Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-03-2014, 13:07   #21
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Detektyw

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Mam podobne nieco odczucia do zima. Taka intryga budowana, tyle lat śledztwa, a tu w sumie tak bez pompy finał. Może o to chodziło też.
ostatni epek był najsłabszy. tez jestem raczej zawiedziony. pompy nie było, ale to nie o pompę chodzi. za duży banał w końcówce

Spoiler:
już chyba ciekawiej byłoby gdyby grubasek naszych detektywów wykończył. nie trzeba by wyło oglądać tej gadki o fali miłości i gwiazdach, świetle, mroku itd
Stary 11-03-2014, 13:14   #22
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

odcinki od 1 do 7 z jednym wyjatkiem byly zajebiste, wiec stwierdzenie ze czegos tu brakuje to raczej nie na miejscu. dopiero ostatni slaby, no miejscowka niby niezla ale cala reszta malo przekonujaca.
Stary 11-03-2014, 13:32   #23
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Dla mnie ten film to porażka.Nie wiem czym się tak ludzie zachwycają.Historia jakich wiele,banalna i przewidywalna a ostatni odcinek to już nawet nie mówię.Gdyby nie dwóch głównych aktorów to moja przygoda z tym serialem skończyłaby się na drugim odcinku."Dochodzenie" sto razy lepsze i jak na razie nie wyszła pozycja która mogła by być w połowie tak dobra jak ta produkcja.
Stary 11-03-2014, 14:05   #24
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Lista Osiągnięć

no własnie historia ostatecznie banalna, ale - bohaterowie, klimat, muzyka, montaż, dialogi czy ogólnie reżyseria sprawiają, ze serial świetnie mi się oglądało. mimo słabszej końcówki i tak uważam 'true detective' za wartą przyswojenia rzecz.
Stary 11-03-2014, 14:33   #25
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dochodzenie to nie skonczylo sie cliffhangerem do kolejnego sezonu? : D
siostra mi opowiadala, ja tego serialu jakos nie moglem przelknac, wlasnie mowila ze dobrze ze true detective sie konczy po sezonie, bo inaczej beda go tak ciagna i rozwlekac ile sie da jak the killing.
Stary 11-03-2014, 14:37   #26
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ten serial robiony jest podobnie do American Horror Story - każdy sezon to inna historia i bohaterowie.
Stary 11-03-2014, 14:49   #27
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

wiem, dlatego bylo wiadome ze 8my odcin to ostatni tej historii co nie : - )
Stary 11-03-2014, 15:04   #28
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Chociaż furtka w razie czego stoi otworem ; ]
Stary 11-03-2014, 15:19   #29
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Ognista Sucz Zobacz post
Dla mnie ten film to porażka.Nie wiem czym się tak ludzie zachwycają.Historia jakich wiele,banalna i przewidywalna a ostatni odcinek to już nawet nie mówię.Gdyby nie dwóch głównych aktorów to moja przygoda z tym serialem skończyłaby się na drugim odcinku."Dochodzenie" sto razy lepsze i jak na razie nie wyszła pozycja która mogła by być w połowie tak dobra jak ta produkcja.
Dochodzenie to The Killing? Aha, no to super, przekozacki serial, potrafi uspic kazdego.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-03-2014, 17:24   #30
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Racja, że finał bez pierdolnięcia, ale nie wiem jak inaczej mogli to skończyć. Ostatni dialog też mi się nie podobał. Oceniając całokształt to naprawdę bardzo dobry serial, świetnie się go oglądało, no i duży plus za cycki w drugim odcinku, piękna scena.
Stary 11-03-2014, 17:30   #31
vagrant3
Uzależniony

vagrant3's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Racja, że finał bez pierdolnięcia, ale nie wiem jak inaczej mogli to skończyć.
np tak, że
Spoiler:
grubasek wykończyłby naszych dzielnych detektywów. był blisko, przez chwilę sytuacja w tym forcie wyglądała dla nich słabo.
Stary 11-03-2014, 17:40   #32
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

w sumie pojawily sie dwie bardzo fajne panny, obie pokazaly cycki - nie ma co narzekac.
Stary 11-03-2014, 19:08   #33
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
w sumie pojawily sie dwie bardzo fajne panny, obie pokazaly cycki - nie ma co narzekac.
ale przecie ta na koncu nie pokazala cyckow

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-03-2014, 19:28   #34
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał vagrant3 Zobacz post
np tak, że
Spoiler:
grubasek wykończyłby naszych dzielnych detektywów. był blisko, przez chwilę sytuacja w tym forcie wyglądała dla nich słabo.
No i co to by zmieniło?

Spoiler:
Giną główni bohaterowie=lepsze zakończenie? Jedynym plusem byłby brak tej zjebanej sceny gdzie McConaughey się nawraca, jeżli tak to można nazwać. Wolałbym żeby został socjopatą do końca.

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
ale przecie ta na koncu nie pokazala cyckow
Źle by wypadła w porównaniu z pierwszą laską, więc nie pokazała.
Stary 18-03-2014, 17:19   #35
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 27-09-2014, 15:47   #36
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

http://www.pudelek.pl/artykul/71496/...dams_i_vaughn/

chyba najebani ta obsade wybierali
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2014, 11:00   #37
vagrant3
Uzależniony

vagrant3's Avatar

Lista Osiągnięć

ja sie wstrzymam z oceną, bo w mcconaugheya też początkowo średnio wierzyłem, a zagrał swoje wyśmienicie. mocno trzymam kciuki, żeby to samo móc powiedzieć o aktorach z drugiej serii.
Stary 09-04-2015, 20:53   #38
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Drugi sezon od 21 czerwca.

Stary 09-04-2015, 22:11   #39
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Chyba jednak mam wyebane na drugi sezon, mogli by się zająć jakimś innym projektem najlepiej jakimś SF

Stary 09-04-2015, 22:36   #40
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Ale jak to tak po prostu ? Ja chętnie obejrzę drugi sezon.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania