Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-02-2018, 21:13   #1501
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Sleeping Dogs Definitive Edition - bardzo czasochłonne ale było warto spędzić ten czas z tą grę. Najwięcej czasu zajęło mi zdobycie na maksa reputacja triady a reszta poszła gładko. Szkoda że nie będzie kontynuacji.

Watch Dogs 2 - Banalna platyna pod warunkiem że ma się znajomego z którym można zrobić kilka zadań w coopie. Reszta idzie jak po maśle.

Ostatnio edytowane przez szamann : 14-02-2018 o 21:19
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2018, 09:10   #1502
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7640

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał szamann Zobacz post
Sleeping Dogs Definitive Edition - bardzo czasochłonne ale było warto spędzić ten czas z tą grę. Najwięcej czasu zajęło mi zdobycie na maksa reputacja triady a reszta poszła gładko. Szkoda że nie będzie kontynuacji.

Watch Dogs 2 - Banalna platyna pod warunkiem że ma się znajomego z którym można zrobić kilka zadań w coopie. Reszta idzie jak po maśle.
za Pieski dupny plus bo to cudowna i bardzo wyjątkowa przygoda przypominająca wiadomo losy Ryo.......
Stary 15-02-2018, 20:28   #1503
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
za Pieski dupny plus bo to cudowna i bardzo wyjątkowa przygoda przypominająca wiadomo losy Ryo.......
Dzięki za dupnego plusa
Stary 28-02-2018, 17:44   #1504
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 765

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Tekken 7- fajnie sobie przypomnieć czasy, jak z kuzynami łupaliśmy cały dzień w tekkena 3 YuSuzuki liczę na plusa hehe

Call of Duty Modern Warfare Remastered- po prawie 2 latach wpadła, fajnie sobie przypomnieć najlepszą część tej serii. Mile High Club na veteranie - easy job

My Name is Mayo- WTF, bez komentarza

Little Adventure On The Prairie- łatwa gra z nitendo, platyna w ok 30 min
Stary 28-02-2018, 21:42   #1505
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Tekken 3 to najlepsza część serii i zawsze będzie, masz piwo
Stary 14-03-2018, 21:09   #1506
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2656

The Last of us - w końcu 100% - po prostu trzeba zagrać w tem tytuł. Historia, gameplay, wykonanie, 10/10. Naughty dog wie jak się robi gry i każda ich produkcja robi ogromne wrażenie. Multi jak dla mnie średnie, czasem potrafi wciągnąć. Niesamowite ile ludzi tam jeszcze gra. Polecam tego exa.
Stary 16-03-2018, 17:39   #1507
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3082

Gravity Rush: Remastered - 13 platyna, dość prosta. O czym jest gra. Główną bohaterką jest Kat, nie mylić z kotem, choć mawiają tak na nią i jest ona grawitorką. Ogólnie rozchodzi się o manewrowanie w grawitacji i różne skoki. Mamy parę czasówek, wyzwań, ale są banalnie proste do zrobienia. Dlcki jeszcze mam do skończenia, ale to w wolnym czasie.

Pozdrawiam.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2018, 19:18   #1508
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Gravity Rush: Remastered - 13 platyna, dość prosta. O czym jest gra. Główną bohaterką jest Kat, nie mylić z kotem, choć mawiają tak na nią i jest ona grawitorką. Ogólnie rozchodzi się o manewrowanie w grawitacji i różne skoki. Mamy parę czasówek, wyzwań, ale są banalnie proste do zrobienia. Dlcki jeszcze mam do skończenia, ale to w wolnym czasie.

Pozdrawiam.
Ale z Ciebie żartowniś
Stary 20-03-2018, 17:40   #1509
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Reputacja: 765

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 

Uncharted: The Lost Legacy - 19 platynka, jak zwykle Naughty Dog trzyma poziom
Stary 20-03-2018, 19:55   #1510
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

W ramach przypomnienia i z okazji wrzucenia Bloodborne do plusa, stworzyłem sobie drugie konto i platyna w BB wpadła po 7 dniach. Czysta przyjemność.
Stary 31-03-2018, 20:53   #1511
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2656

jak mawia moja babcia: "każdy ma mola co go szmola"
Stary 23-05-2018, 20:29   #1512
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1528

God of War 4 - poważny kandydat do gry roku 2018. To były mega przyjemne i satysfakcjonujące godziny i aż szkoda, że to już koniec. Piękna historia ojca i syna. Platynka niezbyt wymagająca. Przy tak wciągające grze praktycznie sama wpada. Jak dla mnie -10/10
Stary 24-05-2018, 20:33   #1513
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Horizon Zero Dawn CE (calak)- miałem okazję zagrać w pełną wersję gry. Bawiłem się jak mały chłopiec, który dostał zabawkę marzeń. Od początku do końca wsiąknąłem w ten świat bez pamięci. Ciężko było iść do pracy, być ojcem czy mężem bo w tyle głowy cały czas siedziała jeszcze kolejna misja. Piękny kawał softu, ale wisienką na torcie był tryb Ultra Hard, gdzie każdy przeciwnik (jeśli się wie co się robi) jest pionkiem i bije się go jak komara.
Stary 21-06-2018, 14:46   #1514
szamann
Znajomy

szamann's Avatar

Lista Osiągnięć

Far Cry 3 classic edition - fabularnie najlepszy far cry jakiego zagrałem. Platyna bardzo przyjemnie wpada.

Tekken 7 - tutaj trochę trzeba się już nasilić z platyną, ale da radę zrobić. Jedna rada najlepiej na początku zagrać w multi. Bo są problemy z wyszukiwaniem ludzi i czasami lagi. A później idzie w miare gładko. Polecam.
Stary 04-07-2018, 01:18   #1515
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Nioh - 14 platyna, zatem parzysta. Spod skrzydeł Team Ninja wyszedł japoński Soulslike, który zmienia troszkę podejście i przyśpiesza do serii soulsy. Walki są znacznie szybsze, więcej się dzieje, a rozmach mają Skurczybyki Bossowie, jak i walki z Nimi, to jest majstersztyk i mesjasz zarazem. Oj znalazło by się nawiązanie z jedną osobą do dodatku z Bloodbornem, ale to się trzeba samemu o tym przekonać Na temat fabuły nie napisze nic, bo to jeden wielki spojler by wyszedł Za dlcki zacząłem się brać i widzę, że dobicie do 100%, to równa się przejście gry trzy razy, co może być problemem na ostatnim podejściu z tego, co słyszałem.

RageOfMaltael completed the base game Nioh and is the 1,089th gamer on the site to complete it

Pozdrawiam.

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 04-07-2018, 13:29   #1516
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Cytat:
Nioh - 14 platyna, zatem parzysta
Dzwonili z NASA, że masz robotę zapewnioną.
Stary 04-07-2018, 18:54   #1517
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Nioh - 14 platyna, zatem parzysta. Spod skrzydeł Team Ninja wyszedł japoński Soulslike, który zmienia troszkę podejście i przyśpiesza do serii soulsy. Walki są znacznie szybsze, więcej się dzieje, a rozmach mają Skurczybyki Bossowie, jak i walki z Nimi, to jest majstersztyk i mesjasz zarazem. Oj znalazło by się nawiązanie z jedną osobą do dodatku z Bloodbornem, ale to się trzeba samemu o tym przekonać Na temat fabuły nie napisze nic, bo to jeden wielki spojler by wyszedł Za dlcki zacząłem się brać i widzę, że dobicie do 100%, to równa się przejście gry trzy razy, co może być problemem na ostatnim podejściu z tego, co słyszałem.

RageOfMaltael completed the base game Nioh and is the 1,089th gamer on the site to complete it

Pozdrawiam.
gratki , wreszcie coś ambitniejszego.....
Stary 04-07-2018, 21:48   #1518
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Coś długo Ci zeszło z tą platyną
Stary 04-07-2018, 22:03   #1519
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

MGS V TPP - gierka wypas nad wypasy. Ta platyna wpadla z rozpedu, bez cisnienia, radzilem sobie z challengami na wlasny sposob bo tak wlasnie ta gra jest skonstruowana - walcz i kombinuj jak chcesz, a zabawa gwarantowana. Sama przyjemnosc.
Stary 05-07-2018, 07:23   #1520
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Coś długo Ci zeszło z tą platyną
Oj Komarku zeszło się, ale naprawdę warto było to zrobić. Misje patchowe i dodatkowe, to jakiś obłęd totalny, a walka z kilkoma, a nawet kilkunastoma pod rząd, to jakieś nieporozumienie Najgorzej to ten kowal i te punkty reputacji zasrane do wywindowania... W sumie nie śpieszyłem się za bardzo z tym, bo właśnie mogłem tego nie zrobić przez dodatkowe misje, ale jakoś się udało powoli doczłapać do końca. Teraz pora Soulsy obrobić do końca

Snake to się muszę odezwać do Nich ;D

Dzięki Wojtek

Yap ile godzin potrzeba na Metal Geara w sumie?

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania