Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-05-2014, 13:21   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Co oglądacie obecnie/ jak Wam się podoba?

Chciałem utworzyć taki temat, żeby odróżnić recenzje filmów i seriali obejrzanych od tych, które obecnie śledzimy. Idzie bardziej o seriale niż o filmy -captain obvious here - więc do dzieła.

Polecajcie, albo ostrzegajcie, użytkownikom forum wszelkiego rodzaju twórczośc filmową, serie online, które goszczą na YT też można wrzucać.

Fargo - serial rozgrywający się w realiach filmu Coenów, całkiem dobry, wcale nie nudny, mający spory potencjał. Dużo dziwnych postaci i małomiasteczkowego klimatu, polecam.

Marvel Agents of S.H.I.E.L.D. - chyba ostatni odcinek mi został. rzeczy bym nie polecał, ale kilka ostatnich epizodów pokazuje pazur i potencjał produkcji. szkoda, że tak późno, szkoda że trzeba przebrnąc przez 15 nudnych do wyrzygania odcinków, żeby obejrzeć te kilka niezłych.

Prison Break - po 8 latach w końcu wróciłem do tej produkcji, zacząłem 4 sezon i nie podoba mi się. Zrobili z tego historię szpiegowską, no nie podoba mi się i tyle. Skończę, będzie dłuższa recka.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2014, 13:42   #2
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: Co oglądacie obecnie/ jak Wam się podoba?

Ogląda ktoś może Penny Dreadful ? Klimat prezentuje się okazale. Obsada również niczego sobie. Poleciały dwa odcinki dotychczas.
Stary 24-05-2014, 14:02   #3
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Ogladam ale jakos mi sie film w polowie pierwszego odcinka urwal i musze jeszcze raz ogladac

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2014, 16:37   #4
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Ja zacząłem Teorię wielkiego podrywu - fajne perypetie młodych naukowców,którzy mają piękną blondi za sąsiadkę (Kaley Cuoco),póki co jest śmiesznie,serial ma fajne dialogi i niezły klimacik,polecam
Stary 24-05-2014, 17:22   #5
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

penny dredful -zapowiada się obiecująco mrocznie klimatycznie,wampiry kubusie rozpruwacze.drugi odcinek i jeszcze więcej tajemnic.

grimm- w skrócie postacie z bajek żyjące w normalnym świecie widoczni dla zwykłych kowalskich tylko gdy się wurwią.tytułowy grimm ma za zadanie eliminacje wspomnianych pacjentów, tych najbardziej złych bo są też takie mało szkodliwe.jest mrocznie, krwawo i milutko.kto grał np w w wolf among us to musi sobie z tym serialem zapoznać. w 3 sezonie najbardziej męczy wątek rodziny królewskiej i dziecka zębo wiedzmy

from dusk tiil dawn-po 3 odcinku przestałem to oglądać ,wymęczyło mnie to strasznie.nic się nie dzieje,jeden z braci wszystkich morduje bo ma zwidy ,ktoś oglądał to dalej coś ruszyło potem z kopyta ?

chyba obejrzę sobie kolejny raz trylogie filmową ...
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2014, 19:22   #6
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Polecam serial z BBC - ostatnio Canal +. Peaky Blinders. Fajny powojenny klimat. Surowa atmosfera.
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2014, 00:47   #7
Yatza
Znajomy
Yatza Wkrótce będzie sławny

Yatza's Avatar

Miasto: Lubuskie
Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 12

from dusk tiil dawn-po 3 odcinku przestałem to oglądać ,wymęczyło mnie to strasznie.nic się nie dzieje,jeden z braci wszystkich morduje bo ma zwidy ,ktoś oglądał to dalej coś ruszyło potem z kopyta ?

Akcja zaczyna się od 7 odcinka, wcześniej nudy. W 7 trafiają do baru z wiadomo czym i zaczyna się wiadomo co
Hannibal sezon 2 jest spoko fajne patenty z morderstwami i przemiana głównego bohatera. Warto obejrzeć.

Ostatnio edytowane przez Yatza : 25-05-2014 o 00:49
Yatza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2014, 09:47   #8
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Teoria daje radę szczególnie pierwsze sezony...ostatni ktory leciał czyli 7 jak dla mnie to juz troche na sile...
Stary 25-05-2014, 10:04   #9
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

ostatniego sezonu nie widziałem, ale poprzednie sześć trzymało właściwie równy i wysoki poziom. owszem zdarzał się lepsze i gorsze odcinki, ale jako całość nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodziły.

@lvizzz
teraz dopiero się zorientowałem - zamierzasz czwarty sezon obejrzeć w całości ? ja nie dałem rady. będziesz moim bohaterem, jeśli wytrwasz do końca ; ]
Stary 25-05-2014, 12:16   #10
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Prison Break to był typowy serial na jeden sezon. Był jednak wielki sukces to ciągnęli ile się dało. Nie wiem, czy czasem z kolan nie podnieśli się w ostatnim, ale wiadomo, że nie było możliwości powrotu do świetności.

Ja ostatnio:
Skandal - przez przypadek obejrzałem kilka odcinków na Foksie i poleciałem od razu 3 sezony. Fajne, chociaż chwilami przegięte już, spiskowe teorie, twisty fabularne i postaci. Niestety odbiór z czasem coraz mocniej psuje odejście od robienia zwykłych spraw zamiast państwowych i ten wątek miłosny dwójki bohaterów - kocha, nie kocha, nienawidzi, przyjaźń, miłość, mina zbitego kotka Oliwii.

The Mentalist 6 - cały czas trzyma wysoki poziom, mimo zamknięcia wątku z poprzednich pięciu sezonów. Przyjemnie się ogląda, pomysły na interesujące sprawy się nie skończyły, a przejście do nowej agencji otworzyło nowe możliwości. Dobrze wybrnęli.

Supernatural 9 - oglądam już z przyzwyczajenia głównie, bo pomysły skończyły się dawno temu (w sumie co można po Apokalipsie i walce z Lucyferem wymyślić). Trafi się kilka ciekawszych i zabawniejszych odcinków, więc tragedii nie ma. Irytująca jest tylko ta braterska miłość już, ile można to samo robić.

Person of Interest 3 - chyba najlepszy z bieżących seriali. Coś pięknego. Cały czas trzyma bardzo wysoki poziom, praktycznie bez słabszych momentów. Czekam na więcej.
Stary 25-05-2014, 12:41   #11
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Prison Break to był typowy serial na jeden sezon. Był jednak wielki sukces to ciągnęli ile się dało. Nie wiem, czy czasem z kolan nie podnieśli się w ostatnim, ale wiadomo, że nie było możliwości powrotu do świetności.
zdecydowanie pierwszy sezon to był mistrz wówczas. A w ostatnim sięgnęli dna. Albo jeszcze niżej.

Btw właśnie na to wpadłem. Homeland to taki case Prison Break trochę. Jakby skończyli po pierwszym sezonie, to bym złego słowa nie pozwolił powiedzieć. A tak to z każdym sezonem upokarzali coraz bardziej tylko tytuł.
Stary 25-05-2014, 12:46   #12
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Btw właśnie na to wpadłem. Homeland to taki case Prison Break trochę. Jakby skończyli po pierwszym sezonie, to bym złego słowa nie pozwolił powiedzieć. A tak to z każdym sezonem upokarzali coraz bardziej tylko tytuł.
Gdzie Prison Break, a gdzie Homeland - proszę Cię... Homeland to cały czas świetny serial, trzymający wysoki poziom do samego końca.
Stary 25-05-2014, 13:17   #13
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
ostatniego sezonu nie widziałem, ale poprzednie sześć trzymało właściwie równy i wysoki poziom. owszem zdarzał się lepsze i gorsze odcinki, ale jako całość nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodziły.

@lvizzz
teraz dopiero się zorientowałem - zamierzasz czwarty sezon obejrzeć w całości ? ja nie dałem rady. będziesz moim bohaterem, jeśli wytrwasz do końca ; ]
Lost obejrzałem, to dam radę i tutaj, gorzej być nie może, ale bzdury są okropne, vide dysk zczytujący dane z innych urządzeń cyfrowych w pobliżu: może wszystko zassać, ale wysłać? Za cholerę, trzeba go fizycznie zgarnąć.

Skończyłem oglądać jakoś w połowie 3 sezonu, tuż przed emigracją, albo na starcie życia w UK, czyli dawno, bo motyw z Sona wydał mi się przegięty i bylejaki; serio, kolejne więzienie?! Okazało się, że wcale źle nie było, ale robienie Bonda ze Scofielda i ska to jest odlot w złym kierunku.

Marci, mówisz, że Person of Interest takie dobre? Może dam mu szansę, szukam czegoś świeżego, po Vikngach nic już nie robi takiego wrażenia, a drugiego Homeland nie zrobią.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2014, 15:03   #14
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Oglądaj. Jeszcze się na Watch Dogsy nakręcisz, jak dobrze pójdzie
Stary 25-05-2014, 23:26   #15
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Tylko raz wyczytałem Hannibala, a szkoda bo na prawdę dobrze się prezentuje.
Spodobał mi się opis serialu, gdzie porównano go do płótna, po którym przemieszczają się sceny i że plastyczny, i że spodoba się każdemu kto lubi dobre jedzenie (a kto nie lubi ). Pomimo tego, że wiesz co ląduje na talerzu to sposób przyrządzania, gotowania, podawania i to jak zostało to nakręcone. WOW. Zgłodniałem.

Ostatnio edytowane przez Shtv : 25-05-2014 o 23:28
Shtv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2014, 14:51   #16
Yatza
Znajomy
Yatza Wkrótce będzie sławny

Yatza's Avatar

Miasto: Lubuskie
Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 12

Vikings sezon 2 i nic wiecej nie bede pisał. Obowiązkowy serial dla wszystkich.
Stary 27-05-2014, 17:03   #17
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 

Arrow - wciągnęło mnie jak cholera. Jak ktoś coś DC albo grał w Batmany z serii Arkham, to oglądać ;p

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2014, 23:07   #18
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Orphan Black 2 sezon fajne lekkie kino SF. Ale ta kobieta poprostu rozpierdala system poprostu ciezko uwierzyc ze jest to jedna i ta sama Aktorka (celowo duze A bo jej sie nalezy)

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2014, 15:38   #19
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Futurama - zajebisty komediowy serial animowany z tych, ktore nie sa dla dzieci (tworcow Simpsonow, ale jest duzo bardziej dojrzaly). Chyba najlepszy jaki dotad widzialem. Akcja dzieje sie w przyszlosci w swiecie sci-fi. Swietni bohaterowie, zwlaszcza Bender czy Hermes. Wciagnalem juz 6 sezonow, w ciagu miesiaca. Niestety serial byl anulowany juz kilka razy, za kazdym razem broniac sie od zakonczenia, jednak sezon 7 byl ostatnim i jak dotad nie widac by cos sie mialo w tej kwestii zmienic.

Community - kolejny serial komediowy dla nerdow. Rowniez zdjety z anteny po paru sezonach walki o nadawanie. Opowiada o grupie dojrzalych ludzi chodzacych do college'u dla doroslych, calosc jest opowiedziana z ogromnym przymruzeniem oka, a scenariusze czesto zaskakuja pomyslami z kosmosu (np. grupa uczniow wpada na pomysl zbudowania fortu z poduszek... wkrotce wszyscy wchodza w ten pomysl i fort rozrasta sie na cala szkole a studenci zaczynaja brac to zycie bardzo na 'serio' i dziela sie na wrogie obozy, albo caly epizod nagrany w formie 8bit-owej gry komputerowej, bo glowni bohaterowie graja w MMO w wirtualnej rzeczywistosci).
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2014, 19:37   #20
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 

Cytat:
Napisał Yatza Zobacz post

Akcja zaczyna się od 7 odcinka, wcześniej nudy. W 7 trafiają do baru z wiadomo czym i zaczyna się wiadomo co
Hannibal sezon 2 jest spoko fajne patenty z morderstwami i przemiana głównego bohatera. Warto obejrzeć.
faktycznie od przyjazdu wiadomo gdzie akcja ruszyła
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania