Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-10-2011, 21:54   #401
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Problemy z Gamertagiem/kontem

Dzięki, recover + czyszczenie cache załatwiło sprawę, moja lokalna lista została pomniejszona o owe osiągnięcia ale po zdobyciu kolejnego dwa zaginione też się odblokowały. Problem leżał po stronie DLC oraz wydawcy, który nie zaktualizował na czas, listy achivów na xbox.com.
Stary 28-10-2011, 07:53   #402
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

wielki szacun i siekierka dla polskiego supportu i to tego dotyczącego live. swój problem opisywałem na poprzedniej stronie, ale to nieważne; rozmowa z supportem na twitterze nie wyszła poza rzeczy oczywiste, które sam wcześniej próbowałem - wyczyść cach, sprawdź na innej konsoli, w innej sieci, zresetuje router etc., przy założeniu że problem ewidentnie wyglądał na coś z kontem ogólnie, a nie z moim sprzętem czy oprogramowaniem; nic to, odesłali mnie do telefonu. dzwonię z myślą że jak zobaczą konto na UK to położa ciepłą lachę i odeślą bez wróbla, a tym bardziej nawet bez gołebie w garści albo i gorzej. i tu zdziwko, pan z supportu, po spytaniu się o region, ciągnął rozmowę dalej. rozmowa, od razu trzeba zaznaczyć, bardzo kompetentna - wszystkie dane i konto sprawdzane na bieżąco, jak coś ja musiałem sprawdzić czy zmienić na koncie to wszyscy czekają, w rozmowie tyle wazeliny i mydełka, że na niejedno więzienie by starczyło (jestem abonentem wielu usług, telefon, kablówka, prąd, etc., tak przyjemnej i znającej się na tym o czym mówi obsługi na infolinii to naprawdę ze świeczką szukać); oczywiście moje zgłoszenie przyjęte, żaden problem że konto nie na Polskę; ponieważ problem wyglądał na dość dziwny to pan stwierdził że się z tym nie spotkał, ale już zapodał możliwe rozwiązanie. rozmowa skończyła się na tym, że zrobią i problem zostanie rozwiązany. i tu jedyna skucha - ustaliliśmy że albo rozwiążą i wszystko zacznie działać w ciągu dwóch dni, albo zadzwonią i powiedzą co dalej. po dwóch dniach telefonu nie ma, po trzech również, podobnie jak i po czterech i pięciu. nic to, dzwonię, znowu super obsługa, pan po odnalezieniu sprawy podał rozwiązanie, wszystko działa już jak złoto

mój wywód to taka nie śpiewana pieśn pochwalna, myślałem że z polskim supportem niewiele uda mi się ugrać, a tu proszę, bardzo przyjemna partia pokera z której wszyscy wyszli zwycięsko i z grubymi portfelami; szacun, bending over to you, guys of polish support
Stary 28-10-2011, 08:25   #403
shiibato
Nowy
shiibato Wkrótce będzie sławny

Miasto: Police
Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Ownon Zobacz post
wielki szacun i siekierka dla polskiego supportu i to tego dotyczącego live. swój problem opisywałem na poprzedniej stronie, ale to nieważne; rozmowa z supportem na twitterze nie wyszła poza rzeczy oczywiste, które sam wcześniej próbowałem - wyczyść cach, sprawdź na innej konsoli, w innej sieci, zresetuje router etc., przy założeniu że problem ewidentnie wyglądał na coś z kontem ogólnie, a nie z moim sprzętem czy oprogramowaniem; nic to, odesłali mnie do telefonu. dzwonię z myślą że jak zobaczą konto na UK to położa ciepłą lachę i odeślą bez wróbla, a tym bardziej nawet bez gołebie w garści albo i gorzej. i tu zdziwko, pan z supportu, po spytaniu się o region, ciągnął rozmowę dalej. rozmowa, od razu trzeba zaznaczyć, bardzo kompetentna - wszystkie dane i konto sprawdzane na bieżąco, jak coś ja musiałem sprawdzić czy zmienić na koncie to wszyscy czekają, w rozmowie tyle wazeliny i mydełka, że na niejedno więzienie by starczyło (jestem abonentem wielu usług, telefon, kablówka, prąd, etc., tak przyjemnej i znającej się na tym o czym mówi obsługi na infolinii to naprawdę ze świeczką szukać); oczywiście moje zgłoszenie przyjęte, żaden problem że konto nie na Polskę; ponieważ problem wyglądał na dość dziwny to pan stwierdził że się z tym nie spotkał, ale już zapodał możliwe rozwiązanie. rozmowa skończyła się na tym, że zrobią i problem zostanie rozwiązany. i tu jedyna skucha - ustaliliśmy że albo rozwiążą i wszystko zacznie działać w ciągu dwóch dni, albo zadzwonią i powiedzą co dalej. po dwóch dniach telefonu nie ma, po trzech również, podobnie jak i po czterech i pięciu. nic to, dzwonię, znowu super obsługa, pan po odnalezieniu sprawy podał rozwiązanie, wszystko działa już jak złoto

mój wywód to taka nie śpiewana pieśn pochwalna, myślałem że z polskim supportem niewiele uda mi się ugrać, a tu proszę, bardzo przyjemna partia pokera z której wszyscy wyszli zwycięsko i z grubymi portfelami; szacun, bending over to you, guys of polish support
Dobra, podaje lepiej co było powodem problemów
shiibato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2011, 11:59   #404
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

konto się wywaliło jak się skończył gold, więc coś tutaj po prostu nie zagrało na serwerze
Stary 08-11-2011, 12:54   #405
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Proszę o wyjaśnienie, jak (i gdzie) ustawić, by z momentem startu konsoli i wejścia do dasha, logowało mnie na moje główne konto, spośród pięciu, które mam zapisane na twardym dysku. Irytuje mnie już ciągła potrzeba przełączania profili na ten, który jest moim docelowym.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 13:13   #406
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Logujesz się na wybrane konto, naciskasz guide button żeby otworzyć menu, następnie:
zakładka ustawienia -> profil -> preferencje logowania -> autom. logowane w profilu
Stary 08-11-2011, 13:22   #407
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ostatnio (mniej więcej od 1,5 tygodnia) mam pewien problem - po zalogowaniu się do Live zalogowany pozostaję przez ok. 30 minut, później następuje rozłączenie. Czasem udaje się zalogować od razu ponownie, czasem następuje to po powrocie do dasha, a czasem muszę przeprowadzić test połączenia żeby znów móc się zalogować. Początkowo myślałem, że to problem związany z Arkham City, ponieważ prawie tlyko w to grałem, a o tego typu problemach w tej grze nieco poczytałem w necie. Rzecz w tym, że działo mi się też kiedy byłem zalogowany na poziomie dasha i zostawiłem tak konsolę na jakiś czas. Co więcej - na moim drugim koncie takich problemów nie było. Obecnie sytuacja chyba się unormowała,a le wolę się spytać tutaj o poradę na przyszłość. Co może być przyczyną tego? Z tego co czytałem i z ogólnych doświadczeń stawiałbym na router, ale z drugiej strony dlaczego drugie konto działałoby prawidłowo (choć jakichś "intensywnych" testów nie przeprowadzałem, być mozę jakby dłużej był na nim zalogowany to też ni z gruchy by nastąpiło rozłączenie)?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 13:34   #408
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

nie wiem, czy to podobny problem, ale zauważyłem, że mój xbox lubi się randomowo rozłączać z netem pomimo, że sygnał jest nieprzerwany (na laptopie nie ma nagłego braku dostępu do netu). średnio raz na 2-3 dni mam taką sytuację. niezależnie od tego czy jestem w dashu czy podczas gry. na szczęście nigdy mi się to nie stało podczas grania w mp, gdzie stale konsola wymienia pakiety. wina routera to nie jest, gdyż po miesięcznym intensywnym użytkowaniu PS3 ten problem nie wystąpił ani razu. od momentu włączenia konsoli do momentu jej wyłączenia miałem stale połączenie z PSN.

nie zauważyłem też żadnej zasady przy tych rozłączeniach, więc nie jestem w stanie żadnego wniosku wyciągnąć - dlaczego czy z jakiego powodu się to dzieje. najważniejsze, że takich 'jajec' nie ma podczas grania online. widać system operacyjny M$ i na konsoli lubi płatać figle. plusem tego jest, że jeszcze nie miałem problemu z ponownym podłączeniem do XBL. po kilku sekundach od rozłączenia daję reconnect i wszystko z powrotem wraca do normy. trochę to irytujące, ale już przywykłem i nie podnoszę alarmu.
Stary 08-11-2011, 13:50   #409
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Ostatnio (mniej więcej od 1,5 tygodnia) mam pewien problem - po zalogowaniu się do Live zalogowany pozostaję przez ok. 30 minut, później następuje rozłączenie. Czasem udaje się zalogować od razu ponownie, czasem następuje to po powrocie do dasha, a czasem muszę przeprowadzić test połączenia żeby znów móc się zalogować. Początkowo myślałem, że to problem związany z Arkham City, ponieważ prawie tlyko w to grałem, a o tego typu problemach w tej grze nieco poczytałem w necie. Rzecz w tym, że działo mi się też kiedy byłem zalogowany na poziomie dasha i zostawiłem tak konsolę na jakiś czas. Co więcej - na moim drugim koncie takich problemów nie było. Obecnie sytuacja chyba się unormowała,a le wolę się spytać tutaj o poradę na przyszłość. Co może być przyczyną tego? Z tego co czytałem i z ogólnych doświadczeń stawiałbym na router, ale z drugiej strony dlaczego drugie konto działałoby prawidłowo (choć jakichś "intensywnych" testów nie przeprowadzałem, być mozę jakby dłużej był na nim zalogowany to też ni z gruchy by nastąpiło rozłączenie)?
opcja by była, jak byś mógł spróbować na innej konsoli ze swoim gamertagiem, wtedy można by stwierdzić czy wina jest po Twojej stronie (konsoli, gamertaga, nie wiem, np. jakiś save z gry, coś dla avatara?), czy też po stronie MS (ja tak miałem, że mój GT wywalił się na serwerach MS)

@zimzvm a cache'a czyściłeś?
Stary 08-11-2011, 14:15   #410
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

nie czyściłem. przy kolejnym rozłączeniu spróbuję i się przekonam, czy problem ustanie. nie zaszkodzi sprawdzić : ]
Stary 09-11-2011, 09:59   #411
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

MW3 jest dobry na wszystko - wczoraj grałem parę ładnych godzin pod rząd w to cacko, cały cza będąc zalogowanym (a grałem samemu, nie w multi) i ani razu mnie nie rozłączyło . Wygląda na to, że problem jakoś wiązał się z Batmanem raczej.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2011, 12:02   #412
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8415

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Mam takie pytanko dotyczące konta z contentem, ktore kupiłem jakiś czas temu. Pytałem wtedy co zrobić,żeby konto nie zostało odzyskane przez kogos innego i hasło nie zostało zmienione. Poinformowaliście mnie wtedy żebym zmienił Win Livie ID (maila). Mail jest robiony na Hotmailu i przy probie zioany wyskakuje mi komunikat,ze nie moge tego zmienić.

Macie jakies sugestie, ktore moga mi pomoc?
Stary 24-11-2011, 22:37   #413
Marlowe
Początkujący
Marlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znają

Marlowe's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 599

Lista Osiągnięć
Bogacz Old School Playaz Wyginam śmiało ciało 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Mam pytanie (kolejne).
Czy istnieje sposób by połączyć dwa konta?
Mam jedno na którym grałem parę lat temu, a na nim kilka tysięcy gs'a i chciałbym to "przelać" na moje obecne konto.

PSX->N64->DC->PS2->X360->XONE->PS4
Marlowe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2011, 23:23   #414
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Nie ma takiej możliwości.
Stary 25-11-2011, 08:57   #415
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Mam takie pytanko dotyczące konta z contentem, ktore kupiłem jakiś czas temu. Pytałem wtedy co zrobić,żeby konto nie zostało odzyskane przez kogos innego i hasło nie zostało zmienione. Poinformowaliście mnie wtedy żebym zmienił Win Livie ID (maila). Mail jest robiony na Hotmailu i przy probie zioany wyskakuje mi komunikat,ze nie moge tego zmienić.

Macie jakies sugestie, ktore moga mi pomoc?
Musisz zmienić ale przez konsolę, nie xbox/live.com. Na stronce często ten błąd wywala. Najpierw trzeba na live. com nowy profil z nieużywanym do żadnego innego mailem założyć a potem w dashu w zarządzaniu kontem zmiana Live ID.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2011, 19:39   #416
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Konsola / net mi świruje - włączam XBoxa, loguję się normalnie (El Bucz - Zalogowano do usługi XBox Live), avatar jest, gej(m)skor jest, ale po pewnym czasie awatar znika (nawet obrazek gracza), znika też GameScore - pokazuje 0GS, biblioteka gier pusta, ale normalnie w Battlefieldzie punkciory pamięta i nabija dalej. Nie mogę zdobyć nowych achievów (zrobiłem jeden, nie wpadł), o co chodzi, ktoś ma jakiś pomysł, co mam zrobić, żeby przestało się kaszanić? Usunąć + odzyskać konto?
Stary 27-11-2011, 12:56   #417
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

ja miałem to samo, tyle że na stałe... spróbuj może najpierw odzyskać gamertag, ale pamiętaj by najpierw zgrać obecny np. na kartę pamięci i ją odłączyć (nie usuwaj go!), a profil odyskać na inny nośnik - u mnie odzyskanie GT wywaliło właśnie cały profil i zupełnie nic nie miałem; pomocny w moim przypadku okazał się support telefoniczny

nie skończył Ci się Gold ostatnio?
Stary 27-11-2011, 15:21   #418
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Golda ostatnio kupiłem, nie ma opcji, żeby już się skończył.

Póki co usunąłem konto i odzyskałem je, i jak na razie działa wszystko w porządku. Później znowu spróbuję achieva zrobić i mam nadzieję, że wpadnie.
Stary 24-12-2011, 16:29   #419
Chmielu
Stały bywalec
Chmielu Wkrótce będzie sławny

Chmielu's Avatar

Reputacja: 91
Domyślnie problem z darmowym miesiącem golda

jak w temacie, znajomy kupił konsole założył konto i ni cholery nie możemy aktywować darmowego konta na miesiąc. Może ktoś podpowiedzieć gdzie i jak to zrobić w tym nowym dashu?? Konsola jest nowiutka i na 100% nikt wcześniej tego nie wykorzystał.
Stary 24-12-2011, 19:23   #420
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: problem z darmowym miesiącem golda

Podczas zakładania konta trzeba wybrać darmowe i potem powinna wyskoczyć informacja o przysługującym miesiącu testowym. Oczywiście konto trzeba zakładać na konsoli.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Tagi
gamescore, konto, save

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania