Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-02-2011, 15:36   #1
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Far Cry 2

Witam.
Pytanko do ludzi którzy grają i/lub zakończyli grę - do czego są potrzebne te złote kałasze ?? Znalazłem już ich kilka i w sumie nie wiem do czego służą oprócz strzelania.
Stary 13-02-2011, 16:13   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Far Cry 2

Sluza do strzelania, zysk z nich jest taki, ze niszcza sie, nie rdzewieja, tzn. chyba tez, ale proces jest o wiele wolniejszy, niz w przypadku innych broni.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2011, 18:20   #3
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ja swojego schowałem do skrzynki
Rozwala się tak samo szybko jak nowy nie złoty, myślałem na początku, że w ogóle się nie zniszczy i dawaj na misję! Szybko się jednak okazało, że się myliłem i trup na miejscu
Stary 13-02-2011, 19:11   #4
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

Czyli w sumie tylko ładnie wyglądają i do niczego więcej nie służą.
Dopiero zaczynam grę i zaczynam od napadów na konwoje i szukania diamentów i nagrań Szakala aby mieć większe szanse w misjach ale już na początku zabili mi tego przyjaciela tubylca który ratował podczas ostrzeliwania. Fajna gra tylko te posterunki mnie denerwują bo jak wszystko rozwalę i wracam to wszyscy są znowu na miejscu.
Stary 13-02-2011, 19:34   #5
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Oj nie wiesz na co sie porwales z tymi diamentami, to jest naprawde kupe szukania, a kilka jest tak ustawionych, ze nie idzie ich dostac.Glitche tez sa z tasmami, wiec czytaj na sieci o tym.Mi sie kilka zglichowalo, ale achiv jakos wpadl.
Ogolnie gra jest swietna, moj typ rozgrywki, ale sporo potencjalu i pomyslow ludzie z Ubi zmarnotrawili, a mogl byc to tytul wielki.
Stary 19-02-2011, 23:09   #6
lokiGEO
Wariat

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

Czy misje poboczne te z masztów nadawczych muszę wykonać od razu czy mogę po ukończeniu story ?? Teraz trafiło mi się zadanie że muszę jakiegoś kolesia wykończyć a znajduje się on w środku Pali i jak do niego strzele to rzuci się na mnie całe miasto.
Co do diamentów na razie miałem tylko jeden problem z walizą na skale gdzie trzeba było lotnią dolecieć a tak to są ładnie widoczne, to samo z taśmami Szakala. Nie za bardzo jeszcze wiem na ile starcza tych pigułek od malarii ale mam ich sporo i czasami podczas ostrzału muszę łyknąć
Nie wiem tez czy dobrze zrobiłem kupując od razu kamuflaż za 45 diamentów i nie wiem jak go się używa.
Jak na razie ze story mam 3 misje wszystkie wykonane na niebiesko i nie wiem czy muszę wszystkie tak robić czy tylko kilka wystarczy, bardziej skupiłem się na szukaniu diamentów, taśm i kryjówek aby się odpowiednio dozbroić na podstawowe misje.
Nie wiem tez o co chodzi z tym "kryjówka została ulepszona" i do czego przydaje się reputacja bo jak na razie mam 1 poziom i po awansie znacznej różnicy nie czuję.
Stary 20-02-2011, 00:13   #7
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

z tego co pamietam to wiem tylko ze misje poboczne mozna po fabule wykonywac
Stary 20-02-2011, 01:10   #8
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

To zależy jak sobie grę zapiszesz, bo po zakończeniu gry jak jedziesz na jednym save-ie to jak wrócisz do wcześniejszych misji? Najlepiej jest wszystko robić po kolei, najpierw na pierwszej mapie a później na drugiej.
Stary 20-02-2011, 12:30   #9
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lokiGEO Zobacz post
Czy misje poboczne te z masztów nadawczych muszę wykonać od razu czy mogę po ukończeniu story ?? Teraz trafiło mi się zadanie że muszę jakiegoś kolesia wykończyć a znajduje się on w środku Pali i jak do niego strzele to rzuci się na mnie całe miasto.
Co do diamentów na razie miałem tylko jeden problem z walizą na skale gdzie trzeba było lotnią dolecieć a tak to są ładnie widoczne, to samo z taśmami Szakala. Nie za bardzo jeszcze wiem na ile starcza tych pigułek od malarii ale mam ich sporo i czasami podczas ostrzału muszę łyknąć
Nie wiem tez czy dobrze zrobiłem kupując od razu kamuflaż za 45 diamentów i nie wiem jak go się używa.
Jak na razie ze story mam 3 misje wszystkie wykonane na niebiesko i nie wiem czy muszę wszystkie tak robić czy tylko kilka wystarczy, bardziej skupiłem się na szukaniu diamentów, taśm i kryjówek aby się odpowiednio dozbroić na podstawowe misje.
Nie wiem tez o co chodzi z tym "kryjówka została ulepszona" i do czego przydaje się reputacja bo jak na razie mam 1 poziom i po awansie znacznej różnicy nie czuję.

Radze Ci isc calosc po kolei, rob wszystkie misje poboczne, jakie Ci sie pojawia, a story zostaw na sam koniec.Jesli nie miales problemow diamentami, to gratuluje, ale jest taki jeden-stara rafineria, walizeczka na wagonie, do ktorego dostanie sie wydawalo mi sie niemozliwe, a wszystko przez zjebane skakanie w FC2-kolejny trudny do zgarniecia jest na drugiej mapie-fort, tez trzeba skakac, cala reszta jest juz prostsza.

Kamuflaz dziala sam, nie musisz nic aktywowac.
Reputacji sam nie rozgryzlem do konca:ot jakis dodatek, ale czy ma ona wplyw na umiejetnosci pomocnika-tego nie wiem, jak nic nie zauwazylem.No i szukaj tych swoich ziomkow:ja wtopilem, zostawilem kogos na pierwszej mapie i koniec-jedyny achiv, ktory przegapilem w singlu.
W ulepszonych kryjowkach masz wiecej broni, apteczki, mozesz dokupic skrzynki z bronia, trzymac w nich giwery, ktore beda dostepne w kazdym domku.
Jak przechodzisz misje, to juz zalezy od Ciebie:mozesz isc story normalnie, ale mozesz tez kierowac sie sugestiami pomagierow i robic je w inny sposob, co ma wplyw na reputacje, ale znowu:do czego ona sluzy, nie rozgryzlem.
Stary 20-02-2011, 13:41   #10
lokiGEO
Wariat

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

Na osiągnięcia ma jakiś wpływ czy robię niebieskie czy czerwone misje ??
Stary 20-02-2011, 14:24   #11
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie, zobacz tutaj:

http://konsolowisko.pl/poradniki-do-...cry-2-poradnik
Stary 08-04-2011, 19:44   #12
lokiGEO
Wariat

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeszcze jedno pytanie - czy jak zabili mi tego tubylca co mi pomagał tego co od razu jest na początku(byłą akcja ze go postrzelili i jak chciałem mu pomóc to ustał w rogu i nie mogłem wykonać żadnego ruchu) to nie zaliczy mi osiągnięcia za przyjaciół ??
Stary 08-04-2011, 21:38   #13
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Zaliczy, do osiagnięcia potrzebujesz tylko ich znaleźć,przeżyć nie muszą

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania