Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-05-2016, 20:58   #1441
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 772

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Uncharted 4 - platyna.

Nie wiem w sumie, czy jest się czym chwalić. Gra świetna, platyna prosta i przyjemna. Poczułem się jak sonowiec - wyścigowiec, bo zajęło mi to parę dni, grę kupiłem okazyjnie i jeszcze z zyskiem sprzedałem

Zacząłem od razu na Crushing (prosty do 19-tego chaptera) i lizałem ściany, więc sporo skarbów wpadło. Dozbierałem skarby, posiłkując się filmikami z pstrophies i... znalazłem tam temat z trikiem na to, by wpadł speedrun. Jako że nie miałbym raczej siły przechodzić gry jeszcze raz (m. zdaniem to gra na raz, oczywiście ten raz jest świetny) skorzystałem z tą kombinacją z sejwami i wpadło trophy za speedrun. Reszta banalna.

Całą trudność tej platyny oceniłbym na 2/10.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2016, 17:31   #1442
Balisard
Stały bywalec
Balisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłość

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 1584

co by nudno nie było:

od maja jak mam PS4:

-BF4- drugi raz
-KILLZONE SHADOW FALL
-THE ORDER 1886
-WOLFENSTEIN NEW ORDER
-UNTIL DAWN
-COD:ADVANCED WARFARE

W drodze The last of us, multi interesujące choć nie w moim typie

Ostatnio edytowane przez Balisard : 10-09-2016 o 17:34
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2016, 18:14   #1443
YuSuzuki
Sega AM2
YuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki Celebryta

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 4731

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

impressive Bali and kudos for You
Stary 10-09-2016, 18:25   #1444
Balisard
Stały bywalec
Balisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłość

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 1584

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
impressive Bali and kudos for You
eee...nothing special ale dzięki, ciągle nie mogę się za Diablo III ROS zabrać bo ciągle coś mi "przeszkadza"...na ps3 przynajmniej skończyłem podstawkę
Stary 10-09-2016, 23:41   #1445
Mariusz
Początkujący
Mariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innych

Mariusz's Avatar

Miasto: Rytro
Reputacja: 839

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame Star Aniołek Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Balisard Zobacz post
co by nudno nie było:

od maja jak mam PS4:

-BF4- drugi raz
-KILLZONE SHADOW FALL
-THE ORDER 1886
-WOLFENSTEIN NEW ORDER
-UNTIL DAWN
-COD:ADVANCED WARFARE

W drodze The last of us, multi interesujące choć nie w moim typie
Gratuluję.

Moderator na: http://tvpolsat.info
Moderator na: http://forum.naviexpert.pl
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-12-2016, 22:12   #1446
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1638

UWAGA!!! Powyższa recka może zawierać spojlery, także czytasz na własną odpowiedzialność.

2. Destiny - platyna. Wpadła dosłownie przed momentem, a tu mała aktualizacja: RageOfMaltael completed the base game Destiny and is the 1,563rd gamer on the site to complete it. Wszystko było powiedziane na ten temat, ale wystarczy parę zdań z mojej skromnej osobowości. Gra studia Activision oraz Bungie, odpowiedzialnych ze serie Call of Duty oraz Halo. Główna fabuła się rozgrywa na temat Guardiansów i Lighta. Mamy tutaj Fallenów, Takenów i ostatnich Iron Bannerów. Do dyspozycji trzy klasy postaci: Tytan, Hunter oraz Warlock oraz ich subklasy. Do tego dochodzi trzecia subklasa z dodatku The Taken King. Chcesz zagrać, to licz się z masowym licznikiem h. Mamy raidy, strike i oczywiście PVP, które momentami z połączeniem jednych osób na kolor żółty lub czerwony odechciewa się grania, ale jest dość mało ludzi takich. Co do samej fabuły, to tu mamy dość sporo questów, więc nie zanudzimy się, jak nas wciągnie historia ta cała. Powinno wystarczyć w tym momencie. Jak coś mi dojdzie do głowy, to aktualizacja poleci

Pozdrawiam serdecznie graczy wspierających mnie, co mi pomagali i na forum podpowiadywali, czyli Wróg, Zeratul i Yap oraz dla Piotrosa.org i reszty znajomych

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania