Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-12-2010, 13:34   #21
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: The Mentalist

w kazdym serialu najlepsze akcje sa na koniec =]
Stary 11-12-2010, 17:44   #22
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Z tym kolorem to przecież oczywiste. Nawiązuje do Czerwonego Johna.
Stary 12-12-2010, 11:26   #23
datny
Nowy
datny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 27

Dzięki chłopaki akurat szukałem jakiegoś dobrego serialu.
datny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2010, 22:15   #24
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

No i skończyłem wszystkie zaległe odcinki, jestem aktualnie na 9 odcinku 3-ego sezonu. Co mogę powiedzieć? Wrażenia są niesamowite jak się ogólnie o tym pomyśli no i oczywiście skończyłem w chwili, gdy zaczynała się akcja.
Spoiler:
Ten gościu co zabijał policjantów i swoją dziewczynę w szpitalu powiedział Patrick'owi to co Red John[Tiger,tiger...] i mean ofc
Stary 22-12-2010, 12:30   #25
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Jest ktokolwiek kto jest na aktualnym odcinku Mentalisty?
Stary 06-03-2011, 19:55   #26
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

3 posty pod rząd. Nice.
EOT: w jaki dzień wychodzi Mentalista?
Stary 22-05-2011, 17:11   #27
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

4 post pod rząd!
Najnowszy odcinek jest WY-JE-BA-NY! Mam nadzieję, że będą jeszcze z dwa odcinki, bo jak tak miałoby się skończyć to dla mnie jest niezadowalające zbytnio.
Stary 02-06-2011, 12:27   #28
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Właśnie wkręciłem się w Mentalistę. Wczoraj poszło z 6 odcinków pierwszego sezonu i jest mega! Oglądam dalej

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2011, 12:29   #29
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja na drugim sezonie jestem, całkiem przyjemnie się to ogląda. Taki lekki i wesoły serial.
Stary 02-06-2011, 12:35   #30
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Dokładnie, tym bardziej, ze Patryk ma tak samo nasrane we łbie jak ja i mówi to co myśli. Jestem pod koniec 2 sezonu i wciągło mnie. Generalnie świetny serial, rozrywkowy, wyluzowany, chyba o to w telewizji chodzi?
Stary 02-06-2011, 16:13   #31
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja skończyłem na drugim sezonie i chciałbym znów do Mentalisty wrócić. Chyba jedyny serial, w którym żadna z głównych postaci mnie nie denerwuje.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2011, 18:16   #32
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

No super, a jak sam pierdzieliłem do siebie to nikt nic nie pisał ;[
Stary 02-06-2011, 18:31   #33
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Widzieliście gdzieś Czarka? Kiedyś tak smarował w tym temacie.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2011, 18:42   #34
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
No super, a jak sam pierdzieliłem do siebie to nikt nic nie pisał ;[
Jak nie oglądali wcześniej, to co mieli napisać?
Stary 10-06-2011, 15:19   #35
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Końcówka drugiego sezonu mistrzowska jak dla mnie. No i teraz trzeci ale wolno idzie przez megavideo...

Stary 22-06-2011, 02:43   #36
Pujos PL
Wariat

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Trzeci sezon obejrzany Nie spodziewałem się takiego finału, ale podwójny odcinek był jak dla mnie najlepszy, cały czas akcja i dużo Jane'a Teraz pozostaje nam czekać do września na czwarty sezon.

Stary 24-06-2011, 18:37   #37
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Skończyłem właśnie trzeci sezon, bez wątpienia najlepszy ze wszystkich. Nie tylko dlatego, że praktycznie od początku do końca w jakiś sposób przewijał się główny wątek, ale również dlatego, że sprawy, które rozwiązywali nie były zrobione według jednego, prostego schematu i coś się co kilka odcinków zawsze innego działo. Co do finału
Spoiler:
to zacząłem podejrzewać, że z panem agentem FBI jest coś nie tak od pewnego momentu, chociaż grubasek też był świetnie wykreowaną postacią, która pasowała na "tego złego". Jane dokonał swojej zemsty i cieszę się, że w jakiś sposób skończyli wątek Red Johna. Mam tylko nadzieję, że nie zaczną kombinować teraz z tym dalej (że to jednak nie on, że jakieś wątpliwości bla bla bla). Troszkę już mi się przejadł ten pościg. Najpierw poszukiwania seryjnego, niezwykłego mordercy, a potem się z tego cała siatka zrobiła - ze złym agentem FBI, sekretarką co jednostkę CBI wymordowała, hinduskim sprzedawcą co bomby robi... Dlatego liczę, że z tym koniec i wymyślą coś nowego.
Stary 25-06-2011, 00:45   #38
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ten typ, główny bohater to z tego co wyczytałem jest detektywem i ma łeb jak sklep, że rozwiązuje najtrudniejsze sprawy kryminalne. Pytanie, czy robi to drogą dedukcji jak Sherlock Holmes, czy ma jakieś moce nadprzyrodzone, że widzi przeszłość, albo coś?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2011, 00:52   #39
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Raczej dedukcji, czasami hipnozy używa. Też nie lubię jakiś mocy nadprzyrodzonych i oglądając 2 sezony nie zdarzyło mi się pomyśleć o sposobie rozwiązania sprawy "ja pier.dole, żal".
Stary 25-06-2011, 02:06   #40
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Skończyłem właśnie trzeci sezon, bez wątpienia najlepszy ze wszystkich. Nie tylko dlatego, że praktycznie od początku do końca w jakiś sposób przewijał się główny wątek, ale również dlatego, że sprawy, które rozwiązywali nie były zrobione według jednego, prostego schematu i coś się co kilka odcinków zawsze innego działo. Co do finału
Spoiler:
to zacząłem podejrzewać, że z panem agentem FBI jest coś nie tak od pewnego momentu, chociaż grubasek też był świetnie wykreowaną postacią, która pasowała na "tego złego". Jane dokonał swojej zemsty i cieszę się, że w jakiś sposób skończyli wątek Red Johna. Mam tylko nadzieję, że nie zaczną kombinować teraz z tym dalej (że to jednak nie on, że jakieś wątpliwości bla bla bla). Troszkę już mi się przejadł ten pościg. Najpierw poszukiwania seryjnego, niezwykłego mordercy, a potem się z tego cała siatka zrobiła - ze złym agentem FBI, sekretarką co jednostkę CBI wymordowała, hinduskim sprzedawcą co bomby robi... Dlatego liczę, że z tym koniec i wymyślą coś nowego.
Spoiler:
Jak dla mnie to jeszcze z dwa odcinki wyjaśniające co się będzie działo z Jane'm, co będzie za kilka-kilkanaście lat i idealne zakończenie by było.
btw. o jakiego grubaska Ci chodzi?

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania