Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-06-2012, 15:43   #21
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: God of War: Ascension

Jest i gameplay z singla. Ot, jakbym 'trojke' ogladal, co nie jest niczym zlym, bo to byla swietna gra, a ja slasherow nie lubie.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2012, 21:54   #22
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

"W edycji kolekcjonerskiej Wstąpienia znajdziemy:
- płytę z grą w metalowym pudełku,
- ścieżkę dźwiękową autorstwa Timothy'ego Williamsa w wersji cyfrowej,
- przepustkę sieciową na wszystkie DLC, jakie pojawią się w przyszłości,
- podwójne XP w trybie multiplayer,
- zestaw awatarów oraz dynamiczny motyw dla naszej konsoli,
- prawie 20-centymetrową figurkę niezwyciężonego Spartiaty.

Wszystko to zamknięte w gustownym pudełku z wizerunkiem głównego bohatera.

W dodatku osoby, które złożą pre-order na edycję limitowaną lub kolekcjonerską, otrzymają Mythological Heroes Multiplayer Pack z postaciami Achillesa, Odyseusza, Perseusza i Oriona. Premiera GoWa w Europie będzie miała miejsce 13 marca 2013.

"
Stary 01-02-2013, 20:45   #23
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Mega długi gameplay. Kujot pisze, że skumszotował już kilka zdjęć po sieci, tak się chłopak cieszy z nowego GoW.

http://www.gametrailers.com/videos/l...ening-gameplay

http://www.gametrailers.com/videos/s...ctor-interview

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 02-02-2013 o 00:14
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2013, 00:33   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

www.youtube.com/watch?v=adXLHPLa3Rw
Wreszcie coś fajnego robią marketingowcy. Ciągle tylko o tym multi było. Jeszcze nie wiem czy wezmę na premierę, ale zagrać na pewno będzie trzeba. Pamiętam jak kupiłem sobie trójkę razem z odświeżoną jedynką i dwójką - przeleciałem całą trylogię praktycznie jednym ciągiem. A fanem slasherów nigdy wielkim nie byłem.
Stary 02-02-2013, 14:00   #25
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

God of War - czyli przez pierwsze pół godziny się więcej dzieje niż niektórych całych produkcjach

chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2013, 14:32   #26
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

o o o japrdole.

Stary 17-02-2013, 18:28   #27
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Ładnie SCE poebało się w głowach. Zamiast zachęcać ludzi i obniżać ceny nowych gier, to je perfidnie podnoszą. Jakiś miesiąc temu zamówiłem w RTV God of War, który wtedy kosztował 199zł, teraz wchodzę na stronę, patrzę i? 239 podstawka + te badziewne postacie do multi. Odechcewa mi się powoli tego Playstation, bo jeszcze mnie tak nie pogrzało, żeby za podstawki płacić ponad 230zł. Ponoć tak samo ma być z Last of Us i zapewne z kolejnymi grami.

Na szczęście cena z mojego zamówienia została ( 199zł )..
Jak żyć, skoro nowa gra M$ kosztuje 179zł w Empiku ( GOW: Judgment ), a gry od SCE ponad 200zł. NA-RA
Stary 17-02-2013, 18:47   #28
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

a pamiętaj że sugerowana cena to 280 zł , ciesz sie ze w tego typu sklepach jest 240 w empiku pewnie za 290 bedzie

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2013, 22:47   #29
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

W związku z tym spokojnie sobie poczekam na jakąś obniżkę albo kupię używkę, bo multi mam w dupie. Mam też od razu nadzieję, że gra komercyjnie zbombi
Stary 18-02-2013, 11:19   #30
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Podobnie jak wrog. Niech sobie podnoszą, póki używki w obiegu to walą mnie ceny sklepowe. Fakt, faktem - ceny z dupy bo ileż można płacić taka kasą za "praktycznie to samo". Owszem nie pogardzę Kratosem bo lubię ale bez przesady. Girsy to stara szkoła z trójki i podobnie jak God of War Wstąpienie nie jest czymś nowym, tylko ulepszonym powielaniem schematu. No ale na górze trzeba zarobić, bo PS4 będzie kosztować krocie.
Stary 18-02-2013, 13:01   #31
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Imho Kratos nr 3 był już co najwyżej dobrą grą. Niestety to co powalało na kolana w poprzedniej generacji konsol, tym razem już większego wrażenia nie robiło. Ok gra wyglądała pięknie, ale nic poza tym. Inna sprawa, że inaczej być nie mogło, skoro nadal mamy do czynienia ze statycznymi kamerami. Seria się wypaliła, nie czuć żadnej świeżości w filmach z GOW:A. Dla mnie ta seria to jedno z większych rozczarowań tej generacji konsol.
Stary 18-02-2013, 13:37   #32
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
Seria się wypaliła, nie czuć żadnej świeżości w filmach z GOW:A. Dla mnie ta seria to jedno z większych rozczarowań tej generacji konsol.
zim, przestać ćpać trzecia część masakrowała nie tylko graficznie, ale gamapleyowo ( jak 2 poprzednie części ) i fabularnie. Żadnego "wypalenia" serii nie doświadczyłem i na pewno grało mi się w nią lepiej, jak w piątą część Halo.
Stary 18-02-2013, 14:03   #33
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Widzisz, ja raczej ziewałem w przerwach od okazjonalnego WOW : ]
Stary 18-02-2013, 14:24   #34
Bloo
Początkujący
Bloo Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 64

Zgadzam się z Zimzvm, gow 3 nie porywał, w stosunku do 2 poprzednich gier był wyblakły, niestety grałem w niego dawno temu i nie mogę wskazać elementów które zawiodły. Pamiętam tylko że w pewnym momencie zabrakło mi motywacji do dalszego grania .
Nie twierdze że z Ascesion będzie podobnie, myśle że jest szansa na najlepszą odsłonę serii, o ile tylko spoglądali na 2, podczas jej tworzenia.
Bloo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2013, 14:45   #35
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Mnie zawiodła końcówka, lokacje nie były tak spójne jak to miało miejsce w jedynce czy dwójce, ale wczoraj kolejny raz ukończyłem bawiąc się przednie. Przypomnę, że na Xboksie 360 więcej niż raz, przeszedłem Gears of War 1. Jedyna gra, która po skończeniu dawała jeszcze mi frajdę po skończeniu jej aby znów zagrać.

Na PS3 2x przeszedłem już GoW 3, Uncharted 2 i 3. To już jest coś, bo przeważnie gry po skończeniu lądowały w koszyku pamięci.
Stary 18-02-2013, 16:03   #36
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
Niestety to co powalało na kolana w poprzedniej generacji konsol, tym razem już większego wrażenia nie robiło.

GoW na Ps2 wyprzedzał swoje czasy, dwójka robi większe wrażenie niż te Assasiny czy Dead Space teraz.
Chętnie bym widział zamiast Wstąpienia, jakiś nowy duży projekt od tego studia tak jak Last of Us od Naughty Dog. Tak jak i inne gry od ludzi odpowiedzialnych za Dead Space, Assasins Creed, Gears of War itd
Ale musimy grać latami w to samo aż już nie możemy patrzeć na następne części . God of War bym teraz widział w ekranizacji z dobrym budżetem.

---------- Wiadomość dodana 15:03 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 14:41 ----------

Cytat:
Napisał KoBik Zobacz post

Na PS3 2x przeszedłem już GoW 3, Uncharted 2 i 3. To już jest coś, bo przeważnie gry po skończeniu lądowały w koszyku pamięci.
Ja mam podobnie, uwielbiam gry od deweloperów spod skrzydła Sony, oprócz tego co ty Uncharted 2 przeszedłem 3 razy, 2 razy KZ3 (sporo lepsza od kz2), 2 razy inFamous 2 (najlepszy sandbox , miedzy innymi przez moce superbohatera ), 2 razy Heavy Rain.
No klocku to CoD4 3 razy i chyba GoW2 2 razy a konsole mam sporo dłużej.
Widać, że Sony wykonuje dobrą pracę ze swoimi teamami. Fajnie, że rozbudowują też Naughty Dog i Sony Santa Monica, które będą mogły tworzyć 2 projekty jednocześnie.
Stary 20-02-2013, 14:38   #37
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Przeglądałem sobie ceny nowego God of War bo w związku z tym, że jest to jedna z dwóch gier, na które czekam w tym roku myślałem o zakupie przedpremierowym. To co zobaczyłem sprawiło, że okrutnie się zakrztusiłem sączonym właśnie Pepsi.
Czy ich tam srogo peyebutało? Jak można krzyczeć za grę 239 zł i to jeszcze z polskim dubbingiem? Dam sobie na jakiś czas spokój. Zaczekam aż spadnie do tych 120tu złociszy i wtedy się zastanowię. Tak doić ze mnie nie będą. Jeśli natomiast znajdę tańszą wersję z UK nawet nie będę się zastanawiał.
Stary 20-02-2013, 14:50   #38
KoBik
Uzależniony

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie biorę już nic nowego w dzień premiery. Tak samo poczekam aż zejdzie. Nie mam ciśnienia jak inni, żeby już mieć miesiąc przed premierą i pucować się na forum. Dziecinada. Używki, póki istnieją to tylko takie.
Stary 20-02-2013, 14:58   #39
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

No jasne. Całe szczęście, że gier na rynku jest opór więc jest na czym się skoncentrować przed trzeźwym zakupem Ascension.
Stary 26-02-2013, 17:42   #40
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Będzie się działo, zwiastun premierowy.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania