Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-05-2016, 19:21   #241
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Quantum Break

Skonczylem dzisiaj qb, ogolnie po fajnym starcie raczej sie zawiodlem. Jak warstwa a/v jest swietna, fabularnie daje rade chociaz nie sledzilem calosci z wypiekami tak gameplay mocno kuleje. Strzelanie jest slabe, poruszanie sie przecietne, czesto zamiast gdzies wejsc odbijalem sie od przeszkod, jest jakiejs dziwne pole silowe wokol bohaterow ktore nie pozwala 'dotknac' innych postaci. W skrocie grajac nie czulem satysfakcji, takie hop-siup slizgamy sie w czasie i przestrzeni wywalajac rekordowo 4-5 magazynkow ciezkiego pistoletu w snajpera, czyli przecietnego przeciwnika jakichs wielu w grze - czulem sie jakbym w destiny w bossa jakiegos ladowal...
Stary 07-12-2016, 13:58   #242
SETH
Nowy
SETH Zobaczymy co z niego wyrośnie

SETH's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 0
Domyślnie Odp: Quantum Break

QB udało mi się scalakować jakiś czas temu i muszę przyznać, że o takie exy dla Xone walczyłem.

Wiem, że ta gra nie jest idealna ale mi ona bardzo przypadła do gustu. Poczynając na warstwie fabularnej (mega serial - warto było wszystko ściągnąć na HDD konsoli), poprzez rozgrywkę, a na warstwie graficznej i dźwiękowej kończąc.

Dodatkowo jestem bardzo zadowolony z faktu, że Remedy nie zdecydowało się na multiplayer. Moim zdaniem w tego typu produkcjach jest on zbędny.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania