Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-06-2010, 15:46   #1
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Sniper Ghost Warrior (osiągnięcia)

Produkcja ciekawa z dwóch powodów:

1) po raz pierwszy od czasów Sniper Elite można grać jako prawdziwy (mniej więcej, pamiętajmy, ze to wszystko wirtualna rozrywka) snajper;

2) grę tworzy City Interactive...tak, tak, ci sami od masowo produkowanych crapów i średniaków na PC, które się walają za szybami kiosków Ruchu. Najlepsze jest to, że ta akurat produkcja nie zapowiada się źle (względnie spory budżet, ponadto City od jakiegoś czasu wypuszcza właśnie raczej średniaki niż crapy, a co więcej- część z tych średniaków jest nawet "średnio-dobra").

A oto lista achievów wygrzebana z czeluści Sieci:

http://www.succesfull.fr/index.php?o...l=en&JeuID=880

Nawet sporo punktów za multi, ale przynajmniej achievy sprowadzają się do esencji rozgrywki: wygrywanie i fragowanie (karabinami snajperskimi oczywiście).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 16:52   #2
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Domyślnie Odp: Sniper Ghost Warrior (osiągnięcia)

Może być fajna gierka i prościutki calak, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Dzięki za link.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 16:54   #3
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Osiągnięcia za multi jak zwykle mi sie niepodobają, ale i tak kupię ze względu na cenę (120 zł cena dystrybutora, na stronie Empika widziałem za 90 zł), kraj produkcji (growy patriotyzm jak u mnie obecny od dawna) oraz fak, że po trailerach, screenach i gameplayach bardzo mi się Snajper podoba.
Stary 09-06-2010, 16:59   #4
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Dobrze, Snajpa forever! Gra prościutka, calaka szybko można zdobyć. Gra może być fajna,ale się przekonamy.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 17:32   #5
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

patrzac na osiągnięcia ustawkowicze będa krecić nosem 2000 killi to sporawo, no i nie wiadomo jak bedzie wyglądał poziom hard w takiej grze moż być cięzko, w każdym razie ja czekam na Snipera i sprawdze na 100%
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 17:36   #6
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

2000 w grze tego typu to mało (małe mapy, "statyczny" gameplay nie chce pisać kamperski ), widziałem 2 filmy z multi i tak to się dało odczuć.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 09-06-2010 o 17:43
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 18:45   #7
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
patrzac na osiągnięcia ustawkowicze będa krecić nosem 2000 killi to sporawo, no i nie wiadomo jak bedzie wyglądał poziom hard w takiej grze moż być cięzko, w każdym razie ja czekam na Snipera i sprawdze na 100%
2000kili to dla ciebie sporo? Bym nie powiedział...

Stary 09-06-2010, 21:00   #8
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Jeśli trzeba tak na nie pracować, jak na filmikach, kombinując z opadaniem kuli, wiatrem itp. to może chwilę zająć. Choć znając życie, jeśli tak będzie, to wszyscy z nożami będą latać.
Stary 09-06-2010, 21:06   #9
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Kurka pierwszy raz słyszę o tym tytule ale łykam to jak młody pelikan.
Stary 09-06-2010, 21:39   #10
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Metoda PL Zobacz post
Dobrze, Snajpa forever! Gra prościutka, calaka szybko można zdobyć. Gra może być fajna,ale się przekonamy.
Ja nie wiem czy na najwyższym poziomie trudności, gdzie trzeba będzie się obejść bez jakiejkolwiek pomocy przy kalkulowaniu toru lotu pocisku, gdzie wykrycie pewnie w 9 przypadkach na 10 oznaczać będzie 'last checkpoint" będzie łatwo.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 09-06-2010, 21:43   #11
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  

hmm raczej nie powinno być w takiej grze problemów z hardem (trzeba umieć grac na stealth) a multiplayer z 2k killsami będzie nuuudny

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 21:55   #12
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
hmm raczej nie powinno być w takiej grze problemów z hardem (trzeba umieć grac na stealth) a multiplayer z 2k killsami będzie nuuudny
Obawiam się, że samo stealth nie wystarczy właśnie ze względu na konieczność oddawania precyzyjnych strzałów na znaczące odległości z uwzględnieniem tych czynników.
Pamiętam jak zabrałem się za Sniper Elite i pomimo, nieskromnie napisawszy, bycia ekspertem od skradanek, tamta gra była dla mnie niezłym wyzwaniem (choć, podobnie jak w Hitmanie, podejście "na pałę" też było możliwym rozwiązaniem).

Nie zdziwiłbym się też, gdyby, po podniesieniu stanu zaalarmowania wrogów nabywali oni zdolności rentgenowskiego przeczesywania wysokich traw i zarośli na odległość 100m niczym w pierwszym Far Cry (PC). Przy tak zrealizowanym "stealth" to "se można" (nawet jak się SC Chaos Theory na 100% łyka w jeden wieczór).

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 09-06-2010 o 22:17
Stary 09-06-2010, 21:59   #13
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

prawdopodobnie będzie ciężko ubić kogoś z bliska ,ale jak nie będą rzucać 10 granatów na sekundę to da radę. Problemy ze sniper elitem miałem w pierwszych 3 misjach zanim nauczyłem się grac tutaj pewnie będzie podobnie.

Stary 09-06-2010, 22:05   #14
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

A wieta pany jaki jest rekord killa snajperskiego? W sensie odległości ?

2430m
Stary 09-06-2010, 22:09   #15
FireFlow
Fanatyk

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
A wieta pany jaki jest rekord killa snajperskiego? W sensie odległości ?

2430m
to dane z 2002 roku , aktualny z 2010 to ten

Najdłuższy potwierdzony strzał śmiertelny to dziś 2 475 metrów ( 8,120 stóp, 1,54 mili). Oddany został przez Kaprala Craig Harrison, strzelca wyborowego z Wielkiej Brytanii, w 2010 roku w czasie wojny w Afganistanie. Kapral oddał ten rekordowy strzał z broni Accuracy International L115A3.

Stary 09-06-2010, 22:16   #16
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie chce mi się teraz tego szukać, więc się z lenistwa spytam:

w którym rekordzie (obecnym czy tym z 2002 roku) doszło do tego, że strzelec spudłował za pierwszym razem i zamiast w "baniak" przeciwnika trafił w baniak... w jego ręku (z wodą, albo inna cieczą)? Czy może chodzi o zupełnie innym przypadek?

Stary 09-06-2010, 22:48   #17
EvilGearPL
Początkujący
EvilGearPL Wkroczył na dobrą drogę

EvilGearPL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Nie poszli na łatwiznę. Myślałem, że dadzą takie osiągnięcia, żeby się gra sprzedała w większych ilościach. Ale tak poza tym to naprawdę wieżę w tą grę od CI. Piękna grafika i ''campowanie w dobrym wydaniu''(cytat producenta) to może być to. Cóż ja czekam na pierwsze recenzje i jeśli będzie w granicach 7/10 fru do sklepiku. I cena przystępna... ;p
EvilGearPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2010, 23:34   #18
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  

Nie wiem dlaczego, ale jak tylko zauważyłem, że grę robi city interactive stwierdziłem że to będzie śmieć. Zobaczymy po recenzjach, bo na pierwszy rzut oka wygląda całkiem, całkiem. Jeżeli im się uda stworzyć naprawdę fajną gierkę to mile mnie zaskoczą w co wątpię, ponieważ większość z ich gier to kaszany.

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2010, 01:01   #19
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakby co premiera jest 25 czerwca.

Stary 10-06-2010, 07:39   #20
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Ja czekam na tą grę z wywieszonym jęzorem. Osiągnięcia łatwiutkie. Widziałem filmiki z gameplayem i jest nieźle.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania