Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-08-2014, 11:47   #701
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9856

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Kinect - temat ogólny

Jest ten taki zakręcony fitness od Ubi na jesień zapowiedziany (Shape Up), ale Xbox Fitness powinien zaspokoić wszystkie potrzeby.
Stary 02-08-2014, 12:06   #702
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Jest ten taki zakręcony fitness od Ubi na jesień zapowiedziany (Shape Up), ale Xbox Fitness powinien zaspokoić wszystkie potrzeby.
Co do fitnessu od M$ to mozesz miec racje. Widze przynajmniej, ze nie poskapiono grosza i zaproszono do wspolpracy chocby Julian Michaels, ktora moja zona bardzo lubi i ceni.
Ale ta giereczka od Ubi tez moze byc niczego sobie:

Zaczalem od dluzszego czasu biegac dlugie dystanse z malzonka, to moze bysmy sobie razem pofitnessowali
Stary 24-08-2014, 14:40   #703
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Poprosze o wypowiedzi uzytkownikow Kinkieta 2.0 na temat minimalnej odleglosci tanczacej badz cwiczacej osoby od urzadzenia. Ile ona w praktyce wynosi? Czy kinect daje jakos znac, ze stoimy za blisko?
Do starego kinkieta mozna bylo dokupic nakladke bodaj firmy Nyko, ktora zmniejszala owa minimalna odleglosc. Czy cos podobnego istnieje juz na Łoniaka?
Nie bede ukrywal, ze w moim przypadku moze byc z ta odlegloscia problem, albowiem mam dosc maly pokoj, ktorego powierzchnia na domiar zlego jest ograniczona meblem nie do przesuniecia tj kanapa...
Stary 24-08-2014, 14:57   #704
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9856

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Z 1,5m mile widziane. Nowy Kinect ma dużo większe pole widzenia niż stary i takie nakładki nie są potrzebne (pomijając, że i tak praktycznie nic nie dawały na starym). Oczywiście wszystko ostatecznie zależy od gry i tego, co trzeba robić. Oczywiście jak stajesz za blisko lub Cię nie widzi dobrze, to gierki dają o tym znać.
Stary 24-08-2014, 16:21   #705
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Z 1,5m mile widziane. Nowy Kinect ma dużo większe pole widzenia niż stary i takie nakładki nie są potrzebne (pomijając, że i tak praktycznie nic nie dawały na starym). Oczywiście wszystko ostatecznie zależy od gry i tego, co trzeba robić. Oczywiście jak stajesz za blisko lub Cię nie widzi dobrze, to gierki dają o tym znać.
Z tym 1,5 m to bardzo mnie uspokoiles ;-) Zatem spoko...jeszcze jedno. Czy kinecta lepiej przyczepic do gornej krawedzi TV (sa w ogole jakies zaczepy w zestawie ktore to umozliwiaja? ), czy lepiej postawic na polke u podstawy telewizora?
Stary 23-04-2015, 14:30   #706
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 10732

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Mam pytanie natury technicznej i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie - jak szeroki kąt widzenia ma Kinect do One? Na necie znalazłem jedynie nieoficjalne informacje o 70 stopniach w poziomie i 60 w pionie ale cięzko mi to potwierdzić z uwagi na brak oficjalnego źródła. Ma ktos moze jakis link do oficjalnego stanowiska w tej kwestii?
Stary 23-04-2015, 19:39   #707
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znająOCC Senior Wszyscy go tu znają

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 590

Lista Osiągnięć

http://docs.ipisoft.com/User_Guide_f..._Configuration
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania