Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-06-2013, 11:46   #21
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Killer Instinct

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Nie masz pojecia o czym piszesz chrono. Od kiedy Fani 3D fighterow przesiadaja sie nagle na fightery 2D? To, ze obie da sie sklasyfikowac jako fightery nie znaczy, ze mozesz wrzucic wszystko do jednego wora. Nie na darmo jest podzial na fightery 2D i 3D nie?

Piszesz, ze ludzie zostana przy Tekkenie i Soul Calibur? Oczywiscie, bo to nie jest gra dla nich!!! Killer Instinct, jak kazda inny fighter 2D, jest kierowany do ludzi lubujacych fightery 2D, nie 3D. Oba rzadza sie odmiennymi prawami i calkiem innym stylem gry. Gosciez DH nawet sami mowili, ze nie jest to gra dla kazdego, jest to gra dla fanow Killer Instinct.

A na koniec piszesz o Bloady Roar, ktory byl, jest i bedzie totalna kupa a nie efektowna bijatyka
Ty już tu nie kombinuj, jest masa osób co np gra w Tekkeny a także SF czy Mortal Kombat nowe.
Nie wiem w co ty grasz, zakładam że na pewno w coś, bo nie sądzę, że byłeś wierny Killer Instinct i od dawna myślałeś kiedy zrobią remake.
Pierwsze co się rzuca w oczy na filmach to prawie brak blokowania. Ale czemu ? Bo postacie wyprowadzają ciosy ze średnią prędkością pięciu na sekundę. Żadnych opóźnień ale ok taka bijatyka. Niestety nawet jak coś przyblokujesz to nie dostajesz kilku setnych sekundy, żeby wyprowadzić kontre tylko postać napierdziela dalej jak z automatu. MK to będzie przy tym gra dla "zaawansowanych".
Moja opinia to nie krytyka tej gry tylko mówie czym ona jest. Według mnie system walki jest mało ambitny, ale sprawi dużo frajdy u ludzi którzy pograją od czasu do czasu, bez "wtajemniczania" się w gre.

Bloody Roar w zalewie bijatyk przynajmniej wyróżniał się, że każda postać zamieniała się bestie, dlatego chętnie zobaczyłbym te postacie w HD.
Stary 30-06-2013, 12:04   #22
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Dalej nie masz pojecia o czym mowisz. Chrono, daj spokoj bo nie ogarniasz tematu. Nawet nie zrozumiales tego co napisalem, ze wyjezdzasz mi z wiernoscia do KI lol. Brak blokowania powiadasz? kaman man, widac malo walk z KI ogladales i jesli to dla ciebie za szybko to pograj sobie w MvC3, tam to powiesz ze bloku nie ma Temat bijatyk ewidentnie cie nie interesuje wiec sobie odpusc.

Zobacz sobie jak wyglada gra w fightery 2D (a i przestan porownywac fightery 2D do 3D bo to nie to samo)

Ostatnio edytowane przez WiZi : 30-06-2013 o 12:23
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2013, 12:09   #23
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Poważni gracze napierdalają w serie Virtua i Doa, reszta się nie liczy, a te wszystkie bitki 2d są zarezerwowane tylko dla azjatów (mówię o grze na najwyższym światowym poziomie), także panowie kbrs and wizi, proponuję zagrać w Mój koń i ja...
Stary 30-06-2013, 12:25   #24
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Poważni gracze napierdalają w serie Virtua i Doa, reszta się nie liczy, a te wszystkie bitki 2d są zarezerwowane tylko dla azjatów (mówię o grze na najwyższym światowym poziomie), także panowie kbrs and wizi, proponuję zagrać w Mój koń i ja...
Lol really? I Ty z twoim podejsciem uwazasz sie za powaznego gracza? W takim razie idz w swoja strone i nie pisz tu glupot.

Pozbieraj troche achievementow, moze ci ego troche urosnie ;D
Stary 30-06-2013, 12:49   #25
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
DOA to nie jest skillowa gra, człowieku co ty pleciesz ? czasem dostaje ostre baty od koleżanki w DOA5 a ona nie jest wymiataczem bitkowym, może też dlatego obrywam ze zagapiam się na cycki i dupy których tam nie brakuje ale fakt jest faktem ze DOA to seria przystepna dla kazdego i doskonale sprawdza się na imprezach a twój gamerscor mówi sam za siebie hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 30-06-2013 o 12:51
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2013, 12:51   #26
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Co Ty tam wiesz Frezer (z reszta Ja i Kbrs tez), nie jestesmy wystarczajaco powazni dla Suzukiego Ale przynajmniej docenil fakt ze kochamy konie
Stary 30-06-2013, 13:08   #27
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Freziu...."DOA to nie jest skillowa gra, człowieku co ty pleciesz ? czasem dostaje ostre baty od koleżanki w DOA5 a ona nie jest wymiataczem bitkowym, może też dlatego obrywam ze zagapiam się na cycki i dupy których tam nie brakuje ale fakt jest faktem ze DOA to seria przystepna dla kazdego i doskonale sprawdza się na imprezach a twój gamerscor mówi sam za siebie hehehe....".

... nie będę nawet tego komentował, natomiast zawsze mnie rozpierdalasz tekstem ,który wyróżniłem
Stary 30-06-2013, 13:41   #28
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Temat bijatyk ewidentnie cie nie interesuje wiec sobie odpusc.
Rzeczywiście grałem na obecnych konsolach w oba SC, sf4,Tekken 6, Tekken 5:dr , ttt2, mk, teraz Tekken revolution i mnie ten temat nie interesuje.
Myślę że właśnie dałeś mi odpowiedź, skoro mnie interesują to może dlatego patrzę na system walki w KI z przymrużeniem oka.
Stary 30-06-2013, 14:36   #29
adult1
Znajomy
adult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna aura

adult1's Avatar

Reputacja: 212

Lista Osiągnięć

WiZi ale czemu się dziwisz ,że chrono tak napieprza na tą grę. W końcu wychodzi na xbox one a chrono tylko sony kocha.
adult1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2013, 16:28   #30
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

W przeciwności do 90 % "niefanboyi" nie będę miał żadnych wewnętrznych rozterek żeby kupić sprzęt MS i ograć co tam będzie ciekawego więc sobie daruj. 3/4 z OC nie ogra uncharted lub Last of Us, a już się ogląda za next genem MS, mimo że ps3 kosztuje teraz śmieszne pieniądze. Więc jak szukasz choojowych postaw i uprzedzeń to możesz szukać ich gdzieś indziej.
Stary 30-06-2013, 16:39   #31
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

chrono wez sie ***** ogarnij bo wyciaganie wnioskow z kilku filmikow i pieprzenie o systemie walki nawet nie grajac w gre i wyciagajac wnioski 'z powietrza', 'bo mi to na to wyglada' itd. to debilizm i tylko brniesz dalej w swoja pozycje ignoranta.
Stary 30-06-2013, 18:14   #32
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Rzeczywiście grałem na obecnych konsolach w oba SC, sf4,Tekken 6, Tekken 5:dr , ttt2, mk, teraz Tekken revolution i mnie ten temat nie interesuje.
Myślę że właśnie dałeś mi odpowiedź, skoro mnie interesują to może dlatego patrzę na system walki w KI z przymrużeniem oka.
To ze grasz w fightery nie znaczy ze je ogarniasz stary, nie jestem mlotem i wiem co sie z czym je a Ty ujebales sie tych Tekkenow i Soul Calibura i myslisz, ze cos wiesz. Nie ta bajka stary, czy Ty naprawde nie potrafisz pojac, ze to nie to samo.

Nie widze sensu dyskusji z Toba bo ograniczony jestes strasznie i uparty jak osiol.

---------- Wiadomość dodana 16:06 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:53 ----------

Cytat:
Napisał adult1 Zobacz post
WiZi ale czemu się dziwisz ,że chrono tak napieprza na tą grę. W końcu wychodzi na xbox one a chrono tylko sony kocha.
To akurat mnie nie dziwi, meczy mnie natomiast fakt, ze udziela sie praktycznie wszedzie, nawet w tematach, ktore go kompletnie nie interusja.

---------- Wiadomość dodana 16:10 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:06 ----------

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
W przeciwności do 90 % "niefanboyi" nie będę miał żadnych wewnętrznych rozterek żeby kupić sprzęt MS i ograć co tam będzie ciekawego więc sobie daruj. 3/4 z OC nie ogra uncharted lub Last of Us, a już się ogląda za next genem MS, mimo że ps3 kosztuje teraz śmieszne pieniądze. Więc jak szukasz choojowych postaw i uprzedzeń to możesz szukać ich gdzieś indziej.
A to jest jakis obowiazek ogrania wszystkiego? Jakas sekretna lista? Jakies terminy? Ja jebie, nawet nie ogralem wszystkiego na xboxsie a co dopiero PS3. Mase czasu mam na to, jak kazdy. Pamietam takze, ze granie na obu platformach nie zabierze ci statusu fanboja, bo normalnie jestes ubrany na bialo i masz wyjebane na plecach PS3 czarnym mazakiem. Pamietaj tez, ze jestes na xboxowym forum, to nie spodziewaj sie, ze kazdy bedzie gral tu na PS3. Takie gadanie potwierdza tylko to co mowilem, nie ogarniasz nawet prostych rzeczy i strasznie upierasz sie przy swoim. Szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje z Toba, bo mierzysz kazdego swoja miara.

---------- Wiadomość dodana 16:14 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:10 ----------

Cytat:
debil to cię zrobił,już ci wcześniej sugerowałem,zresztą zaraz cała zabawa się skończy ,wrogu wszystko znowu usunie,jak zwykle!!!!
Tak naprawde, jedyne co powinien usunac to Ciebie, albo ograniczyc ci dostep do forum tylko do tematow o achievementach.
Stary 30-06-2013, 21:00   #33
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

@Wizi - Jak twierdzimy, że uwielbiamy filmy to staramy się obejrzeć te najlepsze, najbardziej nam podchodzące czy tylko te które "wyświetla nasze kino (ms, sony, nintendo)" ?
Sorry ale jak na forum ktoś opieprza innych, że przeżywają, że X1 jest 400 zł droższy zamiast iść roznosić ulotki, to nikt nie reaguje. Z kolei sami nie potrafią kupić konsoli za 600 zł to coś jest nie tak i jest to marny argument, że jesteśmy na forum o xboxie. Zresztą nie do końca, bo są inne działy, dlatego tu jestem.
Według mnie jest logiczne, że lepiej ograć gry lepsze więc dla mnie to argument.
"Nie ograłem wszystkiego na xboxie" to już argument śmiechu warty, to że zbierasz achievmenty(z tego co pamiętam masz chyba bardzo spory gamescore) nie znaczy, że grasz w gry na które warto tracić czas.Chłopie jakby na PS2 bym chciał wszystko znośne ograć to bym może jeszcze grał. Wiesz jakby filmy miały jakieś swoje achievy to by się znaleźli ludzi co by oglądali wszystkie crapy jakie wychodzą ? Nie mam dostępu do do twojego gamertaga teraz ale właśnie patrze na profil psn i widzę, że mało co grałeś, nawet nie które utytułowane gry przegrywają u ciebie z Remember Me.
Skoro tak atakujesz to musiałem ci to napisać. Zrozum, że nie liczy się ilość tylko jakość, to że mam wymazane mazakiem ps3 na plecach to przez to co pisze, inni przez to co robią mają wyryte na czole xbox. Sami z ciebie się śmiali, że kupiłeś WiiU
Fanboyem sobie mogę być ale ograłem większość hitów, albo chociaż sprawdziłem bo wiadomo, że nie musi się wszystko podobać i nie musiałem ograć kilkuset gier na jednaj platformie, bo to tak nie działa. Inaczej na to patrzymy, ty musisz "ograć", ja chcę zagrać w te lepsze.
Twierdzisz, że nie ogarniam bijatyk, yu suzuki to już w ogóle do skasowania
Powiedz, po czym mam poznać, że ty się znasz ? Czy powiedziałem coś złego o grze czy tylko oceniłem potencjał systemu walki ? Całe szczeście, że Tekken nie jest exem na PS bo już wiem co by było.
Dla ciebie to zrobie i nic już o tej grze nie napisze Po za tym nie lubie rpg (wiedzmin, souls, dragons age itd) i się jakoś nie udzielam.
Stary 30-06-2013, 22:47   #34
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale przeciez to nie ma nic do rzeczy? Co ma piernik do wiatraka? To, ze nie ogralem wszystkiego, nie znaczy, ze nie zagram. Gram w to, na co w danej chwili mam ochote, nie ma zadnej magi w tym. Ogrywam wszystko co mnie interesuje, do tej pory ogrywam gry na Wii, w ktore jeszcze chce zagrac, gram na X0, gram na WiiU i na PS3, ciezko wszstko na raz ograc. Mam mase gier na PS3 i jak przjdzie odpowiedni czas to sobie je spokojnie ogram, ja nie widze pospiechu.

Przyklad z filmami slaby, bo to ze ciebie cos (jakis film) interesuje, nie znaczy, ze bedzie interesowal wszystkich. Na wszystko jest czas i pora, mam malo czasu na granie wiec powoli nadrabia sie wszystko, z czasem nadrobi sie to, co jest warte nadrobienia i to co mnie interesuje.

Poza tym, rozmawialismy o Fighterach 2D po czym Ty przechodzisz w gadke o tym kto w co gra? Nie widze sensu ciagnac takiej dyskusji, bo nie jest to miejsce do tego.

---------- Wiadomość dodana 20:47 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:47 ----------

Wracajac do tematu....

http://youtu.be/VHVn3N-OTns

Moc jak cholera

Ostatnio edytowane przez WiZi : 30-06-2013 o 21:49
Stary 01-07-2013, 11:25   #35
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Do tych co piszą ze KI to prosta sieczka dla casuali i masherowanie knefli to juz nie mam słów ciekawe po czym to stwierdzili, bo napewno we wcześniejsze części niegrali a sie udzielają spróbujcie se na najlatwiejszym poziomie przejść arcade w 1 części klepiac byle co i pewnie zoden by pierwszej walki nieskonczyl wygrana.
Stary 10-07-2013, 22:41   #36
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Materiał ze studia Double Helix.

http://www.gametrailers.com/videos/j...t-double-helix
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2013, 14:09   #37
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Z mordoklepkami mam tak samo, jak z platformówkami: chicałbym grać, ale jestem cieńki.
Z materiału video wynika, że to będzie gdzie skill jest potrzebny, a nie mashowanie na chama przycisków, jak to niektórzy starają się wyłożyć.

http://www.gametrailers.com/videos/5...us-walkthrough
Stary 24-08-2013, 02:42   #38
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowa arena i Thunder w akcji (juz nie Chief), O mamunciu, jak ja chce to miec

Stary 24-08-2013, 07:05   #39
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

I kolejna postac ujawniona...

Stary 05-10-2013, 13:42   #40
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Sam nie jestem, ale jest tu kilku miłośników mordoklepek. Materiał spory, przybliżający mechanikę gry, plus można zobaczyc fighting stick w akcji.

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania