Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-05-2012, 14:41   #441
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Problemy z Gamertagiem/kontem

No właśnie zobacz czy się nie da bo u mnie dało radę i było ok.
Stary 28-05-2012, 15:00   #442
esttujest8i5
Początkujący
esttujest8i5 Jest wokół niego pozytywna auraesttujest8i5 Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Niemcza
Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
Pokaż się! Hall of Fame Star Bogacz Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 11

Ok, sprawdzę po pracy. Dzięki za pomoc.
Stary 08-09-2012, 23:25   #443
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Da radę zmienić GT z poziomu PC?
Stary 09-09-2012, 08:58   #444
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

http://live.xbox.com/pl-PL/MyXbox/GamerProfile

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2012, 14:40   #445
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Tyle to ja wiem, chodziło mi o zmianę z PC, widocznie się nie da.
Stary 09-09-2012, 16:18   #446
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

A w aplikacji games for windows live sprawdzałeś?
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2012, 16:29   #447
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Nic takiego nie ma.
Edit:
Już mam dzięki.

Ostatnio edytowane przez mk00h : 09-09-2012 o 16:34
mk00h jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2013, 22:36   #448
taaatooo
Początkujący
taaatooo Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: 100lica
Reputacja: 10

Proszę o pomoc bo mi już brakuje sił.
Mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować na swoje konto www.xbox.com lub www.xbox.pl, otrzymuję komunikat, że ktoś prawdopodobnie korzysta z mojego konta i chcą przeprowadzić weryfikację poprzez wypełnienie formularza.
Wpisuję komplet danych na jakie zostało zarejestrowane konto w 2007 r. a potem zmigrowane na polski XBL i otrzymuję od M$ informację, że podane dane są niewystarczające. Konto zarejestrowane było na adres @ który był adresem firmowym - niestety już nie istnieje, w związku z czym nie mogę skorzystać z opcji otrzymania jednorazowego kodu dostępu - nie miałem również skonfigurowanej opcji na wysłanie kodu dostępu na telefon komórkowy.
Do tej pory wszystko było ok bo pogodziłem się z sytuacją, że nie mam dostępu na www.xbox.com tudzież www.xbox.pl, a dzisiaj niespodzianka na konsoli. Po uruchomieniu nie loguje mnie do XBL i prosi o podanie loginu i hasła - oczywiście dotychczas używane login i hasło nie działają i kierują mnie znowu do wypełnienia formularza, który jak zwykle wg M$ nie posiada wystarczających informacji. Pal sześć, że być może stracę konto ale co z abonamentem XBL który dopiero co wykupiłem na kolejny rok czasu ??
Nigdzie nie znalazłem opcji na kontakt z M$ w celu wyjaśnienia sytuacji i rozwiązania problemu.

Może ktoś z Was mógłby mi pomóc jak rozwiązać ten problem ?
Stary 13-02-2013, 22:53   #449
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

To taka procedura MS, nikt z Twojego konta nie korzysta. Od jakiegoś czasu trzeba wpisać dodatkowe możliwości odzyskania i teraz chcą żebyś potwierdził swoje konto. Jako, ze nie masz dostępu do tego maila to jest spory problem. Nie wiem czy nie jedyną opcją jest kontakt z suportem w celu potwierdzenia swoich danych osobowych. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2013, 22:57   #450
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

... zadzwoń do działu obsługi klienta Xbox LIVE... , myśę ,że to jedyne racjonalne rozwiązanie...

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 13-02-2013 o 22:59
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2013, 18:22   #451
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3421

Hej.

Od wczoraja po usunięciu profilu zaczął się problem. Próbuje pobrać profil i niestety mam taki błąd:

Przepraszamy. w tej chwili nie można pobrać profili w usłudze Xbox Live. Spróbuje ponownie później.

8015D083

Tak się dzieje po usunięciu profilu, a czemu usunąłem profil, ponieważ nie mogłem się połączyć do xbox live, a czytałem na xbox.com, żeby coś takiego zastosować.

Konto działa, ale jak się zaloguje na xbox.com.

Jeżeli ktoś może pomóc, to będę bardzo miło.

Pozdrawiam.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2013, 18:40   #452
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Tutaj piszą żeby usunąć albo zmienić zabezpieczenia konta: http://forums.xbox.com/xbox_forums/x...6.aspx#1757386
Stary 11-07-2013, 20:04   #453
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Teraz wyskakuje błąd 801540B7

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 21-10-2013, 15:54   #454
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Dzisiaj sąsiad pobrał mój profil na konsole i okazuje się, że działa konto moje. Od czwartku wracam i mogę ustawki dokończyć.

Pozdrawiam Aczik (Wojti)

Stary 25-01-2014, 22:01   #455
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Po paru miesiącach udało się Microsoftowi przenieść konto na Polskę. Trochę sobie olewali sprawę, ale jak się dało ich pogonić, to migiem odblokowali konto, tylko potem problem z migracją był, ale już jest ok wszystko, więc konto działa bez problemu

Stary 16-04-2014, 19:53   #456
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Reputacja: 797

Dziś doładowałem konto na 13 miechów po czym wyskoczył mi błąd w konsoli, a teraz patrze na xbox.com i mam takie coś... co to oznacza ?

Dodam że konto gold mam w tej chwili do czerwca 2015... tylko skąd takie coś ?
A i jak wpisuje kod ponownie, to niby znowu mogę potwierdzić zakup 13 miesiecy xD

Ostatnio edytowane przez ckast : 16-04-2014 o 19:56
ckast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-04-2014, 20:13   #457
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12576

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Wyślij mi kod na PM, sprawdzę o co chodzi. Tak z samego zdjęcia nie jestem w stanie Ci pomóc.
Stary 16-04-2014, 20:21   #458
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Wyślij mi kod na PM, sprawdzę o co chodzi. Tak z samego zdjęcia nie jestem w stanie Ci pomóc.
Chodzi o to ze wpisałem kod, wyskoczył bląd na konsoli, ale mam napisane w członkostwach ze mam do 2015 golda pozniej wchodze na xbox.com i mam takie coś jak na screenie :/

Tsaaa kod ;d mam nadzieje ze nie wykorzystasz XD
Stary 17-04-2014, 08:33   #459
Misiunia07
Początkujący
Misiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyć

Misiunia07's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 314

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Achievement Whore Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 4

Na xbox.com po wpisaniu kodu też wyskakuje jakiś błąd, ale konto doładowało mi zgodnie ze zdrapką. Jeśli przedłużyło Ci golda to nie przejmowałabym się tym.
Misiunia07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2014, 10:21   #460
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał Misiunia07 Zobacz post
Na xbox.com po wpisaniu kodu też wyskakuje jakiś błąd, ale konto doładowało mi zgodnie ze zdrapką. Jeśli przedłużyło Ci golda to nie przejmowałabym się tym.
Mam przedłuzone konto do 2015 czerwca ;p Sęk w tym że jak wpisuje kod ponownie, to znowu sie wyswietla informacja o 13 miechach i znowu niby moge przedłuzyć golda XD

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Tagi
gamescore, konto, save

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania