Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-07-2011, 12:18   #1
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Anime/Manga

Jako że w TYM dziale nie ma nic o Anime i Mandze to możemy trochę rozruszać temat. Od siebie mogę polecić: Code Geass, Death Note, Fullmetal Alchemist i Devil May Cry. Obecnie także oglądam co wtorek Bleach, a w czwartek Naruto: Shippuuden, ale to już z nudów, bo na przymus jest przeciągane i wychodzi co raz bardziej gówno. Z Mangi nie umiem nic polecić, bo nie czytam.
Stary 21-07-2011, 12:39   #2
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: Anime/Manga

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2011, 12:57   #3
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Ja tam teraz oglądam Dragon Ball: Kai, później wracam do Shippuudena bo przez zapychacze skończyłem bodajże na 83 odcinku.
Stary 21-07-2011, 13:08   #4
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Stary 21-07-2011, 13:16   #5
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Trigun, GITS nawet fajne.
Hellsing fajne ale serial mało ma wspólnego z mangą a wersja OAV jeszcze do końca nie wyszła.
Most strongest disciple: Kenichi - fajne ale mało znane
Stary 21-07-2011, 16:26   #6
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

code geass jest w chvj zajebiste, myslalem ze death note nic nie przebije a sie milo zaskoczylem :d
naruto/bleacha i tych innych milionoodcinkowych anime raczej nie lubie, jedynie dragon ball mi tak siadal jednak wole jak cos sie zaczyna i konczy jak normalny serial a nie setka odcinkow w tym polowa o niczym. cowboya bebopa jakis cas temu sobie zapuscilem bo slyszalem ze to takie kultowe ale nie siadlo mi. hellsing super klimat, ale co puszczalem odcinek to przysypialem =p
Stary 21-07-2011, 20:53   #7
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Pamiętam jeszcze zajebiste anime o walce wręcz, ale ni chuya nie mogę sobie przypomnieć. Na 100% zaczynało sie na T albo K.
Stary 21-07-2011, 20:56   #8
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

http://kreskowki.fani.pl/
i lec po tytulach heh
Stary 21-07-2011, 21:54   #9
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Tenjou Tenge.
Stary 21-07-2011, 21:55   #10
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Ja od siebie dodam , że zaliczyłem w wersji papierowej i odcinkowej : GTO [Great Teacher Onizuka] , Fullmetal Alchemist i Love Hina. Każdy z tych tytułów bawiał mnie niesamowicie , Onizuka zrobił furorę nawet w mojej pracy W tym momencie nadrabiam zapomniane dzieło Akiry Toriyamy pt. "Dr. Slump" , dla wszystkich fanów smoczych kulek pozycja obowiązkowa.
Stary 02-10-2011, 09:22   #11
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Czy jest tu kots, ktos sie zna troche na Anime, potrzebuje pomocy . Chcialem cos zrobic w Forzie ale kompletnie nie wiem z jakiego anime to jest, w sumie to nie wiem nawet czy mi wystarczy warstw ale chce sprobowac, najwyzej troche sie uprosci. Ponizej zdjecie, jesli ktos wie z jakiego to anime, gry etc. to niech da znac.

WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-10-2011, 10:48   #12
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Przypomniałem sobie jedno z najzajebistszych anime jakie oglądałem. Mianowicie: Katekyo Hitman Reborn. Pierwsze 20 odcinków całkowicie ssie, ale trzeba i tak obejrzeć, bo rozwija fabułę, ale to co dzieje się później to raj dla oczu i uszu.
Rodzina Vongola, w której umarł ostatni boss. Każdy w tej rodzinie był wyszkolony jako "Hitman" i miał specjalne moce. Jedynym spadkobiercą jest pewien chłopak, który mieszka w mieście i jest ciamajdą. Do jego miasta z Włoch(bo stamtąd jest owa rodzina) przybywa Reborn, który ma zamiar go uczyć, aby stał się prawdziwym bossem Vongoli.

Ostatnio edytowane przez CzarO17 : 15-10-2011 o 10:53
CzarO17 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania