Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-08-2009, 10:41   #21
azurekcja
Znajomy
azurekcja Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Jakość, nie ilość PlayStation 3 is my Home Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Pytanie: Jak najlepiej (bezpieczniej) wymieniać się grami?

Cytat:
Napisał Dafit7 Zobacz post
Mam takie pytanie do ludzi mieszkających w Poznaniu. Czy jest gdzieś jakiś sklep z grami używanymi, gdzie opłaca się sprzedawać lub też wymieniać grami ? :P Widziałem takie coś na Półwiejskiej, ale czy dobrze płacą czy też atrakcyjnie się wymieniają to nie wiem.

Jakby co to mogę się też umówić na transakcję z ludźmi z forum, ale musiały by być z Poznania. Preferuje wymianę / sprzedaż z ręki do ręki.
Playzone za pętlą Górczyn, wymiana każdej gry 20zł, co 5iąta gratis, dla niektórych może to być za dużo, mi ta cena osobiście nie przeszkadza, miła obsługa i przede wszystkim uczciwa .

azurekcja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2009, 10:43   #22
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

na polwiejskiej nie polecam, ten koles tam to wsiok, przypadkowy typ w ogole nie zwiazny z tematem, robi z siebie specjaliste, a gowno wie, chce tylko zedrzec z kasy, ja sie nie dalem, tylko wysmialem go w twarz i juz nigdy tam nie poszedlem

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2009, 11:41   #23
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał crazzie Zobacz post
na polwiejskiej nie polecam, ten koles tam to wsiok, przypadkowy typ w ogole nie zwiazny z tematem, robi z siebie specjaliste, a gowno wie, chce tylko zedrzec z kasy, ja sie nie dalem, tylko wysmialem go w twarz i juz nigdy tam nie poszedlem
Na to akurat najzwyczajniej nie można zwracać uwagi bo on faktycznie czasem jak czymś jebnie to szkoda gadać. Np kiedyś, dawno temu mi mówił że w Empikach WRC4 na PS2 jest niepełną wersją i że mu to powiedział jeden z pracowników a jego WRC jest pełne Takich rodzynków on ma wiele ale ogólnie często ma fajne gry, niekoniecznie z legalnego źródła (vide afera z DMC4 które miał długo przed premierą o czym pisałem w temacie Oszuści w sklepach z grami) jednak mimo wszystko ja się z nim dogadać potrafię a widzę też wiele osób co ciągle do niego przychodzą więc jeśli jesteś wytrwały na teorie spiskowe to śmiało możesz do niego iść
Stary 03-08-2009, 21:21   #24
Dafit7
Stały bywalec
Dafit7 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 90

mnie nie interesuje czy to wsiok czy nie Ja się chce tylko w miarę korzystnie wymienić No chyba, że któryś z forumowiczów jest zainteresowany wymianą gier z ręki do ręki. Tak jest zdecydowanie najbezpieczniej Na wymianę mam: Gears of War, Viva Pinata, PGR 4, Burnout Revenge, Project Sylpheed (folia), Army of Two i Fife 09.
Dafit7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania