Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-09-2011, 18:55   #41
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Dead Island - osiągnięcia

bo dopiero teraz zauważyłem że itemów jest więcej, liczą się i dowody i nagrania.ta gra urywa upe.czaszki 2 znalazłem ale nie pomyślałem że trzeba je gdzieś zanieść żeby dostać np to
.
najlepszy sposób na ,,raz i dobrze'' jakiś dobry młot i miejsce gdzie jest misja taniec na wodzie.nie daleko jest tunel z którego respią się podpaleni kiedy dobiegają do ciebie mają już mało hp.5 szlagów i jest osiagniecie. jasne że pisze się na co-op .
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-09-2011, 02:23   #42
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

może mi ktoś poradzić dobry sposób na osiągniecie za zjaranie 10 zombiaków mołotowem ? wiem że w mieście jest jedno takie miejsce gdzie jest ich wiecej ale wywaliłem juz tam z 20 mołotowów i gówno to daje za przeproszeniem hehehe
Stary 25-09-2011, 04:26   #43
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

tak jak wcześniej pisali - najpierw upewnij się że jest tam ich ok 10 a później rzuć przynętę albo i dwie żeby stali grzecznie w tym samym miejscu

a co do czaszek to znalazłem chyba wszystkie ale zaniosłem na miejsce tylko 3...
zrobiłem sobie kij homerun ale on na wyższych poziomach jest w sumie bezużyteczny... także te bronie takie fajne do końca nie są, a jedna z nich jest do odblokowania podczas misji dodatkowej w mieście w miejscu do którego nie można wrócić.

EDIT:
Znalazłem jeszcze prostszy sposób na zapalenie 10 sztuk naraz. Będąc w laboratorium dostaniesz misje poboczne, min jedną od Nguyena żeby udać się po jego laptopa. Można dostać się do niego jedynie idąc obok dwóch budynków z drabinami prowadzącymi na dach i następnie w dół urwiska po schodach.
Ja zrobiłem to bez przynęty: pobiegałem naokoło tych budynków aż zauważyłem że do zwykłych zombie dołączył rzeźnik. Wtedy dałem dyla na jeden dach i podszedłem do krawędzi żeby wszyscy ładnie zebrali się w szeregu. Jeśli zauważysz że brakuje kilku sztuk to zeskocz i podbiegnij do drugiego budynku i wejdź tam na górę. Dołączą wtedy inni stojący kawałek dalej. Dzięki temu zebrała się całkiem ładna grupa misiów i elegancko dostali mołotowem
To miejsce jest też dobre na osiągnięcie z 10 headshotami zwłaszcza że na tym etapie jest już strzelba i jeden strzał w dyńkę wystarczy
A odnośnie lokacji gdzie można zdobyć osiągnięcie za zabicie rzeźnika siekierą to jest jedna z tyłu budynku laboratorium, gdzie jest sporo nieumarłych w klatkach - w ostatniej (jedynej otwartej) jest rzeźnik i zwykły szwędacz więc idzie łatwo i przyjemnie.
Natomiast ubicie pięciu sztuk pod rząd podaję za MORUSMO, nawet ja to dałem radę zrobić na arenie w wiosce tubylców. Do tego momentu jest już porządny miecz i za każdym razem wystarcza jeden cios.

Ostatnio edytowane przez Malebolge PL : 26-09-2011 o 15:23
Malebolge PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2011, 15:31   #44
kamil.191
Nowy
kamil.191 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Znacie jakis dobry sposob na szybkie wzrost levelu chodzi mi o xp. Mam 43 level a na osiagniecie potrzebny jest 50. Tylko dlugo zajmuje zaplenienie zoltego paska doswiadczenia
kamil.191 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2011, 16:03   #45
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

Cytat:
Napisał kamil.191 Zobacz post
Znacie jakis dobry sposob na szybkie wzrost levelu chodzi mi o xp. Mam 43 level a na osiagniecie potrzebny jest 50. Tylko dlugo zajmuje zaplenienie zoltego paska doswiadczenia
Opisalem w temacie o Dead Island. Poszukaj tam.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2011, 17:16   #46
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

gdy wracasz się do ratusza, masz misje ,,gdzie jesteś tatuśku'' wchodzisz do góry do sejfu zbierasz diamenty z boku masz dziedziniec z działkiem rozwalasz wszystkich nabijając pasek furi wracasz kawałek na placyku biega taran, odpalasz furie zabijasz powrót za drzwi .powtarzasz wszystko do znudzenia nabijając lewel,diamenty i chelenge za wystrzelone naboje i ubicia taranów.

,,To miejsce jest też dobre na osiągnięcie z 10 headshotami zwłaszcza że na tym etapie jest już strzelba i jeden strzał w dyńkę wystarczy
A odnośnie lokacji gdzie można zdobyć osiągnięcie za zabicie rzeźnika siekierą to jest jedna z tyłu budynku laboratorium, gdzie jest sporo nieumarłych w klatkach - w ostatniej (jedynej otwartej) jest rzeźnik i zwykły szwędacz więc idzie łatwo i przyjemnie.
Natomiast ubicie pięciu sztuk pod rząd podaję za MORUSMO, nawet ja to dałem radę zrobić na arenie w wiosce tubylców. Do tego momentu jest już porządny miecz i za każdym razem wystarcza jeden cios. ''

acziw za 10 headshotow jest łatwy wystarczy potraktować delikwenta kilka razy kopem aż ma mało energi ,wtedy dobijać zwykłem pistoletem .strzelba czasami szwankuje i zamiast heda wli w korpus. 5 sztuk pod rząd najłatwiej zrobić w tunelu gdzie respią sie podpalone zombiaki IMO.

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 26-09-2011 o 17:23
Stary 26-09-2011, 18:59   #47
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał kamil.191 Zobacz post
będąc na 43 lvl pozostaje Ci czysta eksterminacja (za każdego zabitego dostajesz ok 1000 xp), nie ma co bawić się w pomnażanie np. oleandrów (do pewnego momentu najbardziej opłacalne) i późniejsze ich sprzedawanie/wymienianie bo może to z czasem obrzydzić całą zabawę.
zabijaj, zabijaj i jeszcze raz zabijaj i w końcu wpadnie
ja też jestem na 41 lvl i brakuje mi tylko dwóch osiągnięć - tego za 50 lvl i tego za 5 unikalnych broni (co mnie bardziej martwi), ale na razie odpuściłem na rzecz nowych Gears'ów

Edit: czy ktoś próbował zrobić osiągnięcie za 5 unikalnych broni poprzez wymianę z innym graczem, lub poprzez jego eksterminację?
Stary 26-09-2011, 19:54   #48
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ja dzisiaj skończyłem gre i mam 40 level troche nabijania mnie czeka tyle dobrego że zostało mi jeszcze pare osiągnięć do zrobienia może w trakcie troche level podskoczy a potem zostanie już nudna busterka hehehe
Stary 28-09-2011, 21:39   #49
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Lista Osiągnięć

No i dupa blada
gra skończona, pozostało mi kilka osiągnięć z multi plus 50 level, no i to nieszczęsne "Tam i z powrotem". Do momentu pójścia do więzienia wszystko było ok, dopiero tam straciłem gdzieś jedną lokację i niestety mam 71/72... Czy ktoś pamięta może gdzie mu wpadła ostatnia miejscówka z tego osiągnięcia? na dachu czy wcześniej, kiedy trzeba przedzierać się przez korytarze?
Podziękowania dla Czesio83 i Samuraj25 za wspólne granie.
pozdrawiam
Stary 28-09-2011, 22:46   #50
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

w tym korytarzu do ostatniego bossa wpadło osiągniecie.jeszcze będziemy grać trzeba zebrać ekipę do 5 zadań w 4
Stary 28-09-2011, 23:07   #51
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

No ba
Mam tylko jedno pytanie - czy jak wybrałem grę od nowa, to czy będę mógł podłączyć się do znajomego na podobnym poziomie ale grającego np w mieście, czy też trzeba będzie całą fabułę przerabiać od początku?
Bo do innych gier nie mogę się podpiąć ze względu na brak możliwości przenoszenia się pomiędzy lokacjami...
Stary 28-09-2011, 23:20   #52
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

niby mapa jest cała odkryta ale fabułe musisz wałkować jeszcze raz ale to szybko leci jak robisz tylko główny wątek
z miasta dołączy do ciebie ale ty do niego nie

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 28-09-2011 o 23:23
Stary 28-09-2011, 23:27   #53
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

kurde no to muszę dojść z powrotem do więzienia:[
ehh cóż i tak dzisiaj kobieta mi konsole zabrała a mnie pozostało przeglądanie internetu:'(
Stary 28-09-2011, 23:33   #54
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

z tym powinno być łatwiej. niewiem czy tam gdzie jest ester egg z jasonem jest też lokacja do tego aczka.

to zostało ci przeglądanie internetu mam nadzieje że nie na stałe

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 28-09-2011 o 23:36
Stary 29-09-2011, 23:18   #55
Maciej099
Początkujący
Maciej099 Jest wokół niego pozytywna auraMaciej099 Jest wokół niego pozytywna aura

Maciej099's Avatar

Reputacja: 187

Może ktoś mi pomóc skończyłem grę 2 razy a znalazłem tylko 2 unikalne bronie?Czy broń którą dostaje się w misji w kościele zalicza się do aczika? Z góry dzięki.
Stary 30-09-2011, 01:30   #56
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
Dead Island - There and Back Again - Achievement Guide - YouTube z tym powinno być łatwiej. niewiem czy tam gdzie jest ester egg z jasonem jest też lokacja do tego aczka.

to zostało ci przeglądanie internetu mam nadzieje że nie na stałe
Nie, lokacja z Jasonem nie wchodzi w skład tego osiągnięcia.
Stary 30-09-2011, 12:24   #57
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Maciej099 Zobacz post
Może ktoś mi pomóc skończyłem grę 2 razy a znalazłem tylko 2 unikalne bronie?Czy broń którą dostaje się w misji w kościele zalicza się do aczika? Z góry dzięki.
Jedynym sposobem będzie posiadanie tej umiejętności otwierania zamków na poziomie 3 i przenoszenie się pomiędzy lokacjami...
niestety jak już było mówione, pojawiają się losowo i sposobu na nie nie ma, szukaj tych najrzadszych skrzynek.
U mnie broń z kościoła nie liczyła się do osiągnięcia, a ostatnią (5) żółtą broń znalazłem na polu namiotowym zbirów (w wąwozie), obok domu Jasona.

Jak chcesz to możemy spróbować się ustawić i oddam tobie jakąś żółtą broń i zobaczymy czy będzie się to liczyło do osiągnięcia.
Jakby co pisz na pw

Ostatnio edytowane przez Malebolge PL : 30-09-2011 o 13:41
Malebolge PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 16:20   #58
mariuszka
Nowy
mariuszka Wkroczył na dobrą drogę

mariuszka's Avatar

Miasto: dania
Reputacja: 32

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Old School Playaz 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Jak ktos chce to tez moge oddac kilka broni level od 40 do 48.Mam kilka fajnych zabawek.
W jakich broniach gustujecie?
Ja miecze i maczety.
Stary 03-10-2011, 00:56   #59
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mariuszka Zobacz post
Jak ktos chce to tez moge oddac kilka broni level od 40 do 48.Mam kilka fajnych zabawek.
W jakich broniach gustujecie?
Ja miecze i maczety.
teoretycznie zależy od postaci i sytuacji.
Jak jest cała masa przeciwników, do tego szybkich (zarażonych) najlepsza jest maczeta albo miecz. Ale jak są same wolne jednostki dobrze sprawdza się obuchowa (np młot).
Ale taka najczęściej przeze mnie używana to kilof, a po pierwszym przejściu Zguba Zeda (nawiązanie do Pulp Fiction)
Mam pytanie - czy wy też uważacie że to całe DLC Rozpruwacz jest dziadowskie? Ja użyłem tej moodyfikacji raz i w sumie niczym się nie różni od tarczówki bodajże. Mogli się bardziej wysilić do tej całej edycji gore...

EDIT:
Okazuje się, że po przejściu gry i rozpoczęciu rozgrywki od nowa można podłączyć się do gry znajomych w dowolnym miejscu i akcie.
Dzięki pomocy kolegi Czesio83 przeniosłem się do więzienia i zdobyłem brakującą lokację, plus trochę XP.
Grę już skończyłem, ale z chęcią będę mógł pomóc w co-opie jakby co
pozdrawiam
Stary 03-10-2011, 01:32   #60
wujekz
Guest

Reputacja:

a to osiągnięcie 28 dniowe to czy trzeba grać 28 dni tz. 24x28=672 godz. czy uruchamiać grę raz dziennie, czy w 28 dniu po pierwszym uruchomieniu, czy jak ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania