Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-09-2009, 10:56   #101
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Sklepy konsolowe

Cytat:
Napisał Przemski Zobacz post
A to niespodzianka:

http://www.ultima.pl/Halo_3_ODST_Edy...cjalna_/i7561/

Wygląda jednak na to iż ta cena była realna! Ultima obniżyła cenę preorder`u do 249 zł! Nie pasuje mi tylko ta informacja "Pad gratis!", ale chyba nie posunęliby się do oszustwa...
Eeee to w Empiku będzie kosztować 149zł
EDIT - sorka nie dopatrzyłem że to Edycja Specjalna
Stary 28-09-2009, 13:47   #102
Przemski
Guest

Reputacja:

Przesyłka dotarła na trzeci dzień po złożeniu zamówienia. Zestaw zapakowany w kartonowe pudło z naklejką "Ostrożnie - Szkło". Gekon na allegro ma jeszcze lepszą ofertę, bo zestaw sprzedaje za 229, lecz po doliczeniu kosztów wysyłki nie ma wielkiej różnicy. Nie ukrywam, że zdecydowałem się w dużej mierze z uwagi na cenę zestawu z padem. Zapowiadane 369 czy 379 by tę decyzję przekreśliło. Obniżenie ceny całości do 249 zł było miłą niespodzianką!
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2009, 15:19   #103
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

kur*wa juz nie zamawiam nic na ultimie, nie dosc ze mimo pre-ordera musialem czekac na gre prawie 2 tygodnie od premiery (i to nie pierwszy raz), to po dostaniu od nich maila w piatek ze zamowienie zostalo anulowane nagle dostaje dzisiaj paczke, a juz zdazylem zamowic gdzie indziej i dawno dostalem : |
Stary 01-10-2009, 16:49   #104
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Ja od lat zamawiam na ultimie i nie napotkałem żadnych kłopotów.... Nawet skorzystałem z ich promocji.. Paczka dotarła do mnie po 2dniach..
Stary 01-10-2009, 21:15   #105
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
kur*wa juz nie zamawiam nic na ultimie, nie dosc ze mimo pre-ordera musialem czekac na gre prawie 2 tygodnie od premiery (i to nie pierwszy raz), to po dostaniu od nich maila w piatek ze zamowienie zostalo anulowane nagle dostaje dzisiaj paczke, a juz zdazylem zamowic gdzie indziej i dawno dostalem : |
Trzeba bylo nie odebrac. Jak masz jeszcze ja w folii to zadzwon i powiedz na czym stoisz, fajni ludzie pracuja wiec moze sie dogadacie.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2009, 22:05   #106
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

nie odebralem wlasnie =p
wyslalem maila, wytlumaczylem co i jak, mam nadzieje ze sie spinac nie beda
Stary 01-10-2009, 22:14   #107
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Lista Osiągnięć

To po co drzec jape jak ich jeszcze naciagnałeś...?
Stary 01-10-2009, 22:59   #108
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a co mam placic za ich bledy ?
Stary 12-10-2009, 20:36   #109
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

w saturnie jest calkiem niezla promocja, fifa 09 + fn3 + fifa street 3 za 145zł, wlasnie lyknalem mimo ze srednio za sportowkami przepadam ale na biby z konsola bedzie w sam raz
Stary 12-10-2009, 21:18   #110
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
w saturnie jest calkiem niezla promocja, fifa 09 + fn3 + fifa street 3 za 145zł, wlasnie lyknalem mimo ze srednio za sportowkami przepadam ale na biby z konsola bedzie w sam raz
Ehhh, te 50 km.....
Stary 05-11-2009, 19:38   #111
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

mam takie pytanie, jak kupilem cos na allegro, czekam na to juz prawie dwa tygodnie, gosc mi odpisal ze wysle mi to dopiero w poniedzialek (czyli 17 dni od zakupu), moge to anulowac i nie bede wtedy narazony na jego negatyw? juz naprawde ch*j mnie strzela ile musze na borderlands czekac, a tak bym do saturna podskoczyl i chociaz zobaczyl czy tam jest.
Stary 05-11-2009, 20:47   #112
Chrzunek PL
Uzależniony
Chrzunek PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chrzunek PL's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

To jak jeszcze ci nie wysłał to napisz mu ,że za dlugo czekasz i chcesz zrezygnować z przesyłki Jak gość jest normalny to powinien anulować wysyłkę i nie stawiać żadnego negatywa.Ja miałem taki przypadek ,że rozmyśliłem się i gość pokazał klasę powiedział ,że nie ma sprawy nieraz się tak zdarza i postawilismy sobie po pozytywie Chociaż aukcja nie została sfinalizowana.

Chrzunek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2009, 21:08   #113
Krzychoo
Wariat

Lista Osiągnięć

Dziwie sie jedynie, ze dopiero 2 tygodnie po kupnie myslisz o rezygnacji. Do tego negatyw, za sprzedawanie czegoś, czego sprzedający nie posiada.
Stary 05-11-2009, 21:08   #114
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

zrobilbym tak, ale nigdzie tej gry nie ma, ostatnio bylem w empiku teraz w saturnie to nawet na ps3 nie ma z ktora nie bylo problemow z dostepnoscia. juz jestem niezle wk*rwiony ile mozna na to czekac co ten dystrybutor odp*erdala >:|

jeszcze sobie w saturnie obejrzalem inne ceny, tekken 6 - 259zl rotfl
fallout 3 na ps3 229zł zwykła edycja, limitowana 139zł haha, oczywiscie ani dragon age, ani episodes from liberty city nie bylo :>
jaka bieda jest w tym kraju lol

wyslalem maila do psxextreme czy maja na stanie borderlands, jesli tak to jutro sie tam przejade i tam kupie.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 05-11-2009 o 21:13
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2009, 21:19   #115
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Powiedz sprzedającemu ,że go pierdolisz .Napisz do centrum rozstrzygania sporów transakcyjnych Allegro i oni rozwiązują sprawy spóźniających się wysyłek .Możesz też wystawić negatyw ,albo zwrócić się o jakiś sposób rekompensaty za oczekiwanie .

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ani episodes from liberty city nie bylo :>
wyslalem maila do psxextreme czy maja na stanie borderlands, jesli tak to jutro sie tam przejade i tam kupie.
Episody są w sklepie Cenegi po 129zł ,ja kupiłem na Allegro po 134zł .Borderlands jakiś kolo na forum PSXa sprzedaje nówkę w folii za 150zł bodajże .

Ostatnio edytowane przez Q-Jot : 05-11-2009 o 21:22
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2009, 21:35   #116
MikeSanity
Guest

Reputacja:

Deleted message

Ostatnio edytowane przez MikeSanity : 29-10-2018 o 19:57
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park