Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-01-2010, 20:09   #1
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie House M.D.

Taki nowo utworzony dział poprostu zasługuje na temat o przygodach tego antypatycznego lekarza

Ktoś jeszcze tutaj oglada ten serial? U mnie na wydziale ogladanie perypetii Gregor'ego to jedna z najpopularniejszych metod spedzania wolnego czasu.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 20:12   #2
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie Odp: House M.D.

Ja mogę o sobie powiedziec , że jestem uzależniony od przygód Gregor'ego . Chwilowo jestem po obejrzeniu 3 odcinków szóstego sezonu i ciągle mi mało.
Stary 29-01-2010, 20:16   #3
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Właśnie zasysam pierwszy sezon i zobacze o co wielkie halo .Ze 2 odcinki na TVP2 widziałem i było ok .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 20:16   #4
InFeS
Znajomy
InFeS Wkroczył na dobrą drogę

InFeS's Avatar

Miasto: Kalisz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Promotor Słuchacz 360 stopni Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 4

A ja już od dawna dawna jestem na bierząco Luke86PL, uwierz nie zawiedziesz się i dalej. Co jak co, ale House nawet po 5 sezonach dalej trzyma poziom i w 6 jest równie ciekawie, zabawnie itd
Stary 29-01-2010, 20:28   #5
shinian
Uzależniony

shinian's Avatar

Lista Osiągnięć

Stwierdziłbym raczej, że wrócił do formy. Ostatni sezon był nijaki (z wylaczeniem finalu). Wczesniej tez nie bylo zbyt różowo, casting na współpracowników nie przypadł mi do gustu, cut-throat-bitch oddziałowywała negatywnie na skołatane nerwy.

No i w 4tym sezonie wiekszosc wstepnych diagnoz dyferencyjnych opierala sie na lupusie. To był tani chwyt.

Interesuje mnie ilu konsultantów medycznych pomaga scenarzystom w ich pracy. W tym roku mam miedzy innymi immunologie i liczba permutacji rzadkich objawów mało popularnych schorzen wystepujacych w serialu doslownie scina z nog.

Veni. Vidi. Vici.
Stary 29-01-2010, 20:37   #6
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Jaką macie pewność ,że wszystkie dolegliwości występujące w serialu istnieją naprawdę ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2010, 20:46   #7
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

House jest jednym z tych seriali, w którym jak przegapisz 1,2,5,8 albo 10 odcinków to nie stracisz niczego poza paroma przypadkami. Wg. mnie jedynym wartym uwagi sezonem, jest ten najnowszy, 6 podajże. No i sezon w którym była "13", bo fajna dupa z niej.
Stary 29-01-2010, 20:47   #8
shinian
Uzależniony

shinian's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Jaką macie pewność ,że wszystkie dolegliwości występujące w serialu istnieją naprawdę ?
Tutaj masz liste odcinków z finalnymi diagnozami. Te schorzenia wystepuja w przyrodzie:P http://www.ficgs.com/List-of-House-M...des-f2426.html

Veni. Vidi. Vici.
Stary 29-01-2010, 20:52   #9
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
House jest jednym z tych seriali, w którym jak przegapisz 1,2,5,8 albo 10 odcinków to nie stracisz niczego poza paroma przypadkami. Wg. mnie jedynym wartym uwagi sezonem, jest ten najnowszy, 6 podajże. No i sezon w którym była "13", bo fajna dupa z niej.
[SPOJLER]W szóstym też jest[/SPOJLER] Ja właśnie jestem po obejrzeniu wszystkich odcinków sezonu 3,4,5 i 6 (wszystkich które wyszły, czyli bodajże 9). Serial jest fajny bardzo szczególnie najnowszy sezon Wkurza mnie tylko, że diagnozę stawiaj zawsze w 38-39 minucie
Stary 29-01-2010, 21:29   #10
InFeS
Znajomy
InFeS Wkroczył na dobrą drogę

InFeS's Avatar

Miasto: Kalisz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Promotor Słuchacz 360 stopni Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Habit75 Zobacz post
diagnozę stawiaj zawsze w 38-39 minucie
Pod samą końcówkę, no musi trzymać w napięciu ^^ Swoją drogą też zawsze na początku pokazywana jest osoba która będzie leczona i zawsze nie pierwsza a druga osoba ma jakieś problemy poważne.

@kroolik37
Cytat:
którym jak przegapisz 1,2,5,8 albo 10 odcinków to nie stracisz
No to nie oglądaj skoro tak twierdzisz. Bo nie chce mi się tłumaczyć takim ... dlaczego przegapienie choć jednego odcinka dość często ma znaczenie(prędzej czy później).
Stary 29-01-2010, 21:35   #11
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał InFeS Zobacz post
No to nie oglądaj skoro tak twierdzisz. Bo nie chce mi się tłumaczyć takim ... dlaczego przegapienie choć jednego odcinka dość często ma znaczenie(prędzej czy później).
a czy ja napisałem, że oglądam?
takim co?
i jakie ma znaczenie ajnsztajnie?
Stary 29-01-2010, 22:23   #12
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Oglądam czasami jak w TV leci, serial daje rade, przy niektórych odcinkach naprawdę można się pośmiać z ciętych ripost house'a. Według mnie warto obejrzeć, ale chyba lepsze "kalifornikejszyn".
Stary 30-01-2010, 00:20   #13
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

http://www.youtube.com/watch?v=alFinOymdn8Jedna z najlepszych scen.

Lub:
http://www.youtube.com/watch?v=WmBrEQ6Kh9o

Ostatnio edytowane przez kubek : 30-01-2010 o 00:23
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2010, 22:01   #14
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Sarkastyczny egocentryk .Cham .Indywidualista .Mizantrop .Po pierwszych 5 odcinkach pierwszego sezonu jestem na tak .Czujemy do siebie miętę .Skłaniam się ku 6 sezonowej przyjaźni .Foxowi udało się zrobić przyzwoity serial .Myślałem ,że tylko Showtime potrafi .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2010, 22:09   #15
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowy ep miecie. Tyle powiem.
Stary 02-02-2010, 23:57   #16
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Obejrzałem 10 odcinków 1szego sezonu i nuda .Ciągle to samo ,w 40 minucie wszystkie teorie obracają się o 180stopni i nagle wynika właściwa diagnoza ,a niektóre pomysły są totalnie nieracjonalne ,jakby House był jasnowidzem (kolesiowi się przysnił kot ,który zmarł to House go kazał wykopać i znalazł mu w brzuchu termita i wiadomo było ,że gość zaraził się od termita chorobą ) .Czasem myślę "no ***** nie jestem idiotą już bym wolał dr Quinn oglądać" .Czy to pierwszy sezon tak ssie pałę ,czy ten serial będzie mnie tak przytłaczał swoją przewidywalnością ,nieracjonalnością i zażenowaniem ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2010, 00:28   #17
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

A nie mówiłem?
Najlepiej załatw sobie 5 i 6 sezon. Jedyne warte uwagi.

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 03-02-2010 o 00:30
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2010, 00:46   #18
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Drugi sezon trochę lepszy, ale tak czy siak jest to najbardziej przewidywalny i przereklamowany serial ever. Sceny, w których postać drugoplanowa coś gada, a Hałs nagle wyłazi z pomieszczenia, zostawiając tamtą osobę z 'wtf' na ustach, przyprawiają mnie o facepalma. A riposty i cięte gadki to ja na poczekaniu wymyślam lepsze.

Ostatnio edytowane przez juve26 : 03-02-2010 o 00:50
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2010, 01:09   #19
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
A riposty i cięte gadki to ja na poczekaniu wymyślam lepsze.
Nie.

House to zaje.bisty serial żeby obejrzeć "e, nudzę się to sobie zapuszczę". Prosta, pełna humoru i chamstwa rozrywka. Jak igrzyska w starożytności. Pragnę mięsa, niezbyt skomplikowanego i dosadnego dowcipu i w każdym odcinku House takim przypierdala. Ja jestem kontent.
Stary 03-02-2010, 22:39   #20
Q-Jot
Guest

Reputacja:

To co ,mam olać 2 sezon i od razu brać 5 ,czy coś ciekawego tam się zdarzy ?Narazie to są takie trefne choroby ,jakieś krwotoki i niewydolności a ja chcę coś takiego ,jak kiedyś na TVP2 widziałem ,co kolo ciągle prawdę mówił, nie potrafił kłamać
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania