Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-01-2011, 16:57   #1
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Ipod IG

Kumpel sprzedaję Ipoda 1g za 200zł(stan bardzo dobry) . Jak myślicie będzię to oplacalny zakup? Tu mam pytanie dla posiadaczy Ipoda 1g.Poszperałem trochę na stronkach poświeconym apple i piszą tam,że 1g ma wolniejszy procesor od nowszych ipodow. Czy będzie mi to przeszkadzało np podczas grania w nowsze produkcje(np Dead Space)?

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 17:04   #2
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: Ipod IG

Nie zagrasz w nowsze produkcje na 1G. Od przynajmniej roku, jak nie 2 nie wychodzi najnowszy soft dla tego modelu, a w wymaganiach sprzętowych nowszych gier masz wymagany jak najnowszy soft. Do tego 1G miał słabsze podzespoły, to pograsz na nim co najwyżej w gry nie nowsze, niż wydane przed premierą 3GSa. Był u mnie w wakacje kolega z ipodem 1G to nic mu nie mogłem tam zainstalować z iTunesa, nawet chyba nie miałem zakładki gry w iTunes i nie mogłem nic skopiować. Ipod 1G to tylko do muzyki, zdjęc i internetu teraz.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 17:06   #3
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Dzięki z pomoc leci + :P . Temat do zamknięcia.

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 17:08   #4
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Czy ja wiem czy opłacalny zakup ? Dla przykładu kumpel kupił ostatnio iPhone 2G za 200 zł w stanie bdb, a ja sprzedałem 2 tygodnie temu iPoda 2G 16 GB w stanie idealnym za 400 zł (na allegro widziałem, że schodziły nawet po 350 zł).

Czy DS ruszy nie wiem, ale pamiętam, że kilka gier/aplikacji na moim 2G nie chciało ruszyć i pojawiła się informacja, że jest na iPody nowszej generacji.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 17:09   #5
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Ale ty kujot jesteś głupi. Miałem przed swoim iPhonem 3G Toucha 1G i jakoś w gierki grałem :] Instalujesz po prostu soft dajmy na to 2.2.1 + wiadomo jakąś Cydię i raczej sporo gierek powinno chodzić. O takim Dead Space czy Infinity Blade można zapomnieć, aczkolwiek jakiś Rock Band, Angry Birds czy Fruit Ninja powinny spokojnie ruszyć. Tylko trzeba pamiętać, aby ściągać wersje pod swój soft.
Stary 31-01-2011, 17:28   #6
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Jak ja miałem na swoim 3g soft 3.xx a już był wypuszczony 3.xx+1 albo 4.xx to już nie mogłem odpalić nowszych gier np GTA bo rzygał o update. Nie ściągniesz z iTunes wersji pod swój soft bo tam zawsze ściągasz tylko najnowsze. Jak jest po JB to nie wiem bo nie interesuje się tym. Mi moj 3G od czasu ostatnich softow muli jak skurwesyn i najnowsze gierki jak infinity blade nie chodza w ogole a co dopiero na 1G, czy 2G to pewnie i angry birds nie pociagnie. Zeby pograc, to trzeba dolozyc do 3G, albo 3GS, jak posluchac muzyki to mozna kupic tego ipoda za 200zl, taniej niz niejeden mp3 player.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 22:13   #7
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Miałem toucha 1G, grałem na nim często, więc nie pierdul. A że nie będzie współpracował z AppStorem to wiadomo c'nie.
Stary 01-02-2011, 20:07   #8
robgrab
Nowy
robgrab Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie

Mysle ze jak stan dobry i bateria nie zjecha to warto za taka kase, do niego ostatni soft to 3.1.3 wiec cos tam jeszcze pojdzie ale juz bardzo malo wychodzi nowych programow, ktore nie wymagaja 4.xx. Zreszta juz nie dlugo wyjdzie soft 4.3 i bedzie on tylko od 3gs w gore wiec i posiadacze ipoda2g/3g8gb i iphone3g tez moga sie pozegnac z nowosciami nie dlugo. A jesli chciales DS to ipod3g16gb co najmniej, bo o ile opali na ipod 3g8gb czy na iphone3g to na nich tnie sie a i grafika mniej detali ma.
robgrab jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Tagi
ipod apple pomoc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania