Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Underground

Underground Nieoficjalnie o najpopularniejszej konsoli świata.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-02-2005, 14:46   #1
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie gry online z hdd

Z tego co wyczytałem to da sie podobno grać w gry online z dysku ale tylko w te co nie mają DNAS, czy to prawda? Niby już jest jakiś program do patchowania gier żeby działały z dysku, ma ktoś o nim jakieś info?
Gaw jest offline  
Stary 11-02-2005, 15:32   #2
NeoSpiderMan
Nowy
NeoSpiderMan Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Re: gry online z hdd

Cytat:
Napisał Gaw
Z tego co wyczytałem to da sie podobno grać w gry online z dysku ale tylko w te co nie mają DNAS, czy to prawda?
Raczej nie, poniewarz HDL/HDA blokuje NA.

Cytat:
Napisał Gaw
Niby już jest jakiś program do patchowania gier żeby działały z dysku, ma ktoś o nim jakieś info?
No niby jest, ale grupa która opracowała ten program chce otrzymać dotacje za swoją prace, dopiero jak uzbierają zdowalającą ich kwote to wtedy udostępnią ten program.
NeoSpiderMan jest offline  
Stary 11-02-2005, 19:35   #3
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Cytat:
Raczej nie, poniewarz HDL/HDA blokuje NA
z tego co sprawdzałem to tak wlasnie jest a tu czytam jakieś faq i piszą że tylko gry z dnas sie nie da a dzisiaj znowu na jakimś forum to samo
Gaw jest offline  
Stary 11-02-2005, 21:47   #4
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

BO to jakiś debil pisał, jezeli twierdzi , że się da. Wrzuciłem SOCOMa NTSC i się nie dało, Wrzuciłem THPS 4 i się nie dało, wrzuciłem MC 2 i się nie dało Kosnola wtedyt w góle NA nie wykrywa ;-)

A grupą tworzącą program jest ps2nfo - tylko oni moga chcieć kasę..... :?

Devil_2k jest offline  
Stary 19-04-2005, 16:10   #5
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. ps2ownz ma taką sobię reputację i ich wspominki o rzekomym sterowniku który umożliwi granie po sieci chyba można między bajki włożyć. Co do gry z samego hdd to przynajmniej o Tribes: Aeral Assault wiadomo, że da się w nią grać prosto z hdd.
. Na forum samego hdl'a jest wyraźna notka, że tylko gry z DNAS powodują rozłaczenie NA. Dzieje się to ponieważ sama procedura sprawdzania dnas (jeszcze na etapie programu wykonywalnego czyli przed połaczeniem się z serwerem) dochodzi do celowej kolizji modułów czego efektem jest właśnie rozłaczenie się NA i stwierdzenie przez program braku samego NA.
. Ponoć gry nieposiadające DNAS'u miałyby być wolnymi od tego problemu. Tak nie jest i nikt nie wie dlaczego. Jednakże fakt, że przynajmniej 3 osoby potwierdziły, że w T:AA udało im się zagrać prosto z hdd online rokuje jakieś nadzieje. Nadzieje, którymi pewnie nikt się już nie zajmie bo to ryzykowne (prawnicy Sony ponoć są skuteczni) i w obliczu nadchodzącej PS3 raczej bezcelowe.

. źródło: ps2hd.com

[size=9px][ Dodano: 23-04-2005, 09:45 ][/size]
. Żeby nie było, trzy następne:
. TimeSplitters 2
. Tony Hawk's 4
. Gran Turismo 4 (tylko nie scrackowany obraz z sieci bo ten crack wyciął sieć).
InSiDe jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Underground

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania