Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Stacjonarne Nintendo Nowe oblicza rewolucji - Wii, WiiU, Switch.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-01-2017, 22:23   #41
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 5461

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Ten jedyny 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 22

Domyślnie Odp: Nintendo Switch

Kurde, długo się zastanawiałem i chyba jednak odpuszczę zakup na premierę. Wiadomo, ze Zelda to jakieś +\- 100h świetnej zabawy, ale w tym momencie zakup tej konsoli dla jednej gry chyba mija się z celem. Zawłaszcza, ze przed nami multum świetnych premier na PS4.

Do you agree?
Stary 29-01-2017, 01:13   #42
luck1985
Wariat
luck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumny

luck1985's Avatar

Reputacja: 1380

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Napisałem to stronę wcześniej.
Znowu nie słuchasz/czytasz jak przy 3DS....
Było trzeba brać wiiu, a teraz nagle biały kruk lol
Ten sprzęt można śmiało odpuścić do końca roku- Mario, zobaczyć co pokażą na E3.
Ciekawi mnie czy to zastąpi 3DS czy będzie coś nowego. Trochę duże jak na przenośny sprzęt.
Konsola fajna i taka ciekawostką, ale zbombi pewnie jak wiiu. Nie będzie wsparcia, a Zelda raz na 2/3 lata z Mario to trochę mało.

Zelda nie będzie na 100h, a ten otwarty świat nie wiem czy wyjdzie grze na dobre. Do dzisiaj nie pokazali nic konkretnego, a dookoła pustki.

Kupując wiiu masz Zelde WW, TP- 100h może będzie. W marcu ta nowa i masz na jednej konsoli N 3 duże Zeldy.
Do tego Mario 3D, Mario Kart, Kirby, Toad, Mario 2d, Donkey Kong. Jeszcze coś dobrać i 10 zajebistych gier które się lepiej sprawdzą od XO widząc co tam zmierza.... Chyba, że masz zaległości na One.
Stary 29-01-2017, 02:02   #43
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 10732

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Otwarty świat <rzygam>

Serio jestem już tak znudzony tymi otwartymi światami, że głowa mała. Aktualnie sobie nadrabiam zaległości z grach i nie mam zamiaru nawet na chwilę ruszyć czegokolwiek co ma otwarty świat. Wróciłbym chętnie do MGSV i Wiecha 3 ale kurde jak mam widzieć kolejną grę z otwartą mapą, ogromnym światem i wieloma zadaniami to nie dzięki. To samo byłoby przy Zeldzie. Ja nawet na dobre nie odpaliłem tej z WiiU
Stary 29-01-2017, 11:19   #44
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

WiiU u mnie odpada na pewno. Za dużo gier, żeby to wszystko objadać a tak na prawdę, to zależało by mi tylko na Zeldzie

Ale Lucek masz racje, lepiej poczekać do końca roku. Zobaczymy co z tego wyjdzie (a nóż widelec wrzuca do tego czasu wsteczna kompatybilność z Wii, WiiU )
Stary 29-01-2017, 11:39   #45
luck1985
Wariat
luck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumnyluck1985 Może być z siebie dumny

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

No na wiiu masz 3 spoko Zeldy. Można kupić SS w sklepie- ostatnio było za 49zł chyba. I tym samym masz komplet. Nie licząc z N64 OOT i MM- te masz na 3DS.

Jak nie będzie wstecznej, to lipa.

No chyba, że masz luźne 1500-1600. Konsola+Zelda. Co dayone, to dayone. Zawsze fajna sprawa kupić w premierę sprzęt. Ale jak pisałem wyżej, ta Zelda jakoś dziwnie się prezentuje. Strasznie pusto, żadnego dungeona nie pokazali.
Stary 29-01-2017, 12:04   #46
kroolik37
Pokemon

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie dla mnie ta Zelda ma w sobie coś zagadkowego. Coś, co jara mnie niesamowicie.

Znając Ciebie, to i tak niedługo kupisz Switcha i będę wiedział co jak

Na ten moment wole poczekać na informacje o wcześniejszej kompatybilności. Jeżeli będzie, to konsola ma dla mnie zielone światło.
Stary 29-01-2017, 12:24   #47
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie kupie Za ten hajs wolałbym kupić Ps4, bo male zaległości i teraz wyjdzie kilka spoko gier.

Nawet nie mam przekonania do tego Mario w normalnym świecie- ale tu może zaskoczyć gra, bo w końcu coś innego. Pomacałbym sobie ten ekran, ale pass.
Czekam na info czy będzie następca 3DS.
Udał mi się zakup wiiu patrząc na to co się dzieje i jak wszyscy na wczoraj chcą kupić.

Pisał Snake, pisałem ja- kupuj wiiu. Olałeś

EDIt

Pomijam fakt, że nowa Zelda leci na wiiu, to conquest wyczaił bazę i podniósł cenę. Gry na wiiu w dniu premiery, to max 180zł. Zelda była w KiG za 179zł. A teraz jest za 259 lol

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 29-01-2017 o 12:26
luck1985 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2017, 09:39   #48
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Kupuję ktoś oprócz Wiziego?
Ktoś w kraju?

Premiera za tydzień w zasadzie.
Stary 02-03-2017, 13:43   #49
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3014

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

http://www.metacritic.com/game/switc...th-of-the-wild no, to się nazywa tytuł startowy. :P

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2017, 14:01   #50
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9856

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Śledziłem na bieżąco, gdy zeszło embargo. Masakra. Chyba wreszcie warto kupić WiiU
Stary 02-03-2017, 14:10   #51
kroolik37
Pokemon

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Nintendo Switch

No dowalili z ocenami ostro. Same dychy :o wiedziałem, ze będzie pięknie. Ale aż tak?

Jednak nadal nie warto kupować Switcha dla jednej gry przy aktualnym wysypie hitów.

Marcinek, WiiU tez bym odpuścił bo po pierwsze to N już przestało produkować nowe konsole, z drugiej ręki zwykle są szroty, a i Zelda BotW ponoć dużo gorsza graficznie, jak na Switchu (+ więcej spadków animacji).

Tylko Lucek kupi, bo on jest fanem wszystkiego co nowe. Zapytaj go, bo pewnie za chwile bedzie sprzedawał cały zestaw
Stary 02-03-2017, 15:00   #52
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiiu miał nowy rzut kilka dni temu. Jakoś ponad 1100zł.
Wrog odezwij się do KiG w weekend albo nast tydzień, bo jest szajba na Switcha teraz. Dostaniesz info zwrotne czy będą nowe konsole czy już po ptakach.

Nie wiem czy używane Wiiu to szrot, na minus wykończenie konsoli, bo się rysuję od patrzenia i to wygląda dosyć tragicznie.

No Wiiu to teraz sztos, ale trzeba mieć zaliczone gry, bo tutaj dojdzie kolejna kupka wstydu.

Switcha biorę- jutro odbieram z Zelda. Jak Kroolik napisał, ja tam lubię nowości, a nie lubię stawiania 4 konsol pod TV, bo się nie ogra zwyczajnie w świecie. Sprzedaż będzie, ale nie wiem czego jeszcze. Na bank jedna konsola wypadnie od wielkiego N. Może Switch po Zeldzie wyjedzie, bo mam dwie duże Zeldy do wykończenia na wiiu. A może obie wyjadą pod młotek.

Plan mam taki żeby ograć te sztosy N do premiery RDR2. Po RDR2 PS4 i ogram teraz te sztosy co wychodzą- Nier, Horizon, Nioh, coś tam wyszukam jeszcze. PS4 out i Scorpio, a z XO zobaczymy co pokażą na E3. Główna konsola, to X zostaje od premiery nieruszony.

Dobra opcja, stosuję ją od dawna- sprzedawanie konsoli po ograniu "swoich" gier to często strata na poziomie gry w dniu premiery a nawet mniej. A po co ma się kurzyć prawie rok pod TV jak w tym czasie można kupić coś innego i ograć inne mesjasze na innej platformie. POLECAM LOL
Stary 02-03-2017, 18:27   #53
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1786

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Wiiu miał nowy rzut kilka dni temu. Jakoś ponad 1100zł.
Wrog odezwij się do KiG w weekend albo nast tydzień, bo jest szajba na Switcha teraz. Dostaniesz info zwrotne czy będą nowe konsole czy już po ptakach.

Nie wiem czy używane Wiiu to szrot, na minus wykończenie konsoli, bo się rysuję od patrzenia i to wygląda dosyć tragicznie.

No Wiiu to teraz sztos, ale trzeba mieć zaliczone gry, bo tutaj dojdzie kolejna kupka wstydu.

Switcha biorę- jutro odbieram z Zelda. Jak Kroolik napisał, ja tam lubię nowości, a nie lubię stawiania 4 konsol pod TV, bo się nie ogra zwyczajnie w świecie. Sprzedaż będzie, ale nie wiem czego jeszcze. Na bank jedna konsola wypadnie od wielkiego N. Może Switch po Zeldzie wyjedzie, bo mam dwie duże Zeldy do wykończenia na wiiu. A może obie wyjadą pod młotek.

Plan mam taki żeby ograć te sztosy N do premiery RDR2. Po RDR2 PS4 i ogram teraz te sztosy co wychodzą- Nier, Horizon, Nioh, coś tam wyszukam jeszcze. PS4 out i Scorpio, a z XO zobaczymy co pokażą na E3. Główna konsola, to X zostaje od premiery nieruszony.

Dobra opcja, stosuję ją od dawna- sprzedawanie konsoli po ograniu "swoich" gier to często strata na poziomie gry w dniu premiery a nawet mniej. A po co ma się kurzyć prawie rok pod TV jak w tym czasie można kupić coś innego i ograć inne mesjasze na innej platformie. POLECAM LOL
a nie lepiej RDR2 ograć na Scorpio ? to bedzie pewnie najlepsza konsolowa wersja hehehe
Stary 02-03-2017, 19:02   #54
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9856

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Przecież ja sobie jaja robiłem z tym WiiU. Szanujmy się
Stary 02-03-2017, 19:25   #55
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Twoja strata

Perfect, wątpię w specjalną wersję na Scorpio, a wersja z XO nie dostanie nagle ficzerów na miarę nowej konsoli.
Stary 02-03-2017, 19:43   #56
kroolik37
Pokemon

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Przecież ja sobie jaja robiłem z tym WiiU. Szanujmy się

Stary 02-03-2017, 19:43   #57
WiZi
Spambot
WiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi Celebryta

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 4978

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Kroolik a gdzues Ty juz sie naczytal ze Zelda na WiiU duzo gorsza? Mam obie wersje u wersja na WiiU oprocz rozdzielczosci i moze braku dwoch efektow to niczym sie nie rozni. Sa spadki animacji ale nie sa ani czeste ani tez tragiczne, spokojnie mozna grac. Sam gram na WiiU bo zona Switcha molestuje lol
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2017, 20:04   #58
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Oni się szanują.

Pro z Horizon, a wrog i tak ogląda seriale na XO

Stary 02-03-2017, 20:44   #59
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1786

mnie to zupełnie nie dziwi jak bym miał grać w cokolwiek na padzie od PS4 też bym wolał serial hehehe
Stary 03-03-2017, 06:47   #60
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3014

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
mnie to zupełnie nie dziwi jak bym miał grać w cokolwiek na padzie od PS4 też bym wolał serial hehehe

Żarty żartami, ale ten odświeżony padzior nie jest aż taki zły. :P Przynajmniej dopóki nie odpali się jakiejś (jakby jeszcze był wybór) ścigałki...

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania