Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-02-2011, 15:12   #81
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Premier League

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Chamstwo Barcelony. No tak zawsze przy okazji porażek wielkich drużyn wszyscy piszą jakie te drużyny są złe i wogóle zamiast docenić, że w końcu w meczu wielkich drużyn dostaliśmy to na co czekaliśmy czyli szybką piłkę, ładne gole i determinację drużyny przegrywającej zamiast smętów jakie do tej pory było nam dane oglądać to oczywiście pojawiają się takie osoby typ bartosz, która nagle wymyśliła, że Barca jest chamska. No bo oni przewodzą w statystyce żółtych kartek i fauli i wogóle to nie Messi jest dobry tylko pewnie Sandro daje w łapę każdemu przed meczem.
Pep popełnił katastrofalny błąd ściągając jedynego napastnika, któremu coś dzisiaj wychodziło przy stanie 1-0 i wstawił w jego miejsce Ketię... No ***** Keita jest dobry (chociaż od momentu jego wejścia nie widziałem go ani razu) ale przy wyniku 1-0 na terytorium Arsenalu nie broni się ***** meczu. Messi powinien dostać zjebę w szatni bo nie ważne czy jest w formie czy nie ale za te dwie sytuacje to należy się suszarka.
Mimo porażki Katalończyków nie jestem niezadowolony dzięki Davidowi, który strzelając gola dał Barcy mimo wszystko przewagę przed rewanżem.
Za 2 tygodnie oglądam nie ma chója bo mecz będzie jak finał i na pewno na śmiesznym 0-0 a`la włoska liga się nie skończy. Liczę, że Messi walnie sobie w szatni baranka w ścianę i uzna, że gole to jednak trzeba strzelać w takich meczach A tak na serio to nie jest on robotem jednak to już drugi z rzędu jego słaby mecz i jest powoli powód do obaw.
Pierwsza połowa Arsenal na początku napierdalał jak na tabletach potem Barca przejęła inicjatywę ale w drugiej połowie chyba im Guardiola namieszał, że mają się bronić i tak chyba zrobili. A do bramki przeciwnika to mogą sobie wchodzić jak będą po Katarze jeździć w ramach promocji klubu.
Szkoda porażki wszak pierwsza wyjazdowa od chój wie kiedy no i szkoda bo gdyby Barca wykorzystała swoje akcje w pierwszej połowie to mogłoby być inaczej. Nie zaprzeczam Arsenal miał też swoje okazje w pierwszych 45-ciu minutach ale jako kibic Barcelony wolałbym jednak aby to Barca strzelała

Do wszystkich którzy mi dadzą minusa bo jestem kibicem farsy albo wg nich obraziłem ich klub albo śmieszną włoską ligę mówię fak of.
A dla tych, którzy doczytają się w mojej wypowiedzi tego co chciałem przekazać winien jestem plusa

Pozdro i czekam na rewanż.
Visca el Barca!!!
Widziałeś ich półfinał z itnterem na Campnou? Barca specjalnie włączyła zraszacze na boisku żeby ci przestali się cieszyć i szybko zeszli. Nie to wogóle nie jest chamskie...

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2011, 15:16   #82
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ja pie*dole dlaczego fanatyzmem wielu "kibiców" jest przypominanie czegoś co miało miejsce rok temu? Wiedziałeś, że to była decyzja Laporty? A wiesz, że on już nie jest prezesem klubu? Też nie byłem z tego dumny ale to nie była decyzja kibiców albo piłkarzy tylko jednej osoby. Więc ogranicz się do nazywania chamskim Laportę a nie cały klub.
btw Camp Nou - tak się piszę tą nazwę.
Stary 17-02-2011, 15:53   #83
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał bartosz88 Zobacz post
Barcelona grałą słabo ? Ty chyba oglądałeś inny mecz ,przecież pierwsze 45 minut w wykonaniu barcelony byłu MEEEGA.
Meeega ? Chyba za dużo meczy polskiej ekstraklasy. Co z tego, że barca klepała celne podania skoro nawet nie mogli zagrozić przeciwnikowi. Jedynie ta piła do Davida przez źle ustawioną linię obrony i bramka, a tak to praktycznie nic. Mięli przewagę nad Arsenalem, której nie potrafili wykorzystać, powinni roznieść Arsenal w pierwszej połowie, kiedy był bezradny, a nie zrobili tego, to Arsenal jakoś się ogarnął i wykorzystał błedy barcelony. Jestem za barceloną, lecz się nie oszukuję to był słaby mecz i to nie była ta sama barcelona.

Tak w ogóle to widać był brak Puyola. Przy tej drugiej bramce to wina Abidala, który zasłaniał Valdesa i brakowało mu zdecydowania, którego by pewnie nie brakowało Carlesowi. No ale i tak Arszavin dobrze się zachował przy tej akcji.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2011, 00:16   #84
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

No takie derby to ja rozumiem. Na White Hart Lane Tottenham i Arsenal pokazał dziś całe piękno angielskiego futbolu. Mimo, że nie zaliczam się do kibiców żadnej z tych ekip, mogę śmiało powiedzieć, że żyłem każdą sekundą tego widowiska. Podświadomie trzymałem kciuki za Tottenham z racji pościgu Arsenalu za Manchesterem w tabeli ligowej, ale tak naprawdę było mi wszystko jedno, bo zobaczyłem prawdziwy spektakl. Były wzloty i upadki, twarda gra, rozczarowania i chwile wielkiej radości. Takie mecze można oglądać w kółko. Coś pięknego!
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-09-2011, 13:37   #85
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

O.o

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania