmienili specyfikacje w srodku, czyz nie?
wg mnie to poprostu wyciskacz kasy taki bardziej...
moze i dobrze ze wyjdzie bo wtedy Premiumy powinny staniec ...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 14:59   #7
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 

Mi tam to zwisa i powiewa. Dysk 20GB zupelnie mi wystarcza, a wejscie HDMI mi nie potrzebne, bo nia mam HDTV (narazie :P ). Jedyne co fajne, to kolor, ale na Allegro pewnie za nie dlugo pojawią się obudowy, więc moze sobie kupie
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 15:23   #8
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Darnok
Porpostu boją się Ps3, robią potężniejsze cacko, które rzeczywiście jest słabsze od Ps3
W czym jest potężniejszy ten czarny XBOX i w czym jest słabszy od PS3 ?
Stary 28-03-2007, 15:34   #9
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 

Cytat:
Napisał Darnok
Darnok, sory, ale bzdury gadasz. Cena jest ok. 1400 zł przeliczając z dolarów, wiec nie wiem gdzie tu cena PS3. Po drugie, to raczej Sony trzęsie gaciami, czy uda im sie wygrac z Xboksem 360, który wyszedl o wiele wcześniej, jezeli ktos wogole sie tutaj boji. Tak w ogole widziales filmiki porownujące gry Xbox 360/PS3? Jak bys widzial, to X ma lepszą grafe, ciut, ale lepszą. Kto to kupi? Ten, kto jeszcze nie ma X360 w domu. A Sony jakie zrodła znajdzie jak jestes taki mądry? Mysląc twoim tokiem "Sony zarabia tylko na PS2/PS3 i TV, innych zrodel nie znajda"...
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 15:35   #10
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Darnok

uuuuu mamy fanboya na forum warana mu niech ochlonie

a tak po za tym tak jak juz napisalem gdzies o tym kto z was posiada TV z FULL HD ??
bo tylko do takich TV to HDMI sie przyda przypominam FULL HD =1080p , nie 1080i i nie 720p to tak jak by sie jarali na to cacko Ci co maja TV HD readi :wink:

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 16:24   #11
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

No stary, a czym mam podłączyć componentem pod 720p? Polityka M$ nie przestanie nigdy mnie zadziwiać, bo co raz to przeczą sami sobie, ale tak jest i nic się z tym nie zrobi. Sony za to leci w kulki i tyle.
Gry porównywane to porty z 360 na ps3, moze coś zobaczymy odmiennego kiedy doczekamy portu w stronę odwrotną...
I wątpie jakoby u nas w euro (jak bedzie wogóle) dopakowana wersja bedzie kosztować 1400 zł bo to taniej niż Premium teraz raczej...
Stary 28-03-2007, 16:41   #12
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie wiem o co ten żal do MS. Na co wam to HDMI się pytam? Jak kogoś stać na full HD, który wykorzysta to gniazdo, to starego Xa opchnie i takiego sobie sprawi. Te 12 GB już zapchaliście czy jak, że wam dysku szkoda? Co niepotrzebne to wywalać, Video Marketplace nie macie, a to dla użytkowników tej usługi jest on przede wszystkim pomyślany. Gawlick, polityka Sony jest jeszcze gorsza. Dawno temu pojawiły się pierwsze zapowiedzi, nieoficjalne, na temat HDMI w Xie. Każdy pragnący tego gniazda mógł poczekać, a że MS zaprzeczał, to nic dziwnego. Żadna normalna firma nie zamrozi sobie sprzedaży sprzętu, zwłaszcza w takim okresie.

Component w X360 w pełni pozwala cieszyć się 720p. Gmeru, jeden z najbardziej obcykanych osób w tematach HD, sam przyznawał, że MS jakoś odpowiednio przygotował Componenta w konsolce, dlatego jakość jest taka dobra. Skoro nawet 1080p potrafi pójść, to coś w tym jest nie?

Poza tym mi się biały bardziej podoba.
Stary 28-03-2007, 16:45   #13
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog
Poza tym mi się biały bardziej podoba.
mi również. rasistą nie jestem, ale ten asfalt mi się nie podoba
Stary 28-03-2007, 16:45   #14
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja w żaden sposób nie usprawiedliwiam Sony bo dają tak samo dupy hehe Nie chodzi mi o zaprzeczanie, lecz o mowienie ze HDMI to zrecz zupełnie zbędna i niepotrzebna... Ale tak jak mówisz, pogłoski o takiej wersji 360 krązyły na necie już jakiś czas i ludzie zamiast napaleni brać premiuma mogli poczekać troche na tego. A teraz robią wielkie halo, ze ktoś ich wydupczył...

[size=9px][ Dodano: 28-03-2007, 15:46 ][/size]
No biały mojego kumpla jest w sumie już żołty hehe. A czarnuch jak już wspominałem pasowałby mi do sprzetu
Stary 28-03-2007, 16:48   #15
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Gawlick
No biały mojego kumpla jest w sumie już żołty hehe
serio pytanie - jarają u niego w chacie? bo mój kumpel ma WSZYSTKO żółte: od monitora, po kasetony na suficie... taki off mały, sry
Stary 28-03-2007, 16:51   #16
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

A ja wiem chyba tak, w sumie to nie zwracałem na to uwagi. On sam nie kopci. W sumie to mozliwe ze od tego...
Sor za of
Stary 28-03-2007, 17:42   #17
mckraj
Nowy
mckraj Zobaczymy co z niego wyrośnie

Mi osobiście przydałoby sie to HDMI bo puscił bym N tv przez Component bo na HDMI kiepsko działa(ale to chyba wszscy posiadacze N telewizji wiedza)...
Co do gier które lepiej wyglądaja na Xboxie - nie ma co sie nimi chwalić - ponieważ sa to pisane na szybko konwersje z X'a właśnie, za jakiś czas tytuły multiplatormowe beda wyglądały nieco lepiej na PS3(tak jak dotąd było z Xboxem i PS2) ale beda to różnice minimalne bo PS3 ma jednak troche mocniejsza konfiguracje... Ale myśle że nie trzeba płakać bo w HD wszystko wygląda pięknie
Ale czy jest to pewna informacje że ta wersja wyjdzie??? czytałem że MS zdementował te plotki.............
mckraj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 17:50   #18
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

To już potwierdzone info jest. MOże dadza jakieś nowe bebechy, co by konsole nie padały jak muchy...
Stary 28-03-2007, 17:58   #19
mckraj
Nowy
mckraj Zobaczymy co z niego wyrośnie

..............i wyciszyly by je.......................................
mckraj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2007, 18:02   #20
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał szuja.pl
gdyby M$ sie naprawde bal to by zmienili specyfikacje w srodku, czyz nie?
Gdyby zmienił specyfikację, to gry mogłyby nie działać (wkońcu robione były na konkretny sprzęt)
Cytat:
Napisał snakemaycry
W czym jest potężniejszy ten czarny XBOX
Chodziło mi w sensie o dysk, hdmi w porównaniu do Zwykłego Xboxa
Cytat:
Napisał Sokoov
Jak bys widzial, to X ma lepszą grafe, ciut, ale lepszą. Kto to kup
Ok, ma gorszą, bo jeszcze się nie oswoili, patrząc na całokształt to ma lepszą, no ale i to zależy od umiejętności zauważ też, że to kwestia czasu z tą grafą, a czas dla M$ gra na niekorzyść i to musicie przyznać jestem fanboyem, bo jak wydałem te 2400 to muszę się dowartościować
Ps. Widzieliście dane ze sprzedaży Ps3? 6-% się sprzedało, ale biorąc ilościowo, a nie procentowo to osiągnęli sukces

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania