Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-03-2012, 11:53   #41
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Saints Row: The Third

Klony miały niby ukazać się w kwietniu (tako rzeczy opis season pass), ale możliwe, że nieco przyspieszą premierę. Koniec marca/początek kwietnia - wielkiej różnicy to raczej nie robi.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2012, 10:15   #42
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

mam problem z osiagnieciem za udostepnienie postaci, mam golda zalożyłem sobie konto na saintsrow robie wszystko wedlug instrukcji na x360.org i nic?
Stary 20-03-2012, 21:30   #43
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Dzisiaj wyszło ostatnie DLC - Trouble with Clones, zabawy na 45 minut (mnie zajęło to prawie dwa razy tyle, bo dwa osiągnięcia przez gapiostwo przegapiłem i trzeba było wszystko robić z abarotem) i calak zaktualizowany. Najnowsze DLC jest moim zdaniem lepsze od poprzedniego, ale gorsze do pierwszego. Paradoksalnie, kiedy jeszcze żaden dodatek nie był dostępny, to sądziłem, ze Genkibowl będzie najmniej ciekawe, a okazało się być najprzyjemniejszym z trzech dodatków.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2012, 23:27   #44
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

to w sumie nic nie tracę że poczekam ze ściągnięciem, liczyłem że ostatnie DLC będzie w miarę ok, a tu widzę że lipton niestety... calak w takim razie poczeka bo szkoda kasy na takie dziadostwo
Stary 23-03-2012, 21:42   #45
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

No i ściągnąłem, zagrałem całe 30 minut i tyle... Chyba jednak drugie DLC pod względem fabuły było lepsze. Później Genkibowl, a na końcu to. Jakoś brutal z twarzą Gata, przypominający Dukea na mnie zbytnio nie działa. Szkoda że wydali takie słabe dodatki, ale chociaż podstawka jest warta swojej ceny.
Stary 25-03-2012, 14:53   #46
cascad
Nowy
cascad Wkroczył na dobrą drogę

cascad's Avatar

Miasto: Puszcza
Reputacja: 10

przejąłem całe miasto i mam teraz problem z szukaniem członków obcych gangów, żeby im pokazywać fakery... Dupa blada czy można tego aczika w DLC nadrobić?
Stary 25-03-2012, 15:13   #47
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Ok, I'll try to explain this the best I can, as I was also having trouble with getting Taunts after I complete the Map 100%. This is what has worked for me.

1). Goto the Slander District, you'll find this on the far left island half way up on the left.
2). Once there, start the Mayhem Activity. You'll start with a 2 Noteriety with the Deckers. You'll notice when you start that there is a Friendly Fire, down the street, you'll need to own this property for this to work.
3). Head down to that Shop and wait on the Road. Deckers will start to turn up in cars. Wait until they have left the car, then start shooting the car until it just starts to flames, this will cause the Deckers to run away from the vehicle (this is the trick here).
4). When the car blows up, they should be far enough away to survive the explosion. Go into Friendly Fire and drop your Noteriety, when you come out, the Deckers should be acting like there just hanging around patrolling, this is when you need to Taunt them, as regardless of what people say, Taunting in a Fire Fight does NOT work, neither does Taunting your own Gang Members.
5). When the Activity Timer runs out, DO NOT RETRY!!! Retrying will cause you too lose all your progress towards your Challenge, instead Exit Activity and pick it up again.

By the way, the reason you need to blow the car up is because, if you drop your Noteriety and the car is still there, they'll get back in the car and fuck off again. Follow these simple steps and you can bag around 10 - 15 taunts a go.

I hope this helps.
Wzięte z: http://www.xbox360achievements.org/f...d.php?t=345086
Stary 25-03-2012, 18:20   #48
cascad
Nowy
cascad Wkroczył na dobrą drogę

cascad's Avatar

Miasto: Puszcza
Reputacja: 10

danke, odkryłem także inny sposób - wystarczy robić misję kradzieży aut i wybrać model którego chroni gang, zaparkować przed sklepem i wchodzić/wychodzić by wciąż tauntować nowych gangsterów
Stary 06-06-2014, 03:33   #49
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Domyślnie Odp: Saints Row: The Third - osiągnięcia

Mogę znaleźć tych komandosów STAG gdzieś w mieście?

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2014, 03:40   #50
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

O jakiego achiva idzie?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2014, 04:07   #51
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Chodzi mi o wyzwanie.

Stary 06-06-2014, 12:41   #52
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Skonczyles glowny watek? Powinno Ci wpasc.

Jesli nie, to walcz z policja, przysla tych komandosow pozniej.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2014, 21:02   #53
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak. Mam już wszystko na maksa. Z policją walczyłem kilka razy i nikogo nie przysłali ;(

Stary 06-06-2014, 21:36   #54
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 

Jak ostatnio grałem to pamiętam że w misji gdzie sie czołgiem skocze z samolotu byli komandosi i to w znacznych ilościach.
Stary 06-06-2014, 21:40   #55
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

No ale ja już mam wszystko na maksa, wszystkie osiągnięcia mam.

Stary 06-06-2014, 22:09   #56
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 

To nie wiem spróbuj na ta wyspa kaj jest baza wojskowo porobić jako rzeźnia mono sie pokożą.

---------- Wiadomość dodana 20:09 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:04 ----------

Właśnie znodłech solucja:

There will be a mission later in the game called Air Steelport where all the enemies will be Stag Commando’s.
- If you complete the game and don't have this challenge, head to the large park in the centre island. Kill the Stag there to raise your notoriety. Around notoriety level 4, Stag Commando's will begin spawning.
Stary 07-06-2014, 13:40   #57
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Mogę znaleźć tych komandosów STAG gdzieś w mieście?

Walcz z policja żeby mieć przynajmniej 4 tarcze i wtedy przylatują samoloty transportowe, tylko ich nie zestrzel , poczekaj aż wyskaczą z nich komandosi. Są to pomarańczowi żołnierze w każdym samolocie jest ich 2.

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania