Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-03-2011, 20:20   #1
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odwróceni

Najlepszy polski serial, emitowany niedawno na TVN'ie. Niestety się skończył, a ja że go słabo pamiętałem zacząłem sobie oglądać online. Zainteresowani serialem niech piszą do mnie na PW, podam link do każdego odcinka online w zajebistej jakości [ nie podaję linku tutaj, bo znowu ktoś usunie ;( ]
Serial jest o polskiej gangsterce[Pruszków itp.] zajebiście zagrany przez polskich aktorów. Akcja, humor... wszystko co wymaga dobry serial.
Stary 29-03-2011, 20:37   #2
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Odwróceni

Taa, fajny serialek był. Nawet vody kupowałem tak mnie zaciekawił , później wyszła jakaś szmira "Naznaczony" i inne tasiemce. Oprócz 39 i pół to nie wiem czy coś mnie jeszcze w tej telewizji zainteresowało, ale czasem tvnowi produkcja (tak wiem blabla $$, mówię ogólnie ) wyjdzie trzeba przyznać .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2011, 21:50   #3
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Najlepszy polski serial, emitowany niedawno na TVN'ie. Niestety się skończył, a ja że go słabo pamiętałem zacząłem sobie oglądać online. Zainteresowani serialem niech piszą do mnie na PW, podam link do każdego odcinka online w zajebistej jakości [ nie podaję linku tutaj, bo znowu ktoś usunie ;( ]
Serial jest o polskiej gangsterce[Pruszków itp.] zajebiście zagrany przez polskich aktorów. Akcja, humor... wszystko co wymaga dobry serial.
Oj, młody jesteś synek. Fakt, "Odwróceni" to bardzo dobry serial, jedna z moich ulubionych polskich produkcji. Jednak "Sfory" czy "Ekstradycji" nie przebija
Stary 29-03-2011, 22:34   #4
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Najlepszy polski serial, emitowany niedawno na TVN'ie.
ponad 3 lata temu
Stary 29-03-2011, 22:36   #5
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Tak szybko mija ten czas? Mi się wydawało, że z 1-2
Stary 29-03-2011, 23:46   #6
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Chwile się zastanawiałem czy może serial obejrzeć. Ale skąd brać czas na wszystko co inni polecają. Dzięki Qjot i Kroolik za pomoc w podjęciu decyzji

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania