Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-09-2013, 00:54   #161
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12711

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Dexter

W końcu oderwałem się na chwilę od GTA i obejrzałem. Zakończenie w porządku, nie ma co narzekać, dobrze, że to finał, mogliby też dać sobie na spokój Californication, bo płakać się chce porównując poziom pierwszego sezonu z ostatnim.
Stary 01-11-2013, 12:59   #162
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
W końcu oderwałem się na chwilę od GTA i obejrzałem. Zakończenie w porządku, nie ma co narzekać, dobrze, że to finał, mogliby też dać sobie na spokój Californication, bo płakać się chce porównując poziom pierwszego sezonu z ostatnim.
zgadzam się, może dupy nie urywa ale nie jest źle, nie wiem o co chodzi tym wszystkim narzekaczom, na necie wszyscy psy wieszali na twórcach za ten finał. Pomarudzić to można na finał Alphas, chociaż tu sprawa jest inna bo serial zdjęli, a szkoda bo był całkiem fajny.
Stary 05-11-2013, 12:16   #163
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

finał dość bzdurny, ale ten ostatni sezon aż tak słaby nie był. gość się porządnie natrudził żeby śmignąć do buenos, ale skoro wybrał inaczej to już jego sprawa. btw powinien dostać jakąś nagrodę za pływanie, dobra robota!
Stary 15-12-2013, 19:06   #164
aimais
Nowy
aimais Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Ostatni sezon w ogóle zaprzepaścił kunszt poprzednich. Serial, jak wiele innych, był wydłużany na siłę, a odcinek finałowy to jakiś cyrk
aimais jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania