Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-12-2012, 23:10   #61
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: The Hobbit: An Unexpected Journey

a jakiej widowni się spodziewałeś przecie to bajeczka dla ludzi max 15 lat hehehe
Stary 30-12-2012, 23:13   #62
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Dokładnie, nowy motyw muzyczny daje radę i nie odstaje od OST z WP.
Stary 30-12-2012, 23:31   #63
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
a jakiej widowni się spodziewałeś przecie to bajeczka dla ludzi max 15 lat hehehe
Napisał typ, który pewnie zcalakowal Lego LotR.
Stary 31-12-2012, 00:36   #64
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Lego nabija mi koleżanka, dla mnie to za dziecinne i za proste hehehe
Stary 31-12-2012, 01:23   #65
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Napisał typ, który jest zbyt głupi aby przeczytać książkę
Tak już lepiej.

ps. czekałem aż cwaniak ze stolicy odezwie się i doda swoje nic nie warte 3 grosze do tego tematu.

Wybieram się na seans na początku stycznia i na pewno będzie to wersja 2D z napisami. Słyszałem dobre opinie o 3D ale powiedziałem sobie, że nie dam już ani razu tych kilku złotych więcej aby oglądać 2-3 sceny w naprawdę dobrej jakości 3D.
Stary 31-12-2012, 18:46   #66
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2013, 19:57   #67
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Modę na sukces odpalcie i macie podobny efekt .
No tylko ze w modzie na sukces nigdy nie było dynamicznej sceny akcji, a tam nowa technologia pokazuje pazur.
Mnie zastanawia czy takiego hobbita będzie można odpalić w 48 fps w domowych warunkach na bluray ?
Stary 05-01-2013, 22:05   #68
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Taki trochę Władca, tylko z gorszym celem podróży, bez Nazguli i Saurona Jedyne co "robi" to walka kamiennych olbrzymów i krótki epizod z Golumem. Szczyt animacji twarzy, rewelacyjnie jest to zrobione. Reszta to dobry film ale dupy jak LoTR nie urywa.

3D jest praktycznie non stop i jest fajnie zrobione. Głównie głębia obrazu, jest tylko klika scen z rzeczami lecącymi na pysk.

Tak na marginesie to cena w multikinie masakruje. Prawie 70zł za dwa bilety to ostre przegięcie.
Stary 05-01-2013, 22:41   #69
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Jak już wspomniałem książkę czyta się fajnie ale podzielenie Hobbita na trzy części to lekkie przegięcie.Na siłę naciągnięte dialogi i przedłużające się sceny to szczyt chamstwa i czyste zagranie komercyjne Hollywood
...no i ***** 70 zeta za bilety to już przegięcie na całego!!!
Stary 06-01-2013, 14:15   #70
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Oj tam! Mnie tam się nic nie dłużyło. Nawet bym wydłużył o jedną scenę, bo te giganty ze skały pojawiły się tak totalnie znikąd. Idą sobie przez te góry 'nd suddenly a rock! Idk coś w stylu, że oni gdzieś tam siedzą i opowiadają legendy o tych gigantach or sth.

Co do podziału na 3 części to też imo dobry pomysł, ale tu na wszelki wypadek wrzucę w spoiler jakby ktoś książki nie czytał:

Spoiler:
Pierwsza część do goblinów, druga część przejście przez mroczną puszczę i zabawa z Czarnoksiężnikiem - ktoś tam wyżej narzekał, że Saurona nie ma ;p. No i trzecia część Samotna Góra, Smaug i bitwa 5 armii, którą jeśli zrobią dobrze, to przebije bitwy z Powrotu Króla! Wszystko idealnie pasuje. Co prawda w drugiej części może być monotonna sceneria (las i więcej lasu), ale jeśli oni chcą się trzymać Tolkiena, to muszą jakoś rozwiązać sprawę białego orka, bo według wiki dowódcą orków w bitwie 5 armii był jego syn. Zresztą i tak już porypali chronologię, bo biały ork (ponownie wg wiki ;p) nie powinien już żyć od 140 lat. Dobra, kończę nerdowskie czepianie się ;p

Ogólnie film mi się bardzo podobał. Wnerwiał mnie jedynie wygląd niektórych krasnoludów. A cały film wygrał Gollum

Byłem na wersji 3d, 48 klatek, bo większego wyboru nie miałem. W moim potężnym Tarnowie jest aż jedno (no dobra dwa) kino z aż jedną salą Jakoś wielkiej różnicy między 48 a 24 nie zauważyłem, 3d nigdy mi nie przeszkadzało, a 20 zł to jeszcze nie majątek

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2013, 17:12   #71
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
No tylko ze w modzie na sukces nigdy nie było dynamicznej sceny akcji, a tam nowa technologia pokazuje pazur.
Mnie zastanawia czy takiego hobbita będzie można odpalić w 48 fps w domowych warunkach na bluray ?
Jak to? A dynamiczne wyjście z pokoju Ridge'a? Wypadek samochodowy Stephanie? Widzę nie oglądałeś .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2013, 21:39   #72
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Micro Fire Zobacz post
Oj tam! Mnie tam się nic nie dłużyło. Nawet bym wydłużył o jedną scenę, bo te giganty ze skały pojawiły się tak totalnie znikąd. Idą sobie przez te góry 'nd suddenly a rock! Idk coś w stylu, że oni gdzieś tam siedzą i opowiadają legendy o tych gigantach or sth.

Co do podziału na 3 części to też imo dobry pomysł, ale tu na wszelki wypadek wrzucę w spoiler jakby ktoś książki nie czytał:

Spoiler:
Pierwsza część do goblinów, druga część przejście przez mroczną puszczę i zabawa z Czarnoksiężnikiem - ktoś tam wyżej narzekał, że Saurona nie ma ;p. No i trzecia część Samotna Góra, Smaug i bitwa 5 armii, którą jeśli zrobią dobrze, to przebije bitwy z Powrotu Króla! Wszystko idealnie pasuje. Co prawda w drugiej części może być monotonna sceneria (las i więcej lasu), ale jeśli oni chcą się trzymać Tolkiena, to muszą jakoś rozwiązać sprawę białego orka, bo według wiki dowódcą orków w bitwie 5 armii był jego syn. Zresztą i tak już porypali chronologię, bo biały ork (ponownie wg wiki ;p) nie powinien już żyć od 140 lat. Dobra, kończę nerdowskie czepianie się ;p

Ogólnie film mi się bardzo podobał. Wnerwiał mnie jedynie wygląd niektórych krasnoludów. A cały film wygrał Gollum

Byłem na wersji 3d, 48 klatek, bo większego wyboru nie miałem. W moim potężnym Tarnowie jest aż jedno (no dobra dwa) kino z aż jedną salą Jakoś wielkiej różnicy między 48 a 24 nie zauważyłem, 3d nigdy mi nie przeszkadzało, a 20 zł to jeszcze nie majątek
Mi też nie przeszkadza, że rozciągneli Hobbita na 3 cześci. Jak widać się udało zwłaszcza, że w 2 i 3 części od razu zostaniemy wrzuceni w wir akcji. Jakby nie patrzeć Jackson i spółka wyciągnął z książki dla dzieci 300% i tylko należą się brawa. Patrząc na ekranizacje Eragona , Narnii czy Harry Pottera dziwi mnie, że ludzie narzekają na Hobbita, przecież to tylko Hobbit, a ważniejsze dzieła literackie są spłókiwane w holywoodzkim klopie ;P
Według mnie druga część skończy się na Smaugu i krótką zajawką nadchodzących goblinów
@Mando Hehehe

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 06-01-2013 o 21:42
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania