Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-01-2010, 02:28   #21
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: iPad

Starzy ludzie są śmieszni.

Nie chciałem tutaj nikogo obrażać, ale twoje teksty nie są w ogóle obiektywne. Wszystkie obecne telefony typu Samsung Omnia ŚCIĄGAJĄ Z IPHONE'a. Sam tego nie rozumiem, mogliby przecież dalej robić telefony ze zwykłą klawiaturą, ale nagle każdy chce uszczknąć trochę popularności iP choćby wstawiając do swojego produktu dotykowy ekran. Nie wiem czemu tak się doje.bałeś do tych mmsów, ale tak jak pisze królik były one jednym z pierwszych update'ów iP- dobrze, że producent zauważa błędy i je naprawia, prawda?

Sprawa obsługi i aplikacji. W ŻADNYM telefonie nie widziałem tak sprawnej obsługi internetu. Przeglądarkę jak na takie małe urządzenie obsługuje się bardzo dobrze, reszta rzeczy jak choćby e-mail jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Nigdzie nie napisałem, że to jest właśnie sedno innowacyjności iP, wspomniałem tylko o jakości tych usług. Co do mp3- miałem do czynienia z różnym sprzętem i tak- nawet czytałem niektóre fora audiofilskie. Pomijając fanatyków, którzy wydają nawet na przenośny sprzęt grube tysiące, iPod i iPhone jest oceniany jako jeden z najlepszych "masowych" grajków. I nie powiesz mi, że odtwarzacz Sony (jedyna słuszna firma) jest lepszy od któregoś Cowona czy iRivera (iP też zresztą nie, ale w parze z moimi Sennheiserami gra na tyle dobrze, że nie mam za bardzo się do czego przyczepić).

Mam w ogóle do ciebie takie pytanie- miałeś kiedyś w dłoni Toucha/ iPhone'a? Ja od pierwszego kontaktu z tym urządzeniem byłem bardzo pozytywnie zaskoczony sprawnością, szybkością i intuicyjnością obsługi. A akcelerometr, zajebiasczo wyraźny ekran multitouch i to wszystko upchane w takich małych wymiarach (od 3g) to przecież żadne cuda techniki...

Masz rację, Apple nakłada dużą marżę ze względu na to, że na produkcie widnieje ich jabłuszko. Ale zastanówmy się- kto robi podobnie? Powiedz mi czym różni się seria VAIO od innych laptopów? Zapewne odpowiesz, że jakością. Tak samo jest z Apple. Najpierw miałem Toucha, teraz mam iP 3g i nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jakości tych produktów. Nawet z pudełka po zakupie się to to przyjemnie wyjmuje.

Nie rozumiem twojego zamiłowania do targania ze sobą kilku urządzeń naraz. Według mnie lepiej jest mieć wszystko w jednym jeżeli nie ucierpi na tym jakość żadnego z elementów.

Ja również nie życzę sobie żebyś mnie obrażał. To, że jesteś parę lat starszy, nie zobowiązuje mnie do tego abym miał do ciebie szacunek. Nie rozumiem dlaczego to, że sam zarabiasz na swoje zabawki ma być dla ciebie powodem do jakiejś tam wyższości. To, że ludzi podejmujących dyskusję z twoimi poglądami nazywasz 'rozpieszczonymi synusiami' świadczy jedynie o twoim braku argumentów i chęci odgryzienia się korzystając z ułomnych przytyków w stylu nastolatka. Jakie znaczenie ma to w jaki sposób nabyłem iPhone'a? To tak jakby kłóciło się dwóch przedszkolaków i nagle pada pseudoargument "a ty jesteś gruby".

A co do, jak się wyraziłeś "pojazdów"- z zamierzenia są one suche, ponieważ są one dostosowane do twojego rozumienia ironii. Odbierając je na poważnie pokazujesz tylko jak bardzo masz klapki na oczach w stosunku do dóbr materialnych, które nabyłeś dzięki własnej pracy. Pokazuje to też, że zamiast pogadać na luzie z kilku głupot wymyślonych na szybko potrafisz zrobić aferę. Odpowiadanie agresją słowną na czyjeś przytyki to ewidentny brak dystansu i samokrytyki z twojej strony. Chłop w średniowieczu też zamiast porozmawiać wolał złapać za kosę.

Ostatnio edytowane przez kubek : 29-01-2010 o 03:13
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 03:49   #22
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Moim zdaniem nie ma sensu się kłócić, gdyż nie mam zamiaru przekonywać kogoś do mojego zdania - akurat zawsze lubiłem mieć przy sobie wiele sprzętu jednocześnie, bowiem uważam, że jest to bardziej praktyczne. Nie spodobało mi się natomiast, że ty próbowałeś narzucić komuś swoje zdanie - wyśmiewając inne produkty [''komunijny odtwarzacz''] i wywyższając telefon, który taki genialny wcale nie jest. Dlatego pominę część, w której znowu rozpływasz się nad gadżetami Apple [bo nie mam siły przekonywać fanboja z klapkami na oczach, że się myli, bo konkurencja oferuje to samo, jak nie lepiej, a na dodatek taniej [to tak, jakby Hosena przekonywać, że na padzie od pleja da się grać w FPSy]], zresztą jak przeczytałem '' Nawet z pudełka po zakupie się to to przyjemnie wyjmuje.'' to zrobiło mi się niedobrze.

Cytat:
Ja również nie życzę sobie żebyś mnie obrażał. To, że jesteś parę lat starszy, nie zobowiązuje mnie do tego abym miał do ciebie szacunek. Nie rozumiem dlaczego to, że sam zarabiasz na swoje zabawki ma być dla ciebie powodem do jakiejś tam wyższości. To, że ludzi podejmujących dyskusję z twoimi poglądami nazywasz 'rozpieszczonymi synusiami' świadczy jedynie o twoim braku argumentów i chęci odgryzienia się korzystając z ułomnych przytyków w stylu nastolatka. Jakie znaczenie ma to w jaki sposób nabyłem iPhone'a? To tak jakby kłóciło się dwóch przedszkolaków i nagle pada pseudoargument "a ty jesteś gruby".
Nie spodobał mi się ten dziecinny pojazd po moim sprzęcie, dla którego kiedyś musiałem wstawać dziennie o siódmej i zapierdalać kilka godzin w jakiejś dennej robocie. Dlatego odgryzłem się mówiąc o ''rozpieszczonym bachorze'', gdyż nie będzie mi jakiś fanboj, który świata poza swoim drogim telefonem nie widzi, podskakiwał.

Ostatnio edytowane przez juve26 : 29-01-2010 o 04:13
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 06:43   #23
Mandzur
Nowy
Mandzur Zobaczymy co z niego wyrośnie

Mandzur's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć

Talking Odp: iPad

juve26 + qb3k
Stary 29-01-2010, 09:47   #24
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

co do mms to nie łabdejt dal taka mozliwwosc tylko jak Q-Jot napisal scena (oficjalnie z tego co wiem dalej nie ma mmsow oficjalnie na pierwszym iPhone) a czytajac wypociny juve sie opsmarkalem ze smiechu to juz trzeba byc (tu sobie wstawcie okreslenie jakie wam pasuje ) tekie bzdury wypisywac to wyglada tak jak bys gdzies sie naczytal jakis szmatlawcow typu fakt a teraz sie tu pocisz ze by to przepisac daj Pan spokuj powiem krutko w dupie byles gowno wiesz i widziales

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 29-01-2010 o 09:53
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 10:17   #25
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Nikt nikogo nie przekona do swoich racji przecież, ale kwa troche kultury by się zdało, luudzie.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 10:26   #26
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

po za tym ile sie nie myle to temat jest o iPad co zreszta twierdze ze jest zbednym gadzetem ale poprostu juve wypisuje bzdece od co chociazby wtopa z mmsami ewidetnie widac ze JEDYNIE naczytal sie bajek nie majac stycznosci z produktami z logo nadgryzionego jablka powiem jeszcze ze mam mmsy i co i nic moze z 5 wyslalem wole wyslac email
a juve ja wcale Cie nie przekonuje niekupuj nic co ma logo apple nie warto

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 29-01-2010, 11:19   #27
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
'' Nawet z pudełka po zakupie się to to przyjemnie wyjmuje.''
100% prawdy - apple ma w rzici ochronę środowiska - ich sprzęt zawsze zapakowany jest w najwyższy jakościowo, ślicznie wylakierowany karton. Do tego w środku też jest wszystko fajnie przemyślane...

Jak facet w sklepie przyniósł z magazynu moje Vaio to pomyślałem "o ku**a co to jest?" (cytat z hitu) - odzysk ze srajtaśmy z chin, a nie karton!

qbek wiesz czym się różni Vaio od innych notebooków - tym że najwięcej kopiuje od MacBooka(Pro). Od designu po samą funkcjonalność.

Wczoraj w TV i w radiu było głośno o iPad - wszystkie 3 kobiety u mnie w domu były prezentacją na apple.com zachwycone
Dla mnie jak pisałem wczoraj w shoucie - iPad jest tylko lanserskim gadżetem dla zaspokojenia konsumpcji na jakiś czas - ja nie widzę w nim żadnego pożytku dla siebie. Wystarczy dobry smartfon i notebook.

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 29-01-2010 o 11:21
SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 16:06   #28
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał malysobol Zobacz post
po za tym ile sie nie myle to temat jest o iPad co zreszta twierdze ze jest zbednym gadzetem ale poprostu juve wypisuje bzdece od co chociazby wtopa z mmsami ewidetnie widac ze JEDYNIE naczytal sie bajek nie majac stycznosci z produktami z logo nadgryzionego jablka powiem jeszcze ze mam mmsy i co i nic moze z 5 wyslalem wole wyslac email
a juve ja wcale Cie nie przekonuje niekupuj nic co ma logo apple nie warto
To się zdecyduj, czy zaliczyłem wtopę, czy nie. Bo najpierw piszesz, że pierwszy iP ciągle nie posiada oficjalnego wsparcia funkcji MMS, tylko trzeba sobie nielegalnie złamać telefon, a za chwilę piszesz, że zaliczyłem wtopę, bowiem byłem przekonany, iż producent takiej funkcji nie dał. Jak się zdecydujesz, to napisz.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 16:14   #29
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Moim zdaniem nie ma sensu się kłócić, gdyż nie mam zamiaru przekonywać kogoś do mojego zdania - akurat zawsze lubiłem mieć przy sobie wiele sprzętu jednocześnie, bowiem uważam, że jest to bardziej praktyczne. Nie spodobało mi się natomiast, że ty próbowałeś narzucić komuś swoje zdanie - wyśmiewając inne produkty [''komunijny odtwarzacz''] i wywyższając telefon, który taki genialny wcale nie jest. Dlatego pominę część, w której znowu rozpływasz się nad gadżetami Apple [bo nie mam siły przekonywać fanboja z klapkami na oczach, że się myli, bo konkurencja oferuje to samo, jak nie lepiej, a na dodatek taniej [to tak, jakby Hosena przekonywać, że na padzie od pleja da się grać w FPSy]], zresztą jak przeczytałem '' Nawet z pudełka po zakupie się to to przyjemnie wyjmuje.'' to zrobiło mi się niedobrze.

Nie spodobał mi się ten dziecinny pojazd po moim sprzęcie, dla którego kiedyś musiałem wstawać dziennie o siódmej i zapierdalać kilka godzin w jakiejś dennej robocie. Dlatego odgryzłem się mówiąc o ''rozpieszczonym bachorze'', gdyż nie będzie mi jakiś fanboj, który świata poza swoim drogim telefonem nie widzi, podskakiwał.
Nie wiem gdzie ty widzisz "fanbojstwo". Wymieniam racjonalne argumenty przemawiające za danym produktem, a ty to nazywasz "fanbojstwem gadżetów Apple", gdzie w superlatywach odnoszę się tylko do iPhone'a i iPoda, gdyż nie miałem okazji korzystać z żadnego MacBooka czy Maca. Z tego co piszesz wynika, że niestety to ty jesteś "fanbojem", gdyż darzysz swój sprzęt, na który ciężko zarabiałeś, jakimś większym, nazwijmy to, uczuciem, przypisując do niego dodatkową, nader subiektywną wartość. W tym wypadku z twojego "argumentu" o "rozpieszczonym bachorze" przewagę czerpię ja. Nie, nie musiałem pracować na iP i myślę, że pozwala mi to na bardziej obiektywną niż twoja opinię. Ja też nie mam zamiaru przekonywać cię do mojego zdania, ale nie pozwolę też, aby ktoś pisał wierutne bzdury na temat czegoś co akurat dobrze znam i wiem jakie jest.

Dla rozładowania atmosfery

Ostatnio edytowane przez kubek : 29-01-2010 o 16:20
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 17:31   #30
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

juve dalo sie wysylac mmsy i to powinno Ci wystarczyc,a czy iPhone pierwszej generacji w posiadaniu Polskich userow sa legalne ? Pytanie do juve

Stary 29-01-2010, 17:35   #31
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Skończcie, ostrzegam.
Stary 29-01-2010, 18:57   #32
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobrze, el presidente- dj maso.
Stary 29-01-2010, 20:38   #33
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

W sieci krazy plotka, że iPad nie ma multitaskingu. Prawda li, to? To znaczy, że nie bedzie mozliwosci sluchania jednoczesnie muzyki i korzystania z edytora tekstu? Nie chce mi sie w to wierzyc.

iPad mnie interesuje, musze korzystac z strasznie duzej ilosci zdjec i plansz z prezentacji. Nawet na laptopie jest to meczace. Ten iPad byłby dla mnie doskonałym rozwiazaniem. Na mniejsza skale, w tej funkcji sprawdza sie nawet iTouch.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2010, 10:14   #34
Mandzur
Nowy

Mandzur's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...USA-26520.html

FAIL...
Stary 30-01-2010, 13:49   #35
InFeS
Znajomy
InFeS Wkroczył na dobrą drogę

InFeS's Avatar

Miasto: Kalisz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Promotor Słuchacz 360 stopni Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 4

Fail to jest dopiero teraz "500 - Internal Server Error". Zobaczyłem co nowe dzieło Apple potrafi
Stary 31-01-2010, 23:36   #36
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Plotki sie sprawdzily. iPad nie bedzie wspieral multitaskingu. Takze nie bedzie mozliwosci jednoczesnego przegladania internetu i sluchania muzyki. OLO. Zycze im powodzenia, tego wymyslu Apple napewno nie kupie.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2010, 02:55   #37
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał shinian Zobacz post
Plotki sie sprawdzily. iPad nie bedzie wspieral multitaskingu. Takze nie bedzie mozliwosci jednoczesnego przegladania internetu i sluchania muzyki. OLO. Zycze im powodzenia, tego wymyslu Apple napewno nie kupie.
Na iPhonie się da, to i tutaj pewnie.
Stary 01-02-2010, 06:26   #38
Mandzur
Nowy

Mandzur's Avatar

Lista Osiągnięć

Shinian - mógłbyś podać źródło na którym opierasz swoje zdanie?
Jakoś nie chce mi się wierzyć że multitasking nie zagości na Ipadzie...
Pozdr.
Stary 08-02-2010, 13:36   #39
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Skoro obecnie Ipod touch/Iphone maja multitasking, to ipad tym bardziej powinien go mieć.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2010, 00:16   #40
Q-Jot
Guest

Reputacja:

http://www.apple.com/ipad/guided-tours/
Świetnie przedstawione i wielce zachęcające .Mnie kupili i myślę ,że za blisko tysia będę brał .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania