Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-11-2012, 00:30   #181
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Problemy techniczne

Mogę dubla po starej znajomości mode? :3

Po dwóch skaleczeniach (pieprzone żyletki) dobrałem się pod IHS od CPU. Sucho jak na pustyni. Wymieniłem tam pastę, złożyłem całość do kupy - obrazu jak nie było, tak nie ma. Przynajmniej się nie przegrzewa. Jakieś pomysły? Włożyłem płytkę, napęd pracuje cichutko, czyta radośnie bez problemu, chyba. Przynajmniej odgłosy poprawne wydaje.

Jest cień szansy, że kabel mam zepsuty? Na dniach skoczę do kumpla, który PS3 ma, sprawdzę pady, hdmi i inne kable.
Gdyby ktoś chciał, to pamiątkowe sweet focie wrzucam, tak ku potomności. Bo chlebak teraz stoi mi na szafce już z godzinę i nawet biegu nie zmienił wentylator (uprzedzę pytanie, tak, podłączyłem - czuć w końcu wydmuch ciepły, a nie zimny.)
Pastę potem nałozyłem od nowa i wygładziłem. Musiałem trochę oszczędzić, bo kończyła mi się tubka. Zapomniałem zrobić foto tego co było na cellu, ale jeśli starą pastę można zdmuchnąć, to chyba niezbyt dobrze?

Podstawa to nie bać się i być ostrożnym.
Stary 01-01-2013, 21:12   #182
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

też złapałem yloda i się zastanawiam czy w czasie kiedy ps3 kosztuje po 800 złoty oplaca się ją naprawiać? i na jaki koszt muszę się szykowac
Stary 02-01-2013, 00:27   #183
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

wedlug mnie naprawa mija sie z celem wystarczy kupic najtansza wersje ps3 ,przelozyc hdd i cieszymy sie znowu gwarancja .chyba ze naprawa jest mozliwa w domowych warunkach a koszt takiej operacji to okolo 100zl, zawsze mozna sprobowac .

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2013, 15:41   #184
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

jak usunac konto na PS3 ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2013, 16:29   #185
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie

Na stałe to nie wiem, napisz do nich maila, a jak się nie da to usuń wszystkich znajomych i wyjdzie na to samo.
Stary 04-02-2013, 16:39   #186
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
jak usunac konto na PS3 ?

Nie ma takiej możliwości, usuń wszystkie dane jak masz podpiętą kartę płatniczą a reszta nie ma znaczenia
Stary 14-02-2013, 07:57   #187
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Ostatnio na pad wylałem ciut wody, zacząłem nim trzepać porządnie aby ta woda wyleciała z pada. Pad był w tym momencie włączony. Dioda zgasła. Ponowne włączenie pada, czy też chęć naładowania spełzały na niczym. Myślę, że raczej bateria się odpięła bo zaliczył solidne trzepanie. Dziś dopiero go rozkręcę i sprawdzę.

Druga sprawa:

kupiłem drugi, nowy pad. Stary posiada baterię 300mA a nowy 500. Pad po włączeniu do konsoli kablem USB reaguje w taki sposób, iż migają 4 diody. Konsola chce aby wdusić przycisk P ale pad nie reaguje tylko mrygają 4 diody. Reset pada również nie pomaga. Pad działa z tym, że konsola nie chce się z nim sparować. Co gorsza, zresetowałem konsolę i teraz nie mam Menu konsoli tylko informację o wpiętym kablu HDMI i potwierdzić trzeba wyświetlany obraz :/ Help bo ręce mi opadły.
Stary 14-02-2013, 08:00   #188
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Spróbuj zresetować pada np szpilką z tyłu wkładająć ją w mały otworek i przytrzymując chwile, jeśli podłączenie kablem nie daje rezultatu.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2013, 09:23   #189
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Nic nie daje. Poza tym, nowy pad w ogóle się nie włącza przy wyłączonej konsoli. A z tego co pamiętam pad się włączał po wduszeniu przycisku P.
Stary 19-03-2013, 00:50   #190
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Czy to normalne, że pobrane gry instalują się ponad godzinę?! :O
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2013, 01:24   #191
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Nie wiem czy rozumiem . Chodzi Ci o to, że kupiłeś z GoD np. FM4 i instalujesz drugą płytę mając ją pobraną na dysku? Bo gier z GoD się nie instaluje po ściągnięciu, nie wiem czy trafiłem W sumie ma prawo iść wolnej, bo odczytuje się i zapisuje na tym samym nośniku, więc prędkość odpowiednio spada.

ps. instalowałem takiego HD packa z BF3 mając wgraną płytkę i szło wolniej, więc nic się nie obawiaj.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2013, 01:41   #192
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Na PS3 nie ma FM4, jest tylko lepsze GT5 :>
Tak, to normalne, bo grę ściągasz, konsola ją rozpakowywuje, instaluje, potem ściąga pacze, rozpakowuje je, instaluje...
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2013, 03:07   #193
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Sorry chyba coś nie tak z moją głową ostatnio = d byłem pewien że to topic o "teoretycznie gorszej kąsoli".

Ostatnio edytowane przez MANDo : 19-03-2013 o 17:36
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2013, 14:52   #194
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Sama instalacja trwala ponad godzine, sciagnalem Infamous 2 ktora zajmuje 15GB, nie wliczam w to czas pobierania gry.

Dzieki za odpowiedz, czy ktos moglby tez odpowiedziec mi na moje pytania w temacie o PSN+?
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2013, 15:05   #195
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Panowie przez przypadek wylaczyla mi sie konsola poprzez kabel zasilajacy. Gdy probuje wejsc jest napisane ze system plikow jest uszkodzony i bedzie reaktywacja. Dochodzi wolnodo 48% pozniej leci bardzo szybko do 100 % i pojawia sie czarny ekran. Nastepnie po 10 min znowu prosi o przywracanie plikow. Co mam zrobic zeby zaczelo znowu dzialac i nie stracic zapisanych stanow gier ?

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2014, 18:51   #196
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Mam problem. Otoz bardzo czestwo podczas wlaczania konsoli, sama automatycznie sie wylacza . Problem rowniez pojawia sie podczas grania , gdzie po 10 minutach sama sie wylacza. Czy jest to wina zasilacza a moze platy glownej ? Prosze o pomoc.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2014, 19:52   #197
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Może się przegrzewa. Przedmuchaj ją air dusterem.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2014, 20:40   #198
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Witam.
Czy mógłbym prosić o dodanie do przyjaciół w ps3 ponieważ nie dawno przesiadłem się z x360 i mam ubogą listę
Stary 09-12-2014, 12:20   #199
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

jeszcze wczoraj oglądałem sobie spokojnie filmiki na tvgry.pl teraz wyskakuje komunikat że nowa wersja falsh jest potrzebna ale jak go pobrać na ps3? system zaktualizowany do podstawowej wersji?

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania