Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-06-2009, 13:23   #21
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Zmarł Micheal Jackson

Szkoda go, niektóre jego piosenki były naprawdę niezłe, a poza tym chciał jeszcze wyjść z cienia i wziąć udział w tej serii koncertów by stanąć na nogi, mimo swoich problemów zdrowotnych.
Stary 26-06-2009, 13:36   #22
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

No szkoda, niektóre kawałki tez mi się podobały ;/

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 13:36   #23
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ja tam nie słuchałem jego muzyki, ale czasami się zastanawiam po jaki uj on się wybielił? Nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.
Stary 26-06-2009, 14:53   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Informacja mnie mocno zaskoczyła i na początku trudno było uwierzyć. Kiedy jednak CNN pokazała ten filmik z karetką wyjeżdżającą z jego posesji to raczej cudu nie można się było spodziewać (powoli, spokojnie wyprowadzali samochód, nie spieszyli się).

Wiadomo, że jego osoba wzbudzała ogromne kontrowersje. Jednak ci, którzy tak po nim jadą niech wezmą pod uwagę, że jego osobowość nie mogła się normalnie ukształtować. Gwiazdą został jak miał zaledwie kilka lat, potem przyszły pieniądze i ogromna kariera. Brak normalnego dzieciństwa zrobił swoje. Nie można pochwalać tych skandalicznych zachowań (jak wystawianie dziecka za okno), ale trzeba mieć szacunek dla jego talentu. Ta cała afera z molestowaniem też jest trochę naciągana. Nie było jednak i nie ma na świecie zbyt wielu takich ikon popkultury.

Sam też jest sobie winien oczywiście. Jak ktoś chce eksperymentować z prawami natury, to nie może się to dobrze skończyć.

Szacunek dla Micheala Jacksona jako twórcy muzyki. Wielka szkoda. Wydawało się, że jeszcze jest w stanie coś zdziałać.
Stary 26-06-2009, 15:07   #25
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Wiadomo, że był tylko człowiekiem i przez to te afery i skandale. Jednak do muzyki wniósł bardzo dużo, bez niego nie byłoby tego całego g@wna pokroju B.Spears, Ludacris, NSYNC itd. On sam uczynił z muzyki pop sztukę, reszta tylko kalkowała.

Fanem Jacksona nie jestem, ale mam dla niego szacunek. Poza tym miał parę fajnych kawałków.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 17:16   #26
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Co do wybielania sie to istnieje również potwierdzona przez samego Jacksona w jednym z wywiadów teza, że chorował na bielactwo nabyte, paskudne choróbsko przez które skóra traci pigment. Pojawił się ferment, że sie wybilil i ludzie to powtarzają, bo łatwiej kupic sensację niż chorobę.
Stary 26-06-2009, 17:34   #27
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Michael był kimś więcej niż muzykiem. Człowiek który tworząc utwory typu Billie Jean, Smooth Criminal czy też Black or White ukształtował gatunek pop, czy też nawet go utworzył. Pamiętam moje młode lata dzieciństwa jak miałem film Moonwalker na VHS co to były za czasy. Fantastyczne piosenki ale te choreografie... Arcydzieło. Dzisiaj jak widzę Gagę czy też innego 50centa którzy w teledyskach najbardziej cenią sobie gołe dupy czy też jak najepszy samochód to mi sie rzygać chce. Uwielbiałem Michaela. Te wszystkie skandale nie wzięły się znikąd tak jak Wrog wspomniał nie miał normalnego dzieciństwa. 9 lat i status mega gwiazdy. Szacunek że chciał wrócić na scenę na pewno nie dla kasy, bo tej by mu starczyło na kilka żyć ale po to żeby się nam przypomnieć, pokazać że jeszcze potrafi zatańczyć, może nawet po raz ostatni pokazać Moonwalker... nikt tego nie robił tak jak on, człowiek który z samego tańca uczynił coś więcej niż sztukę. Poniższy filmik pokazuje cały jego artyzm tańca...
http://www.youtube.com/watch?v=s7MmEMrCRfc
RIP Michael
Stary 26-06-2009, 17:35   #28
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

jak tak wam go szkoda to udajcie sie od kościoła na modły czy co tam sie odprawia za swojego idola i nie zaśmiecajcie forum bzdetami
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 17:38   #29
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
jak tak wam go szkoda to udajcie sie od kościoła na modły czy co tam sie odprawia za swojego idola i nie zaśmiecajcie forum bzdetami
Wiesz co freza jebnij się w łeb umarł ktoś naprawdę wielki a ty takie coś piszesz. No ale tak nie miał podpisanej umowy z Verbatimem to go nie lubiłeś. Pewnie nawet nie kojarzysz żadnego jego melodii, tylko na ściągarce siedzisz. Wiesz co tu jest największym śmieciem na tym forum? Wiesz? Zgadnij...
ps - jeśli mam dostać 2pkt to ok nie mogę patrzeć na posty tego idioty
Stary 26-06-2009, 17:52   #30
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
sam to czynisz w co drugim poscie

Stary 26-06-2009, 17:57   #31
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
"Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników."
Stary 26-06-2009, 17:58   #32
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał snakemaycry Zobacz post
Co do wybielania sie to istnieje również potwierdzona przez samego Jacksona w jednym z wywiadów teza, że chorował na bielactwo nabyte, paskudne choróbsko przez które skóra traci pigment. Pojawił się ferment, że sie wybilil i ludzie to powtarzają, bo łatwiej kupic sensację niż chorobę.
Co do tego, że zmienił kolor skóry to jest prawda. Były nawet o tym programy w TV. Skóra na twarzy po pewnym czasie zaczęła po prostu odpadać. Nawet widziałem fotkę MJ'a bez nosa. Wkurzało mnie to, że walczył z rasizmem, sam zrobił się biały a na koniec nagrał kawałek: "Black or White" .
Jako osoby go nie lubiłem. Za muzykę jaką tworzył, mam dla niego ogromny szacunek.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 18:33   #33
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale Fighter przez to, że zmienił kolor skóry pokazał też, że kolor skóry nie ma znaczenia. Przynajmniej ja tak zawsze na to patrzyłem

Stary 26-06-2009, 20:11   #34
Max Payne
Początkujący
Max Payne Zobaczymy co z niego wyrośnie

Max Payne's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
 Janko Muzykant 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Wczoraj akurat słuchałem sporo Smooth Criminal w wykonaniu właśnie Michael'a. Nic nowego nie napiszę zapewne. Dla muzyki zrobił bardzo dużo, ale także dla medycyny(jednak zmiana koloru skóry napewno wpłynęła jakoś na rozwój tej dziedziny). Człowiek o jedynym "takim" stylu poruszania się. Szkoda, że tak młodo, ale dobrze też, że dożył tak długo.
Max Payne jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 20:28   #35
Q-Jot
Guest

Reputacja:

http://www.gram.pl/news_8gnjGOC7_Mic...opu_i_gry.html
Polecam wszystkim tego newsa .Pokazuje jak można postrzegać życie Michaela z perspektywy gracza . Teraz Frezer będziesz wiedział dlaczego ten temat jest na forum o grach .Michael też występował w grach .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 21:22   #36
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 

http://www.youtube.com/watch?v=ZkGOiS75Lwk&translated=1 - Co pare sekund komentarze.
Ja dodam od siebie ze nie raz go sluchalem i niezapomne dlugo go.
Stary 26-06-2009, 21:39   #37
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41

Cytat:
Napisał KuJot Zobacz post
http://www.gram.pl/news_8gnjGOC7_Mic...opu_i_gry.html
Polecam wszystkim tego newsa .Pokazuje jak można postrzegać życie Michaela z perspektywy gracza . Teraz Frezer będziesz wiedział dlaczego ten temat jest na forum o grach .Michael też występował w grach .
Poszukajcie
Michael Jackson's Moonwalker - Angry Video Game Nerd
HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 22:02   #38
adek goku
Początkujący
adek goku Wkroczył na dobrą drogę

adek goku's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hall of Fame n00b Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 6

Szkoda że zmarł , ten świetny król Popu . Jak byłem mniejszy lubiłem sluchac jego niektore nagrania , a teraz jak juz go nie ma to tak jakos smutno :/ .[*]

Nasze serca biją za Śląsk , słyszy cała Polska , że jesteśmy z drużyną Swą , żyjemy dla Śląska !!!
adek goku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 22:08   #39
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cały dzień na MTV i VH1 można było posłuchać jego najlepszych kawałków. Zawsze lubiłem włączyć sobie coś Michaela ale dzisiaj jakoś tak inaczej brzmi
Stary 26-06-2009, 22:21   #40
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Fanem Micheala nie jestem. Mój brat był.

Szkoda naprawde, ale on tak na prawde umarł już dawno, okrył sie złą sławą w tych czasach (wiecie o co chodzi).
Jego piosenki mają w sobie to "coś" że mi sie podobają. Nie wiem co ale naprawde zawsze przyjemnie mi sie ich słuchało.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania