Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-09-2012, 05:12   #1
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904
Domyślnie Tokyo Jungle

Gra wyszła w tym tygodniu na PSN. Jedynie £10, 4GB do ściągnięcia (Japończycy za to mogą kupić na płytce, za pełną cenę nowej gry - ich odpowiednik $60/£40 ).

Co to jest? Gra typu survival, mająca miejsce jak domyślacie się w Tokyo, opuszczonej stolicy skośnookich, po jakiegoś typu klęsce. Wcielamy się w... zwierzątko, na początku jest to malutki pies bądź jeleń. Celem jest przeżycie jak najdłużej w dziczy, gdzie wrogiem są wszystkie inne dzikie stworzenia. Aby jednak przeżyć nie można się obejść bez mordowania innych stworzeń.
Gra pozwala również na wykonywanie quest'ów, każde zwierze ma jakieś własne backstory, i możemy się również rozmnażać po odnalezieniu odpowiedniej partnerki co pozwala na założenie "gangu".

Co o tym myślicie? Jeszcze nie grałem bo pobiera się bardzo powolnie, dlatego też z nudów założyłem ten temat.

Aha... gra pozwala na kooperację na tej samej konsoli.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2012, 08:34   #2
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Tokyo Jungle

Wczoraj miałem pisac o tym Ogólnie jako koncept jestem zaintrygowany, cos innego, cos nowego. Pamiętam jak oglądałem jakieś gameplaye jakiś czas temu W sumie chętnie kupiłbym na płytce, ale z braku laku wersja z PSS tez moze być.
Jak ktoś chce się składać dawać do mnie ^^
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania