Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-12-2012, 01:24   #41
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie Odp: The Hobbit: An Unexpected Journey

Dlatego takie strony jak filmweb czy imdb królują w internecie. Obejrzysz Hobbita 1/3, film zniszczy klimatem, światem, efektami, epickością. Wejdziesz na filmweb dasz 8 czy 10 to co podpowiada ci rozum i serce, nie zastanawiasz się czy ta ocena była słuszna dla tej "bajeczki fantasy dla dzieci".
Jeśli natomiast publikujesz recenzje w prasie i jeśli jesteś szanującym się krytykiem filmowym z niezwykle wyrobionym gustem to nawet jak ci się ten Hobbit bardzo podobał to dajesz średnią ocenę, bo nie wypada inaczej. W końcu to już było (LotR) i potencjał mniejszy. Oczywiście Artysta to film na 10 nawet jak ledwo się wysiedziało przy tym czymś do końca.
Także czekam na oceny zwykłych przerabiaczy popkornu i wtedy może zacznę się martwić.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2012, 01:31   #42
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

nie ma to jak oceniac fillm ktory jeszcze nie wyszedl i moze okazac sie dosc sredni :f
Stary 07-12-2012, 19:19   #43
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Ja Hobbita tak czy siak obejrzę. Jestem fanem Tolkienowskiego uniwersum, więc oceny tylko wpłyną na to czy pobiegnę zaraz po premierze czy na jakiś seans z praktycznie brakiem publiczności.
Co do Metacritic to jego średnią traktuję go tylko jako ciekawostkę. Co innego zawarte na nim poszczególne recenzje
Stary 12-12-2012, 21:40   #44
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

http://www.youtube.com/warnerbrosukt...ure=inp-lt-hob
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-12-2012, 21:22   #45
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

Bylem widzialem i jako fan Tolkiena wyszedlem z kina zachwycony
Nie bede wam tu nic pisal bo to trzeba samemu zobaczyc i wyrobic sobie zdanie na temat tego filmu
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-12-2012, 22:17   #46
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Gdzie mieszkasz, że już widziałeś?
Stary 22-12-2012, 16:26   #47
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Gdzie mieszkasz, że już widziałeś?
Rafał mieszka na wyspach. [Irlandia jeśli dobrze pamiętam]
Stary 26-12-2012, 18:12   #48
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Szkocja dla wyjasnienia
premiera filmu byla u nas 14 grudnia
Szkoda tylko ze teraz na nastepna czesc trzeba czekac az rok
Stary 30-12-2012, 14:56   #49
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Na jaką wersje najlepiej iść do kina ? Z tego co widzę jest ich trochę.

- 2D z dubbingiem - dlaczego w większości kin nie ma dubbingu w późniejszych godzinach ? Nieopłacalne koszty licencji czy jak ?
- 2D z napisami
- 3D - 3D daje radę czy jest robione na siłe tak jak w większości filmów
- 3D + 48 klatek - jest różnica w ogóle ? Czytałem gdzieś, że w Polskich kinach nie będzie różnicy ponieważ nie są sprzętowo na to gotowi, chyba, że w IMAXACH tam podobno wystarczy aktualizacja oprogramowania, a nie sprzętu jak to jest w przypadku innych kin.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 15:27   #50
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 12

Ja byłem w IMAXie w Warszawie i jeżeli to było 48 klatek to na prawdę nie widziałem różnicy, 3D też można sobie darować bo w sumie kto lubi filmy w 3D? (btw. ja siedziałem w 2 rzędzie od dołu bo wszystko było już zajęte więc może te 3D nie wywarło na mnie takiego wrażenia właśnie z tego powodu:P) Na pewno nie idź na dubbing kto by chciał usłyszeć jakiś polski dubbingowany głos np. Goluma? :P
Jak dla mnie najlepszą opcją jest 2D+napisy ale sam byłem na imaxowym 3D+napisy. Wybór wersji wg mnie to tylko kwestia czy lubisz 3D czy nie :P Jedno jest pewne, na ten film trzeba iść bo wymiata
Rogal45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 15:49   #51
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

3D efekty mega, a te 48FPSow to na poczatku myslalem ze cos im sie ******** i film z przyspieszeniem dali :P
Stary 30-12-2012, 16:51   #52
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Broń Boże dubbing, za darmo nie warto. Reszta to już według własnych upodobań.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 17:34   #53
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Na jaką wersje najlepiej iść do kina ? Z tego co widzę jest ich trochę.

- 2D z dubbingiem - dlaczego w większości kin nie ma dubbingu w późniejszych godzinach ? Nieopłacalne koszty licencji czy jak ?
- 2D z napisami
- 3D - 3D daje radę czy jest robione na siłe tak jak w większości filmów
- 3D + 48 klatek - jest różnica w ogóle ? Czytałem gdzieś, że w Polskich kinach nie będzie różnicy ponieważ nie są sprzętowo na to gotowi, chyba, że w IMAXACH tam podobno wystarczy aktualizacja oprogramowania, a nie sprzętu jak to jest w przypadku innych kin.
warto iść zobaczyć 48 klatek ;]
Stary 30-12-2012, 17:41   #54
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Modę na sukces odpalcie i macie podobny efekt .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 18:19   #55
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Wybór wersji Hobbita z polskim dubbingiem to bluźnierstwo film jest genialny, muza, krajobrazy, opowieść, dla mnie wszystko zagrało idealnie na tyle, że wybiorę się na niego drugi raz, tym razem na 3D.
Stary 30-12-2012, 18:37   #56
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Samo chodzenie do kina na filmy (nie bajki lub filmy animowane) z dubbingiem powinno być karane krzesłem elektrycznym. Nie po to człowiek płaci za bilet do kina, gdzie grają aktorzy znani i podziwiani na całym świecie żeby słyszeć Karolaka czy innego Boberka (z całym szacunkiem do tego drugiego)
Stary 30-12-2012, 20:12   #57
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Najgorsze, że dobrych aktorów do dubbingu mamy jak na lekarstwo. Jak słyszę Fronczewskiego z jego charakterystycznym głosem to mnie mdli. Wszedzie te same głosy !! Aż dziwne, że w Hobbicie niema Boberka. Za to jest Obelix jak ktoś napisał na YT.
http://www.youtube.com/watch?v=jW_00...ature=youtu.be
I tak najbardziej nienawidzę polskich pseudokrytyków, wolałbym oglądać Hobbita z dubbingiem niż posłuchać jeszcze raz 20 minutowej audycji w radiu pewnej dziwki o tym filmie.

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 30-12-2012 o 20:20
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 20:15   #58
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Wczoraj byłem z żoną i się nie zawiodłem. Rewelka.
Stary 30-12-2012, 21:22   #59
rafal198011
Stały bywalec

przy takim filmie ciezko o zawod ale z drugiej strony o zachyt taki jak towarzyszyl LOTR tez ciezko
dla mnie ten film jest bardzo dobry ale jednak mu czegos brakuje ,pozostawia maly niedosyt moze to byc spowodowane tym ze na nastepna czesc trzeba czekac zbyt dlugo
Stary 30-12-2012, 22:33   #60
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Podzielam zdanie o Polskim dabingu. Do kina wybrałem się na wersję 2D z napisami, ale dzięki "uprzejmości" pana z dziupli obejrzałem, na szczęście tylko początek polskiego Hobbita. Pracownik poprawił swój błąd po kilku minutach po moich komentarzach (dziwne, że innym to nie przeszkadzało. W sumie co się dziwić 80% widzów to były dzieciaki :/). Pozwoliło mi to ukształtować sobie pewną opinię o Polskiej wersji (szkoda, że nie usłyszałem Borysa jako goluma ).
Co do samego filmu to H:UJ przypomina mi WPP. Oczywiście to nie wina reżysera, ale choćby końcowa scena z pewnym Królem przypomina wydarzenia z pod końca pierwszej części trylogi władcy. Akcja filmu rzeczywiście jest z początku mocno spowolniona w porównaniu do trylogii (z wiadomych powodów) co może nieco zaskoczyć fanów Jacksona. Reżyser miał czas na ukazanie Śródziemia z innych perspektyw, a ujęcia z lotów ptaka zdarzają się niemal co 10 min (i dobrze!).
Aktorzy to jedna z zalet filmu. Starzy wyjadacze jak Gandalf czy Adent Smith, czyli Erlond, dają radę ja zwykle. Krasnoludy na szczęście też. Zawiodłem się nieco w kwestii charakteryzacji dwóch z nich: Thorina i Kiliego. Wyglądają zbyt mało krasnoludzko (zapewne zabieg czysto marketingowy, dzieciaki będą chciały być jak Thorin, który wygląda jak mężczyzna a nie karzełek z garnkiem). Co do Martina Freemana to, w chwili gdy jest głównym bohaterem sceny pokazuje swój kunszt, ale kiedy staje sięjedynie statystą to traci werwę, nie wie co ze sobą robić.
Po seanse jestem pewien kilku rzeczy: film odniesie pełen sukces, a za miesiąc można się spodziewać przynajmniej dwóch Oscarów na konto Hobbita: za
efekty oraz za dźwięk (chociaż tu w większości zerżnięto z trylogii, ale motyw śpiewany przez Króla Krasnoludów daje radę i zapada w pamięć)

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania