Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-06-2010, 16:18   #1
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie PlayStation Plus

Hejka na liście moich znajomych pojawiły się już pierwsze złote plusy przy nickach.

Czy poza darmowym (tzn. ujętym w abonamencie) stuffem z PS Store, płatny dodatek daje coś więcej?

Za cenę 20pln na miesiąc to trochę za mało, nie uważacie? Z całej oferty,cktóra teraz jest ujęta w Plusie fajny jest tylko WipeOut HD i dodatki do KZ2, jeśli ktoś nie ma. Reszta mnie nie interesuje.

Ja byłbym chętny gdyby usprawnili Dash o funkcje brakujące względem X360. Na razie wg mnie trochę lipny deal.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2010, 16:54   #2
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: PlayStation Plus

Lipny bo każdy już ma te gry. Po drugie skończy ci się subskrypcja to gry przestają działać. Poza tym za te 200zl wole sobie kupić pare uzywek bo jakieś tapety, avatary i pierdoly to mnie wcale.

Może się to rozwinie ale narazie olewam temat.
Stary 30-06-2010, 18:03   #3
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

A ja skorzystałem, bo i Wipeouta HD i LBP nie posiadałem/nie grałem. Aczkolwiek szału - na razie, to nie ma. Mam nadzieję iż w przyszłych miesiącach, PS+ rozwinie się trochę bardziej, cobym nie żałował tych pieniędzy. Zobaczymy.
Stary 30-06-2010, 18:22   #4
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Mnie sie usluga podoba, dobry deal. Nie wszystkie gry, ktore sa rozpisane na obecne dwa miesiace, mam w swojej kolekcji. A nawet, jezeli jakies beda sie w przyszlosci dublowac, to nic wielkiego. Za 200 zlotych dostajemy contentu za 1000, na tym nie mozna sie przejechac
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2010, 21:23   #5
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Jakoś na razie to, to całe PSN+ do mnie nie przemawia, ani to ciekawych gier nie ma w tym, czy następnym miesiącu, ani jakiś konkretnych DLC, bo jeden z podajże 3 DLC do KZ2, to wg. mnie nie porozumienie. Lepiej od razu wrzucić wszystkie do jednego packa, a nie jak zapewne będzie to rozłożone, na parę miesięcy.
Stary 30-06-2010, 21:44   #6
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

No z tym packiem do KZ przegięli.

Ludzie którzy dużo kupują na PSS widzą w tym dobry deal ale czy nie lepiej zrobić zrzutkę w kilka osób? Raz w miesiącu - kupujesz to co chcesz, a nie cieszysz się z tego co ci rzucą.

Ja na płatną usługę mogę się skusić jeśli wrzucą (płatny) voice chat analogiczny do X360. Na grupie mi nie zależy, wystarczy 1on1 niezależny od tego co każda z osób robi w danej chwili na PS3.

W ogóle to na PS+ powinni od razu wrzucić GT5: P i Tekken5 DR. Widać że Sony kasy szuka.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2010, 22:53   #7
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
ale czy nie lepiej zrobić zrzutkę w kilka osób? Raz w miesiącu - kupujesz to co chcesz, a nie cieszysz się z tego co ci rzucą.

o to, to. Masz taniej, to co chcesz i na zawsze
Stary 30-06-2010, 23:05   #8
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

dla mnie ten cały PSplus to padaka, nie ma czata głosowego ani grup z czym do ludzi za co oni chcą brać kase ? inna sprawa że i tak bym nie kozystał bo siedze na x360 i płace za golda bulenie za dwie usługi to przesada, fakt narazie słabo zaczeli ale potem i tak każdy powazny gracz bedzie musiał bulić na bank za PSplus, beda dema wcześniej i bety potem inne rzeczy bedą odbierac na rzecz PSplus i odbieranie możliwosci dzielenia sie grami o ile juz tak nie ma ? pamietam czasy kiedy różnica miedzy goldem a silver miała polegac na możliwości grania w multi a dzisiaj co mamy ? dema i bety są dużo wcześniej dla goldów do grupy znajomych nie wejdzesz bez golda promocje na DLC i Arcadówki tylko dla golda, to samo bedzie na PSN tylko małymi kroczkami żeby nie zirytować graczy, tak to działa panowie hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 30-06-2010 o 23:10
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2010, 23:37   #9
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Tylko chat niezależny od gry to do mnie by przemówiło ,chociaż ta ikonka przy nicku niezdrowo kusi , a co do tych gier i to i tak co chce kupuje ,nie patrząc na cenę... a dema hoho , mój 2,5 leti PeSek(40gb) nie pociągiagą ich zbyt dużo, wsumie to ich wogóle nie ściągam,bo poco ... jak i starsze GameSave musze usuwać bo nie starcza pamięci ...ech...
Stary 01-07-2010, 02:57   #10
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

A problem jakis wymienic hdd na większy?
Stary 01-07-2010, 04:15   #11
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Nie ma szału z PS Plus - zobaczymy co dalej będzie, na razie mało zachęcajce dla mnie ;P

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2010, 11:52   #12
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
A problem jakis wymienic hdd na większy?
A w jakiej cenie są bo się nie oriętuje??
Stary 01-07-2010, 13:11   #13
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Sprawdź sobie na allegro.
Stary 03-07-2012, 15:49   #14
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

http://www.ppe.pl/news-16509-Deus_Ex...za_darmo!.html
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2012, 15:16   #15
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 

PSN+ staje się w moich oczach coraz bardziej opłacalne i o wiele atrakcyjniejsze niż abonament Gold na xboxlive. Wolę wydać te 59zł na 3 miechy i mieć w tym 2 darmowe gry na miesiąc niż opłacać multi.
Stary 13-08-2012, 15:20   #16
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Pod warunkiem ze już nie ograłaś tych tytułów. Co w większości wypadków ma miejsce
Stary 13-08-2012, 20:33   #17
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Pod warunkiem ze już nie ograłaś tych tytułów. Co w większości wypadków ma miejsce
Czy ja wiem ... Z tego co tam jest to może 1/4 grałem. Co nie zmienia faktu, że nie chcę mi się grać w takie średniaki jak Tomb Rider czy Saints Row 2.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2012, 20:02   #18
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 

Tomb Rider jest całkiem dobry Co nie zmienia faktu, że mam go już od dawna na x360. Fakt faktem musimy się liczyć z tym, że trafią się gry przez nas wcześniej ograne lub te, które nie trafiają w nasze gusta. Ja póki co jestem w miarę zadowolona. Do pełni szczęścia brakuje tylko opcji comiesięcznego wyboru np. 3 czy 5 gier z których można ściągnąć jedną, która nam odpowiada.
Stary 14-08-2012, 21:13   #19
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

PS+ na wrzesień zaserwuje Red Dead Redemption
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2012, 21:15   #20
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Domyślnie

Za free?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd