Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje zamiary, jeśli chodzi o konsole nowej generacji?
Zamierzam kupić - od razu po premierze! 21 27.27%
Zamierzam kupić dość szybko, ale najpierw sprawdzę kilka recenzji 9 11.69%
Planuję poczekać 3-4 miesiące i dokładnie przeanalizować sytuację 26 33.77%
Na razie zostaję przy konsoli obecnej generacji 21 27.27%
Głosujących: 77. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-05-2013, 00:53   #21
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Kiedy zamierzasz kupić Next-Gena?

na premiere PS4 napewno co do Xa zaczekam na werdyk do E3, nie widze sensu czekania tymbardziej roku :P

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 26-05-2013, 01:05   #22
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

WiiU juz mam, wiec Xbox One na premiere a PS4 swieta 2014. U mnie genrealnie juz postanowione, no chyba, ze cos zlego sie stanie na E3 ale watpie. Microsoft ma mase gier przygotowanych, wiec bedzie dobrze
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2013, 01:23   #23
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Myślę, że rok po premierze, szybciej nie ma sensu. Pewnie z 2 tysiące będzie kosztował.
Dużo gier i tak jeszcze muszę ograć na tym x'ie, więc po roku będzie ok.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2013, 02:20   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
WiiU juz mam, wiec Xbox One na premiere a PS4 swieta 2014. U mnie genrealnie juz postanowione, no chyba, ze cos zlego sie stanie na E3 ale watpie. Microsoft ma mase gier przygotowanych, wiec bedzie dobrze
Ktoś musi malunki w FM5 robić, więc nie masz wyjścia
Stary 26-05-2013, 02:51   #25
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ktoś musi malunki w FM5 robić, więc nie masz wyjścia
Licze na prezent przedpremierowy od T10
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2013, 03:43   #26
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Kupuję ps4 i trzy bajeranckie gry jakie wyjdą w dniu premiery.Jak będę w tym zapiźdźielowie co zwie się Anglią to stanę w nocy pod sklepem...a jak w Polsce to normalnie na luzaku se pójdę nad ranem o 14-stej.
Stary 26-05-2013, 09:27   #27
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Za komóry płaci się grubo ponad 2 tysie, a za konsole nie dasz
[/url]
Pamiętaj, że jeszcze trzeba kupić z 2 gry.
Stary 26-05-2013, 14:09   #28
polek23
Początkujący
polek23 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 40

ja kupie dokładnie 26 maja 2014 jeszcze nie zdecydowałem tylko czy ps4 czy xbox one w tym roku planuje kupic ps vita
polek23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2013, 16:19   #29
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Mnie póki co ani jedni, ani drudzy nie kupili. Pokazali zwyczajnie za mało bym mógł już zdecydować w co władować kasę. Na pewno nie popełnię tego błędu co w tej generacji i nie kupię wszystkich next-gen'ów. Zaległości na X'ie, gry, które leżą jeszcze w folii musiałbym nadrabiać chyba przez rok, a Wii/PS3 po zebraniu odpowiedniej dawki kurzu znalazły sobie nowych właścicieli.

Tym razem postawię na jedną platformę i to mi wystarczy z nawiązką. Myślę, że jakieś zdanie wyrobię sobie już po E3. A czy kupię na premierę? Wątpie. Musiałoby pojawić się coś co faktycznie warte byłoby wyłożenia tych 1800-2000 zł, bo obstawiam, że w takich rejonach będzie oscylować cena w okolicy premiery.

Z obecnej generacji z pewnością sprawdzę GTA V i chciałbym skończyć jeszcze całą masę gier, na które zawsze nie starcza czasu. Kalkulując to obstawiam, że przy dobrych lotach (moich i next-genów) około 6 miesięcy od premiery na pewno odczekam.
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2013, 18:53   #30
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

rok moze poltora po premierze jesli wogole kupie xone a nie ps4

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2013, 19:00   #31
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Licze na prezent przedpremierowy od T10
Powiedz Wizi, czy dostałeś propozycję współpracy od dev-a i czemu nie przyjąłeś oferty? Za mało kasy dawali?
Stary 26-05-2013, 20:53   #32
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

jak wyjdzie kolejne GTA na nextgena.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2013, 12:16   #33
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

z pewnością w 2014 nie wczesniej hehehe
Stary 27-05-2013, 12:18   #34
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

preorder złożony w Ultimie na XO, po E3 albo anuluje albo nie

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2013, 20:03   #35
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Ja nie musze czekac na e3, ps4 leci do mnie w dniu premiery. Jak nie bedzie gier, to nadal mam zaplecze z ps3 i x0. Przynajmniej nie bede jak pizda kilka lat temu przez 6 miechow gral w 3 gry i udawal, ze jest fajnie. Ale lans na forum i facebooku musi byc :p

----------
Wysyłane z iPada przy użyciu TapTalk.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 29-05-2013 o 21:14
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2013, 11:53   #36
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Zmieniam zdanie, oba next-geny kupię na premierę, a co mi zależy.....
Stary 30-05-2013, 13:33   #37
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Na pełnej

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 11:19   #38
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

ja ustaliłem sobię że po E3 2014 zdecyduję co i kiedy kupuje, na tych E3 żadna gierka nie wywołała u mnie opadu szczęki (żadna z premierowych) więc spokojnie sobie poczekam na rozwzwój sytuacji

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 13:51   #39
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Ja po doniesieniach z e3 zdecydowałem, że kupię XONE na polską premierę. Do tego czasu mam nadzieję, że zamknę już temat 360'tki. Choć szczególnie w naszym kraju logicznie byłoby zwrócić się w kierunku Sony to jednak ciężko byłoby mi odpuścić nowe HALO, Dead Rising itd. Zobaczymy co czas przyniesie, może ostatecznie posypie głowę popiołem i będę musiał uznać wyższość Sony, ale póki co mam taki, a nie inny plan
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2013, 15:12   #40
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Moja sytuacja zapowiada się podobnie do mefpa. Planuję kupić Xboxa na polską premierę i o dziwo nawet w pewnym stopniu cieszy mnie jej odłożenie w czasie, bowiem mam jeszcze mnóstwo rzeczy do ogrania na X360 i dzięki temu nie będę musiał się ograniczać. Do mnie osobiście bardzo przemówiły gry pokazane na E3. Forza, Titanfall, Quantum Break, Ryse, Dead Rising - wszystkie te pozycje bardzo mnie interesują. Jeżeli z multiplatform dojdzie do tego fenomenalnie się zapowiadające NBA 2K14, nowa FIFA, COD i Battlefield - to będę ustawiony do końca życia. Tylko jak za to wszystko zapłacić?

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania