Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-12-2014, 10:52   #41
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Marcus Fenix Collection

Z rezerwa podchodze do tego remastera, po tym jaka czkawke ma odnowione Halo. Kolejny patch chyba wyszedl....

I tak najwazniejsze jest multi, czy to bedzie dzialalo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2014, 16:49   #42
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Wow, więcej odgrzewanych kotletów i jazdy na ludzkiej nostalgii. Czy w tej generacji wyszło już coś nowego i wartego zagrania? Bo widzę, że ludzi najbardziej jarają powtórki z rozrywki...

Co do tematu, to czy wy serio sądzicie, że trylogia GoW jest na tyle stara, że nie da się w nią zagrać?
W GoW od zawsze można było znaleźć graczy w multi, GoW3 większość trybów jest zawsze pełna. Chyba tylko GoW2 kuleje, za sprawą kiepskiego kodu sieciowego.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2014, 16:50   #43
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja bym tego kotleta chętnie łyknął. Grałem tylko w pierwsze girsy, więc taka trylogia dla mnie była by kusząca.
Stary 08-12-2014, 17:09   #44
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post
Co do tematu, to czy wy serio sądzicie, że trylogia GoW jest na tyle stara, że nie da się w nią zagrać?
W GoW od zawsze można było znaleźć graczy w multi, GoW3 większość trybów jest zawsze pełna. Chyba tylko GoW2 kuleje, za sprawą kiepskiego kodu sieciowego.
Myślę, że chętnie pyknąłbym sobie trylogię przed premierą czwórki. Nie chce mi się jednak tego robić na 360. Do tego lepsza rozdziałka, może 60 fpsów, dedyki w każdej części, a całość spięta razem i stanowiąca de facto jedną grę? Panie, dawać mi to. Nowych gier nie brakuje, ja już ma zaległości ogromne z tej jesieni. Jak Ci się nie podobają te konwersje różne, to je olewasz i nic nie tracisz.
Stary 10-12-2014, 01:14   #45
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Myślę, że chętnie pyknąłbym sobie trylogię przed premierą czwórki. Nie chce mi się jednak tego robić na 360. Do tego lepsza rozdziałka, może 60 fpsów, dedyki w każdej części, a całość spięta razem i stanowiąca de facto jedną grę? Panie, dawać mi to. Nowych gier nie brakuje, ja już ma zaległości ogromne z tej jesieni. Jak Ci się nie podobają te konwersje różne, to je olewasz i nic nie tracisz.
Nic dodac nic ujac. Ja Gyrosy bralbym bez zastanowienia.

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2014, 20:20   #46
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

W sieci pojawiła się plotka na temat kolekcji Marcusa Fenixa. Według tej plotki gra na się pojawić w listopadzie 2015. W raz grą na pojawić się konsola z motywem z gry. GoW jakoś mnie nie interesują, ale ta konsolka wygląda całkiem, całkiem (oby to nie była robota jakiegoś fana).

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2014, 20:21   #47
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Calaka bym zrobił na pewno!
Stary 29-12-2014, 20:41   #48
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

fotki robił jakis fan widac gołym okiem zabrudzone bumbery paluchami jakiegos burgera ;p
Stary 29-12-2014, 20:41   #49
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Oby to nie była tylko plotka..

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2014, 20:55   #50
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Gra zapewne będzie, czy dobrze, to nie za bardzo wg mnie. Aczkolwiek to okazja na fajną wizualnie konsole
no i ta fota to podróbka wg mnie
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2014, 21:00   #51
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Jeśli dadzą specjalną edycję konsoli, a Halo nie dostało, to będę się na nich gniewał.

Mam nadzieję, że przy Halo 5 już coś wydadzą, bo nie powiem, że wkurwia mnie ta moja porysowana
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2014, 21:35   #52
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Oczywiście, że to fanowska robota.
Stary 29-12-2014, 21:40   #53
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

gdy by nie ten barcode to dał bym się złapać

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2015, 22:23   #54
Natan93PL
Fanatyk
Natan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innych

Natan93PL's Avatar

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Reputacja: 838

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 21

Oj pograło by się w te wspaniałe Gearsy jak tylko słyszę gearsy to od razu uśmiech na twarzy i ta rozgrywka się przypomina oraz wspaniała horda wtedy w to się zagrywało godzinami dniami i latami wtedy to było granie.Łykną bym ta serie od razu.Dla mnie najlepsza mapa ewer na horde i multi to była Krwawa Jazda

http://www.avpgalaxy.net/ Serialo Men
Natan93PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2015, 22:42   #55
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Moja również, genialna prostota.
Fajnie że dali ją do "trójki", pewnie do "czwórki" również dołączą jako dlc.
Stary 11-01-2015, 11:13   #56
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

jakie tam hordy. Meczyki 16na16 z drewniakami.
Stary 11-01-2015, 17:55   #57
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Dokładnie. Piękne mecze były.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2015, 15:17   #58
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak mnie naszło i sobie przypomniałem ten montaż. Piękne czasy, jestem przeciwko tym wszystkim remasterom, ale naprawdę znów bym pograł w to ścierwo, gdyby tylko wszystko działało w multi. To latające mięso, ta brutalność, ech...

Stary 25-01-2015, 15:52   #59
Grzegorzo
Fanatyk

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Co Ci broni zagrać w Trójkę na 360?
Stary 25-01-2015, 16:03   #60
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nic, absolutnie nic, ale powolność tego sprzętu tak bardzo mnie odrzuca - nie żeby X1 był błyskawicą, daleko do tego - że taka opcja nie wchodzi w grę. Plus ekipy nie ma, a to zawsze była bardzo teamowa gra.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania