Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2011, 13:58   #1
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Miasto: Warszawa
Reputacja: -55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Janko Muzykant PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odzyskiwanie konta, a błędna kolejność osiągnięć.

Witajcie. Ostatnio grałem z kolegą FIFE 12. Zerknął do mojego profilu i okazało się, że moja kolejność osiągnięć w tej grze jest nieprawidłowa. Raz grałem offline, a raz online. Wszystko było ok, do czasu odzyskania profilu z Xbox Live. Osiągnięcia są pomieszane. Te online są ok, ale offline są w różnych miejscach. Miał ktoś taki problem ? Coś czuje, że to przez te zmiany na xbox.com tam osiągnięcia i u mnie i u mojego kumpla są w ogóle w jakiejś ustalonych przez nich kolejnościach. Na Trueachievements, mam wszystko w prawidłowej kolejności, tak jak mi wpadały osiągnięcia. Miał ktoś tak ? Nigdy nie grałem dla osiągnięć bo słaby jestem i brak mi motywacji, ale nieco wkurza mnie nieprawidłowa kolejność. Czy już odstąpią się od kolejności zgodnej z wpadaniem i dane pobierane z xbox.com (które u każdego są nieprawidłowe bo sprawdzałem nawet konto wroga i jak ma osiągnięcia offline też są nieprawidłowe w kolejności) są ustalane według widzimisię MS ? To jest chore.
Xbox 540 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2011, 17:29   #2
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12711

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Odzyskiwanie konta, a błędna kolejność osiągnięć.

Na xbox.com jest tak, że osiągnięcia zdobyte online są u góry w dobrej kolejności a offline są na końcu.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania