Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-01-2011, 16:49   #1081
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Xbox Live tej jesieni oficjalnie w Polsce.

No to napisałeś dokładnie to, co ja (chyba )... Noszę się z zamiarem zadzwonienia na infolinię MSa, ale w sumie jakoś mnie to ryba, więc może w przyszłym tyg. Niemniej jakby ktoś coś wskórał dejta znać.
Stary 11-01-2011, 17:30   #1082
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Sprawa Pointsów i MS Polska to IMO ogólna porażka. Dzwoniłem 30 grudnia prosząc o wysłanie mi 1600MSP za migrację. Odpowiedź: "Oczywiście, nie ma problemu, w kilka dni roboczych nawiążemy kontakt email/tel." Potwierdzono moje dane, wszystki super, extra a dziś mamy 11 stycznia i nikt się do mnie nie odezwał. Szkoda wielka, ale cóż poradzić.'

EDIT: A jednak cuda się zdarzają. 45minut po napisaniu tego posta zadzwonił do mnie Pan z infolinii prosząc, abym potwierdził swój adres email Otrzymałem przed chwilą obiecane 1600MSP

Ostatnio edytowane przez Gambas : 11-01-2011 o 18:24
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2011, 18:48   #1083
fsad
Nowy
fsad Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 4

Orientuje sie ktos czy takie gry jak Mass Effect, Crackdown 2 i Halo Wars sa w polskiej wersji jezykowej na polskim games on demand?
fsad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2011, 19:45   #1084
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Tak, są w polskiej wersji językowej.
Stary 15-01-2011, 22:11   #1085
fsad
Nowy
fsad Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 4

Na pewno, osobiscie sprawdzales? Bo nie chcialbym sie przejechac, o ile w Halo i Crackdownie polski mi bardzo nie jest potrzebny to w Mass Effekcie raczej nie zaczaje calej fabuly jesli bedzie po angielsku.
fsad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2011, 22:47   #1086
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

W Mass Effect masz taki język jaki masz ustawiony w dashboardzie, nawet jakbyś kupił z uk live to byłby po Polsku.
Stary 16-01-2011, 16:09   #1087
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Czy ktoś dostał już punkty z "ostatniego rzutu" ? Przeszedłem na Polskę 28-29 grudnia i nie mam nic. Nie bardzo chcę dzwonić na infolinię bo zapłacę za zagraniczną rozmowę :P
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2011, 18:59   #1088
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Człowieku czytaj wstecz, zadawane pytanie milion razy - ja nie dostałem jeszcze punktów, a przenosiłem się 28 LISTOPAD, pozdrawiam.

I k*rwa napiszę to najbardziej wyrażnie, jak tylko potrafię, może będzie mniej pytań, a tutaj najlepiej szukać odpowiedzi!

JEŻELI NIE DOSTAŁEŚ SWOICH PUNKTÓW ZA OSTATNI RZUT TO DZWOŃ TUTAJ 801 802 000 I FLEJMUJ.
Stary 17-01-2011, 02:53   #1089
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

zajebiście koleś, ale ludzie przenosili w grudniu i podostawali bez tego, to że masz pecha nie znaczy, że każdy inny też. i opanuj trochę nerwy, jakimś sposobem nie widziałem by ktoś zadał to pytanie w ostatnim tygodniu.
Stary 17-01-2011, 08:44   #1090
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

K*rwa wszyscy czekaja na punkty, co nie znaczy, że ty jesteś wyjątkowy. Do tego edytowałeś posta i grasz cwaniaka, zamiast poszukać dalej - masz dwa tematy - ten + jeden oddzielny o samych MSP, większego problemu w znalezieniu jakichkolwiek sensownych postów nie ma, żeby nie być gołosłownym -

Cytat:
Napisał Marcin Boro Zobacz post
bo mają przysłać w ciągu 4 tyg...
dwa

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
zadzwonisz na infolinie sprawdza kod zdrapki który ci wysłali i będą wszystko wiedzieć.
ja tak miałem jak gościu na allegro sprzedał mi 3 razy ,,zdrapany'' gold i wciskał że dobry.zadzwoniłem na infolinie i wwszystko sprawdzili.
tu numer dla tych leniwych 008004411796 .
najlepsza sekretarka i jej wymowa exbox
trzy

Cytat:
Napisał Xibron Zobacz post
3. Ile trzeba czekać na przyznanie MSP po migracji?
i odpowiedz wroga

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
3. MS rozsyła MSP falami. Od kilku dni do 2 tygodni gdzieś.
wszystko jest DWIE STRONY wcześniej od twojego posta, więc milczeć i do mycia, "koleś", jajebe.

Jak chcesz spokojną i rzeczową odpowiedz to nie baw sie w edycje postów, bo nie napisałes na początku o "rozmowie miedzynarodowej", tylko dodałes to po tym, jak edytowałem swój post, każdy tu kwili o te MSP, a wystarczy zadzwonić i spytać "kiedy dostanę" - a jak nie chcesz tracić kasy to podpowiem - jest takie coś jak e-mail, który, uwaga - jest za darmo, fanfary!
Stary 17-01-2011, 12:31   #1091
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Vivi ja również czekam na ostatnią wysyłkę więc nie pie*dol że wszyscy dostają. W tym tygodniu nikt inny o to nie pytał? No to akurat tydzień temu pytałem o to w tym temacie na poprzedniej stronie ale widzę, że nie umiesz się obsługiwać funkcją zmieniania strony tematu. Jak chciałeś sobie na kogoś pokrzyczeć to źle trafiłeś.
Stary 17-01-2011, 14:06   #1092
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
...
Popadasz w jakąś paranoję facet, bo nic nie edytowałem, może następnym razem czytaj całego posta zanim mózg zacznie Ci się gotować. Poza tym przy edycji posta poniżej wiadomości zostaje info "Post został edytowany o tej godzinie, tego dnia".
Wiem, że czeka się dwa tygodnie, dlatego też napisałem by dowiedzieć się czy jednak ktoś kto przeniósł w tym samym okresie co ja (tuż przed Sylwestrem) otrzymał już punkty. Do tego ten wątek głównie służy (a nie do pisania przez ponad stronę "prywaty" w temacie "Microsoft Points", gdzie ta dyskusja też ma miejsce!).
Przykro mi, że czekasz już od końca listopada, ale nie wyżywaj się na mnie, tylko może sam skorzystaj ze swojej rady i zadzwoń.
Stary 17-01-2011, 14:12   #1093
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
jest takie coś jak e-mail, który, uwaga - jest za darmo, fanfary!
ale jak to za darmo? kiedy ja za net muszę płacić... a nawet jak się założy darmowy np. na o2 to i tak przychodzą reklamy - w życiu nie ma nic za darmo

edit (co by wiadomo było co edytowane): vivi ładnie grzecznie zapytał, w końcu przeniósł to mu się punkty należą, przecież nie przeniósł się w celu otrzymania usług na wysokim europejskim poziomie

Ostatnio edytowane przez Ownon : 17-01-2011 o 14:17
Ownon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 14:17   #1094
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

skończcie już te lamenty
Stary 17-01-2011, 14:19   #1095
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Odbierasz to jako jakąś osobistą wycieczkę, tylko nie wiem dlaczego, bo ty zaczales sie spinac, zamiast przeklikać temat dokładnie. Nie napisałem do ciebie wprost, tylko do wszystkich, ktorzy wchodza i pytaja "macie juz punkty z ostatniego rzutu" - a że obyło się to na twoim przykładzie, cóź - jak już napisałem - łaskawie można było wcześniej temat przeglądnąć, żeby ogarnąć, że opóźnienia są niekiedy sporo większe, niż 2 tygodnie. Więc najprostszy sposób to spytać u źródła - zadzwon na infolinie, proste i wałkowane tutaj już sto tysięcy razy, wiec odpowiadać na to pytanie każdemu z osobna jest delikatnie mówiąc popierd*lone.
Stary 17-01-2011, 16:28   #1096
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post
Popadasz w jakąś paranoję facet, bo nic nie edytowałem, może następnym razem czytaj całego posta zanim mózg zacznie Ci się gotować. Poza tym przy edycji posta poniżej wiadomości zostaje info "Post został edytowany o tej godzinie, tego dnia".
Wiem, że czeka się dwa tygodnie, dlatego też napisałem by dowiedzieć się czy jednak ktoś kto przeniósł w tym samym okresie co ja (tuż przed Sylwestrem) otrzymał już punkty. Do tego ten wątek głównie służy (a nie do pisania przez ponad stronę "prywaty" w temacie "Microsoft Points", gdzie ta dyskusja też ma miejsce!).
Przykro mi, że czekasz już od końca listopada, ale nie wyżywaj się na mnie, tylko może sam skorzystaj ze swojej rady i zadzwoń.
Pomijając całą resztę posta i ogólnie fascynującą dyskusję - tak, otrzymał, konto było przenoszone tuż przed Sylwestrem, 2 lub 3 dni przed, nie pamiętam dokładnie.
Stary 18-01-2011, 16:26   #1097
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, właśnie dzwoniłem na ten podany nr info i po prawie 10min udało mi się dowiedziec, iż moja sprawa zostanie przekazana do specjalisty, który do tygodnia czasu skontaktuje się ze mną i powie, co i jak. Pan z drugiej strony wydawał sie dość kompetentny, wiedział, o co kaman, ale rozjebało mnie totalnie "Witamy w Centrum Obsługi Eksboks Lajv" i automat, ktory ma akcent Dżoany Krupy, serio, pierwszy raz sie nie wkurzałem, że nikt nie podnosi słuchawki na infolinii. Sprawdzili mi imie+nazwisko+nr tel i git majonez, czekam.
Stary 18-01-2011, 17:03   #1098
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

Ja musiałem prosić siostrę w Polsce o wykonanie telefonu, bo z UK nie mogę wybrać nawet numeru. Dodzwoniła się i powiedziano Jej, że na punkty za przeniesienie konta można czekać do miesiąca (przeniosłem 28-29grudnia). Poczekam tydzień i spróbuje ponownie.
Stary 20-01-2011, 20:13   #1099
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Ludzie o co wam chodzi? Do 4 tyg. mają czas na wysłanie punktów, więc po co te nerwy? Czekajcie cierpliwie, jak przeniosłeś 28 grudnia, to po co dzwonisz, jak termin jeszcze nie upłyną a w te 4 tyg. to pewnie tylko dni robocze wchodzą, więc to trochę więcej niż miesiąc.
Stary 21-01-2011, 17:41   #1100
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

sprawdzcie swoje konta, do mnie punkty dotarly dzis rano
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania