Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-09-2014, 11:29   #1
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie W co teraz grasz na Xbox One?

Jako że podobne temaciki istnieją dla innych platform pozwoliłem go sobie i tu założyć. Wymieniajcie tytuły i chociaż krótki opisik, wrażenia itp.

Od kupna One wzbraniałem się wszystkimi członkami rok więc do ogrania mam tyle że ho ho. Na początek kilka oczywistych szlagierów i kilka mniej.

Forza 5
Kto grał w Forzę 2,3,4 może się spodziewać że szału raczej nie będzie i nie ma. Dalej to bardzo dobra 'sterylna' symulacja, w porównaniu z poprzednimi częściami to polona ewolucja ale zmieniać nie ma za bardzo co. Coraz lepsza grafika, detale itp. Na początku trochę zniesmaczył mnie jakiś 'dziwny' model jazdy w porównaniu do tego co znałem ale wczułem się szybko.

NFS Rivals
Niezła popierdółka na początek do której nie trzeba się za mocno angażować. W stosunku do X360 poprawione zauważalnie detale autek i otoczenia.

Max The Curse of Brotherhood
Technicznie bardzo dobrze wykonana platformówka z bardzo fajnym patentem na tworzenie sobie drogi przez otoczenie, na pewno bardzo ładna graficzka acz sama gra jest jakaś miałka i bez polotu.

Murdered
Obowiązkowa dla fanów przygodówek bo i do tego gatunku należy ją zaliczyć. Niezłe story ze sporą ilością kombinowania i dedukcji ale nie mam zamiaru psuć sobie zabawy i przejść ją bez guide'ów, najwyżej do calaczka zaliczę ją 2 razy. Graficznie to może uber szał nie jest alu tutaj być nie musi.

Warframe
Na deserek jeszcze jakieś MMO. Nie wiem jak opłacało im się wypuścić za free Taką grę. Bardzo ładna graficzka, coop do 4 osób, walka daje sporą satysfakcję i jest nieźle zbalansowana.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania